Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 41 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wieczna Wojna VI DYSKUSJA
PostNapisane: 04 10 2015, 16:28 

Dzięki
Za organizacje że chciało wam się 3 dni zaiwaniać po pustyni.
Dzięki Hydrze że było z kim walczyć przez praktycznie całą grę.
Dzięki Bractwu że nie wymiękliście przy przewadze liczebnej wroga.
Z1 za zwiad przeprowadzony w początkowej fazie gry wraz z szybką lokalizacją wrogiej bazy i kawe z rana.
Z4 za chaos i masakre w czasie nocnych działań i nocny atak na wrogą bazę.
RB za przeniesienie działań na teren wroga (ps. jak mnie następny raz obudzicie to każe was rozstrzelać)
FOX za ogarnięcie sobotnie i poranny atak na zegary.
Hunters i dołączonym do nich za ochronę bazy w początkowym etapie choć wiem że chcieliście od razu atakować oraz za poranny atak.
Fox i Hunteres jako ostatni zeszli do bazy i za to też dzięki bo o tej porze to trzeba wykazać się prawdziwym zacięciem (dokładnie ostatnią osobą był mój zastępca ale on musi i tak robić wszystko czego mi się nie chce :-) a ja byłem zajęty piciem kawy).
Wielkie dzięki ekipie z Dąbrowy za ogólny zapierdziel oraz w szczególności z spędzenie całej nocy w lesie i atak o świcie na wrogą bazę.
Tutaj chciałbym w szczególności wyróżnić osobę (przypomnijcie proszę mi jego ksywę) która ubiła wrogiego dowódce i pokazała że my bezczelne chamy i prostaki ale z zębami.
Kolejne szczególne podziękowania dla Z2 a w szczególności dla Zygiego który spędził chyba najwięcej czasu w terenie a nad ranem chwilę po powrocie z nocnej misji sami zgłosi się do dalszego działania choć myślałem że już naprawdę muszą odpocząć.

Ps. windurin miałeś wpaść do bazy

Tytuł: Re: Wieczna Wojna VI (DYSKUSJA), WYNIKI I PODSUMOWANIE
PostNapisane: 04 10 2015, 20:29 

Za chwilę Kazek powiesi wyniki.

Pozwólcie że do całości odniosę się później.

PostNapisane: 04 10 2015, 20:44 

Oficjalnie Bractwo dostało w du*ę i to srogo. Ale nie to się liczy ponieważ z tego co wiem to wszyscy się dobrze bawili, nie było napinek i własnie Ci wygrali co miło spędzili czas mimo szczekania zębami w nocy.

Gratuluję obydwóm stronom wytrwania do końca bo nie było takiej pustyni by w tak licznym składzie Hydra i Bractwo dotrwało do końca rozgrywki. Zwykle kumandosi zbierali się jak tylko zrobiło się ciemno bo na wieczorynkę trzeba było wracać.

Ale przejdźmy do meritum. Każde pełne 10 min to 10 pkt:
Zegar 1
Hydra: 1050 pkt KB: 0 pkt

Zegar 2
Hydra: 880 pkt KB: 90 pkt

Zegar 3
Hydra: 260 pkt KB: 800 pkt

Zegar 4
Hydra: 190 pkt KB: 870 pkt

Zegar 5
Hydra: 800 pkt KB: 200 pkt

Zegar 6
Hydra: 790 pkt KB: 120 pkt

suma za zegary:
Hydra: 3970 pkt KB: 2080 pkt

Dodatkowe zadanie Vipy

Hydra: 240 pkt KB: 0 pkt

WYNIKI KOŃCOWE
ZWYCIĘSTWO HYDRA 4210 PKT

DRUGIE MIEJSCE ALE TEŻ NA PODIUM

KRWAWE BRACTWO 2080 PKT

PostNapisane: 04 10 2015, 21:02 

Dzięki wszystkim za MEGA rozgrywkę . Było wyśmienicie .Zabawy cała kupa i jeszcze więcej . Organizatorzy spisali się na medal .Oby za rok ponownie się spotkać.Dzięki dowództwu Hydry za całkiem przyzwoite ogarnięcie pierdolnika.I oczywiście towarzyszom broni z którymi współdziałałem zarówno w dzień (tu ukłony dla L.P.K.) jak i w nocy (piątka pierdolniętych pod zegarem nr.1 w środku nocy).Szacun dla wrogów ,bo przecież bez nich nie ma zabawy.
Podsumowując było grubo i chcemy więcej.
HEIL HYDRA !!!!!!!!
p.s. kilka zdjęć które zrobiłem na początku bo potem to nie było czasu na lans znajdziecie tutaj
https://www.facebook.com/KgaGryf/posts/762250010568580
dawajcie też co kto ma

PostNapisane: 05 10 2015, 10:24 

SKA dzięki za duży ciekawy teren akcji oraz za zadbanie o wszystko do samego końca. Wykonaliście dobrą robotę!!!

Hydra dziękuję Krwawemu Bractwu za walkę przez cały czas. Ciekawe niespodzianki na polu walki które czasem nas zaskakiwały. Twardy poranny atak na pozycję Hydry. po kilku godzinach ciszy zrobiliście HAŁAS i przypomnieliście o swojej obecności. Jeszcze raz dzięki za utrudnienia i wytrwanie do rana!!!

Dziękuję wszystkim walczącym po stronie Hydry !!! Wykonaliście kawał dobrej roboty przy rozbudowie stanowisk, pilnowaniu bazy, zegarów i za wykonanie wszystkich rozkazów bez żadnych uwag. To wszystko zaprocentowało na nasze punkty których zebraliśmy bardzo dużo i możemy się cieszyć zwycięstwem. Cieszę się że miałem możliwość być z ludźmi którzy profesjonalnie podeszli do tej gry i dali z siebie wszystko, świetnie się z wami pracowało. Było MEGA i czekamy na następny rok. :mini:

PostNapisane: 05 10 2015, 12:07 

Podziekowania dla organizatora za ogarniecie tak dobrej imprezy ;-)
Również gorące dzięki drużynie Browar w której przyszło mi się zmagać z przeciwnikiem.
Wyrazy uznania dowodzącym Hydry za opanowanie ekipy i całej załodze za walkę i wytrzymałość.

Do następnej bitwy Panowie i Panie :-)

PostNapisane: 05 10 2015, 19:56 

Dzięki dla wszystkich, którzy uczestniczyli w wojnie. Mam nadzieję, że mimo zimna, braku udogodnień i usterek technicznych było warto …
W tym roku dużo graczy pierwszy raz gościło na pustyni i myślę, że to poprawiło klimat. Spinek i wzajemnych pretensji … chyba znacznie mniej.

Duże brawa dla Hydry za wygraną. Z pewnością przyczyniło się do tego świeże spojrzenie na dowodzenie..

Brawa też dla Krwawych Braci.. choć przegrana, to smakuje inaczej kiedy zabawa jest dobra.
Do porażki przyczynili się też nieobecni gracze. Jest plan aby zapobiec takim wypadkom w przyszłości.

Wielkie podziękowania również dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że impreza wypaliła. Części z nich nie było na pustyni ale podziękowania też im się należą. Było trudno, ogromna ilość przeciwności losu.. ale to już było. Czas myśleć o następnych wyzwaniach…

Gratulacje dla wszystkich, którzy dobrze się bawili… resztę olać.

PostNapisane: 05 10 2015, 20:19 

Dzięki
Wielkie dzięki ekipie z Dąbrowy za ogólny zapierdziel oraz w szczególności z spędzenie całej nocy w lesie i atak o świcie na wrogą bazę.
Tutaj chciałbym w szczególności wyróżnić osobę (przypomnijcie proszę mi jego ksywę) która ubiła wrogiego dowódce i pokazała że my bezczelne chamy i prostaki ale z zębami.

"Dąbrowa" to rzeczywiście składak z F.E.A.R z Dąbrowy Górniczej, BDS z Częstochowy, TBRS. A dowódcę zlikwidował Oldi :)

Dzięki wszystkim, orgą za wkład pracy, dowodzącym, kolegą z Bractwa i kolegą z Hydry, fajnie było się spotkać, postrzelać w miłej atmosferze:D

Fajnie się bawiliśmy i zbytnio się nie przejmowaliśmy wynikiem :P

P.S. TVP już nie emituje wieczorynek :(

PostNapisane: 05 10 2015, 20:46 

Oddział zwiadowczy Z2 pozdrawia wszystkich uczestników oraz dziękuje Martinezowi za dowodzenie!
Przy okazji wrzucam kilka fot z telefonu (kliknięcie na zdjęcie przeniesie do większej rozdziałki na Flickru):

Obrazekww6-IMG_5109 by Maciek Zygmunt, on Flickr

Obrazekww6-IMG_5105 by Maciek Zygmunt, on Flickr

Obrazekww6-IMG_5110 by Maciek Zygmunt, on Flickr

Obrazekww6-IMG_5111 by Maciek Zygmunt, on Flickr

Obrazekww6-IMG_5116 by Maciek Zygmunt, on Flickr

Obrazekww6-IMG_5131 by Maciek Zygmunt, on Flickr

Obrazekww6-IMG_5132 by Maciek Zygmunt, on Flickr

Obrazekww6-IMG_5138 by Maciek Zygmunt, on Flickr

PostNapisane: 06 10 2015, 23:15 

Ogromne podziękowania dla wszystkich za mega wspaniałą zabawę :D , a w szczególności:
Organizatorów za pomysł i włożony trud
Dowódcy. Hiszpanowi za ogarnięcie całej drużyny i doskonały wybór miejsca na bazę
Kolegom z ekipy z którymi po 1 godz wyruszyliśmy na udane poszukiwanie zegarów 4 i 3 (przeprawa przez Przemszę była ekstra 8) )
Fox-ą że po 8 godz poszukiwań poszukiwań jakiegoś przeciwnika w terenie wreszcie ok 6 nad ranem pod zegarem "5" udało się coś konkretniej :mini: :P , że się wam chciało wstać i wyruszyć o takiej porze :)

Ps. do tej pory jeszcze czuję w nogach te 25 km wydeptanych po piachu
dowód
https://www.endomondo.com/embed/workout ... height=600

PostNapisane: 08 10 2015, 18:02 

Witam dziękuje organizatorom i współtowarzyszą:)

A teraz druga sprawa w trakcie udanej i miażdżącej liczebnie dwuosobowej inwazji na wrogą bazę Hydry :mini: . Odział Z4 w składzie Roody, Punisher i czapka Roodego, która zaginęła podczas owej brawurowej akcji jest poszukiwana. Czy ktoś coś widział? Czy ktoś coś wie? Przewidziana nagroda w postaci honoru i dumy członków Hydry :lol: za znalezienie czapki Roodego. Ostatnia znana lokalizacja, baza Hydry przestrzeń między kolesiem który spał w śpiworze po za bezpieczną strefą a sztabem :lol: Czapka to patrolówka :D

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 41 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3