Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 48 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: 21.08.2016 (niedziela) F50 10:00
PostNapisane: 23 08 2016, 23:57 

Załączniki:
IMG_20160824_005618.jpg
IMG_20160824_005618.jpg [ 28.65 KiB | Przeglądane 4663 razy ]

PostNapisane: 24 08 2016, 0:05 

Każdy stosował się do zasad obowiązujących od 2008 roku i nikomu nie przeszkadzały, młodzi przychodząc na strzelania dostosowywali się, a nie starali ustawiać się je pod siebie. Od zawsze było 350 w budynkach, a w okresie letnim na całym terenie. A jak się nie podoba to:

Obrazek

POLISH SPACE MARINES

PostNapisane: 24 08 2016, 10:03 

Ja pierdole ludzie ogarnijcie się..

Co ma data rejestracji na forum do wypowiedzi?

Po drugie limity ustala organizator(jeśli chodzi o zasady piro to jest nie do ruszenia i każdy to wie) jeśli się nie podoba to nie przychodzcie zróbcie własną strzelanie z limitami jakimi chcecie i na swoich zasadach. Nie dość że się je organizuje, bo nikomu innemu się nie chce to jest problem o byle gówno ...

Czemu nikt się nie dojebał do środowej strzelanki z no limit w budynkach, tylko do mojej? Hmm

Robicie guwnoburze bez powodu, a później nic dziwnego że ASG. Kraków ma taką opinię a nie inna.

Ostatnio edytowano 24 08 2016, 10:11 przez Bufcio, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 24 08 2016, 10:05 

I nie dziwota że ludzie uciekają do ASGsport albo na WMASG

PostNapisane: 24 08 2016, 11:06 

Ja pierdole ludzie ogarnijcie się..

To że jak ja napierdałałem do larpowych cywili na MA2014 to ten gościu nie wiedział co to cyma 028 a pierdoli trzy po trzy żeby sie zainteresować większymi strzelaniami :lol:
Bufcio napisał(a):
Po drugie limity ustala organizator(jeśli chodzi o zasady piro to jest nie do ruszenia i każdy to wie) jeśli się nie podoba to nie przychodzcie zróbcie własną strzelanie z limitami jakimi chcecie i na swoich zasadach. Nie dość że się je organizuje, bo nikomu innemu się nie chce to jest problem o byle gówno ...

Ale bardzo dobrze że są organizowane i coraz to nowsi ludzie przejmują inicjatywe jeśli chodzi o rozgrywki. Ale tak samo jak nie do ruszenia zasady o piro tak samo środy od 18 i niedziele między 9 a 13 są nie do ruszenia. Budynki 350 i koniec tematu. Środy całorocznie 350fps nawet na zewnątrz.

Chciał ktoś sobie zrobić w czwartek czy inny dzień tygodnia strzelanie to sobie zrobił swoje limity itp. Ale od niedzieli i środy wara.

Bufcio napisał(a):
Czemu nikt się nie dojebał do środowej strzelanki z no limit w budynkach, tylko do mojej? Hmm

AAA co, myślisz że ktoś został pomienięty :lol: ? cierpliwości.... dzisiaj jest środa :twisted: tylko że ten tydzień jeszcze chyba odpuszcze...

Bufcio napisał(a):
Robicie guwnoburze bez powodu, a później nic dziwnego że ASG. Kraków ma taką opinię a nie inna.

Jeśli czujesz sie pocisnięty albo cokolwiek to wiedz że tylko za dziwne limity ale propsy masz za to że wgl cokolwiek sie dzieje. Czemu ludzie nie chcą przychodzić na strzelanki (szczególnie stare wory) ? Oprócz limitu organizatora zobacz ile rzeczy już sie nazbierało co ludzie odpierdalają: giwery pod gmachem, jakieś dziwne "nie chcenie" strzelania z niedużych odległości, później ktoś napierdala po respie, goście z respa sie sapią a później ten z drużyny co strzelali sapie sie że ktoś z respa strzela a to strzelał z pierwszego wału :lol: a następnie ktoś jeszcze ma czelność pruć dupsko na temat na który nie powinien sie wypowiedzieć. Pamiętaj że nikt nie ma do Ciebie problemu oprócz dziwnego limitu a za całą reszte strzelanki masz propsa. Ale cała reszta zdarzeń świadczy o tym że trzeba zrobić porządek z gimbusiarnią.

A jak ktoś ucieka do asgsport i wmasg to nie widze problemu, życze powodzenia żeby sie dostosowali do zasad i środowiska.

PostNapisane: 24 08 2016, 11:11 

"Bartek czy ty czasem nie wyzwales mnie od chuji?
Cytuj:
I żaden ch** nie będzie zmieniać zasad które były od zawsze.

PostNapisane: 24 08 2016, 11:15 

"Bartek czy ty czasem nie wyzwales mnie od chuji?
Cytuj:
I żaden ch** nie będzie zmieniać zasad które były od zawsze.

Czy ty właśnie wyzywałeś mnie od bartków ?

PostNapisane: 24 08 2016, 11:28 

Cytuj:

Cytuj:
To że jak ja napierdałałem do larpowych cywili na MA2014 to ten gościu nie wiedział co to cyma 028 a pierdoli trzy po trzy żeby sie zainteresować większymi strzelaniami :lol:

tak tylko ze ja np mam konto tu od 2 lat a strzelam sie od 6 i co to ma takie znacznie kiedy ktos miał założone konto na forum ? wiec twój argument jest bez sensu

Bastekkk (Bartek to byla autokorekta) ale serio jesli ten post w którym napisałeś, ze żaden ch** nie będzie zmieniał zasad był do mnie to ostrzegam nie rob tego ponownie :)

Cytuj:
Chciał ktoś sobie zrobić w czwartek czy inny dzień tygodnia strzelanie to sobie zrobił swoje limity itp. Ale od niedzieli i środy wara.

nie no sory to jest niezłe :D czyli jak zrobie np strzelanie w piątek ale z asg krakow to moge limity jakie chce robic , bo tak to rozumiem

PostNapisane: 24 08 2016, 11:43 

Dobra koniec tej zbędnej Gówno burzy
Admin prosze zamknij ten post

PostNapisane: 24 08 2016, 11:50 

Cytuj:

nie no sory to jest niezłe :D czyli jak zrobie np strzelanie w piątek ale z asg krakow to moge limity jakie chce robic , bo tak to rozumiem

Heh nie rozumiem czemu masz do mnie jakieś dziwne urojone problemy skoro jakby nie patrzeć trzymam twoją strone :lol: Co dziwnego jest w tym że jak zrobisz sobie w innym terminie strzelanie na swoich zasadach ? (oczywiscie bez piro bo to szkodzi wszystkim). Masz temat viewtopic.php?f=13&t=649 i masz napisane
Cytuj:
- STRZELANIA NA F50 - ŚRODA OD 18:00 i NIEDZIELA 9:00 - 13:00
ktoś chce inne zasady to niech sobie znajdzie inny termin i żeby nie kolidowały ze sportami itd..

Bufcio napisał(a):
Cytuj:
Cytuj:

tak tylko ze ja np mam konto tu od 2 lat a strzelam sie od 6 i co to ma takie znacznie kiedy ktos miał założone konto na forum ? wiec twój argument jest bez sensu

Bastekkk (Bartek to byla autokorekta) ale serio jesli ten post w którym napisałeś, ze żaden ch** nie będzie zmieniał zasad był do mnie to ostrzegam nie rob tego ponownie :)

Czy skomentowałem twój profil i "staż" w asg bądź asg kraków ? Skomentowałem jakiegoś gościa który widać że pojęcia nie ma o czym pisze. Przychodzi ktoś gdzie są zasady od 2008 i ktoś kto sie strzela tu od niedawna probuje wtrynić z dupy zasady. Ktoś kto ustawił zasady w 2008 zrobił je naprawde dobrze skoro wszyscy je zaakceptowali :idea: a co do wyzywania od takich i owakich jakbyś nie zauważył to cały czas są odniesienia do filmów czy krótkich filmików jak wlasnie "andrzeju nie denerwuj się" https://www.youtube.com/watch?v=1ajkgIfEm2Q bo już nie takie rzeczy pomiędzy ludźmi na asg krakow sie działy i nikt nikogo nie ostrzegał żeby nie robić tego ponownie :wink:

ps. odkupie kulki 0,40 bo fpsy trzeba zbić :!:

PostNapisane: 24 08 2016, 12:05 

Cytuj:
Czy skomentowałem twój profil i "staż" w asg bądź asg kraków ? Skomentowałem jakiegoś gościa który widać że pojęcia nie ma o czym pisze. Przychodzi ktoś gdzie są zasady od 2008 i ktoś kto sie strzela tu od niedawna probuje wtrynić z dupy zasady. Ktoś kto ustawił zasady w 2008 zrobił je naprawde dobrze skoro wszyscy je zaakceptowali :idea: a co do wyzywania od takich i owakich jakbyś nie zauważył to cały czas są odniesienia do filmów czy krótkich filmików jak wlasnie "andrzeju nie denerwuj się" https://www.youtube.com/watch?v=1ajkgIfEm2Q bo już nie takie rzeczy pomiędzy ludźmi na asg krakow sie działy i nikt nikogo nie ostrzegał żeby nie robić tego ponownie :wink:

akurat tego gościa znam, strzela się trochę dłużej niż 2 lata i nie zaczynał od cm 028:) wiec dlatego tego się czepiam

co do wyzywania to przeczytaj ten post o chuju to zobaczysz czemu to napisałem.
Po prostu nie lubię jeśli ja nie wyzywam nikogo i kulturalnie sie zawracam do kogos, a on mi pisze takie coś :) a ja to zrozuiałem ze to bylo do mnie :wink:

PostNapisane: 24 08 2016, 12:25 

Bastekkk myślę ze czas zakończyć to bezsensowana dyskusje :)

PostNapisane: 24 08 2016, 12:46 

Bufcio napisał(a):

Zrozumiałeś dobrze i źle, możesz je robić, ale jako bufcio, nie pod patronatem asg.krakow.

Szczepan napisał(a):
- STRZELANIA NA F50 - ŚRODA OD 18:00 i NIEDZIELA 9:00 - 13:00
OD 18 LAT (16+ ZNAJOME EKIPY I CI CO ICH ZNAMY PONIEWAŻ STRZELAJĄ SIĘ JUŻ OD DAWNA W NASZYM GRONIE)

Strzelania "asg.kraków" są robione odkąd pamiętam w środy i niedziele, wtedy obowiązują zasady wymienione wyżej, nigdy nie było z tym problemów. Tak samo jak we wtorki i soboty strzelają się na F50 sporty i nikomu z nas nie przeszkadza, że mają tam off-limit.

Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego ktoś nagle zagina limity? Dawniej nie było z tym problemów, jak ktoś nie miał 350 to nie wchodził do budynku ew. później kupowali sobie repliki do budynku albo wstawiali słabsze sprężyny i nie było zgrzytów. Obiecuje wam, że off-limit będzie fajne do pierwszego straconego zęba albo trafienia w ryj :P

POLISH SPACE MARINES

Ostatnio edytowano 24 08 2016, 12:52 przez dodzor, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 24 08 2016, 12:49 

Bufcio jak Cię lubię za organizację strzelań to jednak czytać ze zrozumieniem chyba nie umiesz :lol: .

PostNapisane: 24 08 2016, 13:03 

Bastekkk napisał(a):
Bufcio jak Cię lubię za organizację strzelań to jednak czytać ze zrozumieniem chyba nie umiesz :lol: .

hah mozliwe :D

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 48 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona