Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 24 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Opreacja Kryptonim "Blady Świt"
PostNapisane: 23 01 2018, 15:41 

Zaczynasz od "z całym szacunkiem" ale, żeby to napisać założyłeś nowe konto. Z całym szacunkiem- pisz do mnie ze swojego pierwszego konta. Z całym szacunkiem- na szacunek trzeba sobie zapracować i zasłużyć. Tzn kiedyś tak było. A teraz jest to co jest teraz :). I mylisz się co do przyczyn rozpadu ASG w (Mało)Polsce. Ale nie chce mi się tego tłumaczyć. I z całym szacunkiem (co do końcówki twojej wypowiedzi) ale najpierw szanujcie się ludzie sami a potem wymagajcie szacunku od innych.

A piszę to wszystko mimo, że nikt mi nie płaci BO MOGĘ. I bo lubię krytykować :). I WCALE nie muszę mieć dobrych pomysłów, rad czy lepszych metod, żeby móc coś zgnoić od góry do dołu. Serio, nie muszę. Jeśli sądzisz, że musisz być doskonałym piekarzem, żeby zareklamować przypalony chleb w piekarni to halo, witam w dorosłym życiu: ktoś Cię okłamał.

Pozdrawiam niektórych miłośników airsoftu :).

PostNapisane: 23 01 2018, 16:41 

Zaczynasz od "z całym szacunkiem" ale, żeby to napisać założyłeś nowe konto. Z całym szacunkiem- pisz do mnie ze swojego pierwszego konta. Z całym szacunkiem- na szacunek trzeba sobie zapracować i zasłużyć. Tzn kiedyś tak było. A teraz jest to co jest teraz :). I mylisz się co do przyczyn rozpadu ASG w (Mało)Polsce. Ale nie chce mi się tego tłumaczyć. I z całym szacunkiem (co do końcówki twojej wypowiedzi) ale najpierw szanujcie się ludzie sami a potem wymagajcie szacunku od innych.

A jak miałem bez konta odpisać? Nie znam się może na ASG tak jak Ty, ale za to potrafię ocenić logikę wypowiedzi. Chciałem tym razem to wyrazić choć do tej pory tylko przeglądałem forum.
Co do szacunku to tak jak napisałem - działa to w obie strony a to Ty rozpocząłeś od wyzwisk więc wiesz.. No chyba, że masz już jakąś wcześniejszą historię z MRminiu lub Gorgo no to sorry. Tego nie wiem.
Nie wiem też dlaczego piszesz o rozpadzie ASG w (Mało)Polsce. Być może tak jest, być może nie. Ja pisałem jedynie o osobach które zrezygnowały ze strzelania z tego konkretnego powodu. Na 100% są też inne dla innych, być może i ważniejsze.

Dexter napisał(a):
A piszę to wszystko mimo, że nikt mi nie płaci BO MOGĘ. I bo lubię krytykować :). I WCALE nie muszę mieć dobrych pomysłów, rad czy lepszych metod, żeby móc coś zgnoić od góry do dołu. Serio, nie muszę.

Skoro tak podchodzisz do tematu, to trzeba było to zaznaczyć na początku. Wtedy nikt nie brałby na poważnie twojego "gnojenia" i nie byłoby tematu.

Dexter napisał(a):
Jeśli sądzisz, że musisz być doskonałym piekarzem, żeby zareklamować przypalony chleb w piekarni to halo, witam w dorosłym życiu: ktoś Cię okłamał.

Stosując twoją "pokrętną" logikę:
Jeśli sadzisz, że musisz być "bogiem ASG" żeby zorganizować strzelankę to halo, witam w dorosłym życiu: ktoś Cię okłamał.

Dexter napisał(a):
Pozdrawiam niektórych miłośników airsoftu :).

Na koniec: Szkoda, że nie chcesz tej całej energii skierować w pozytywnym kierunku.

Ja nadal pozdrawiam wszystkich.

PostNapisane: 23 01 2018, 22:20 

Sam fakt niedopuszczania jakiegoś systemu replik jest już objawem upośledzenia, a organizowanie strzelania na libanie tylko to potwierdza, ciekawe czemu nie było tam żadnych spotkań od lat? :mrgreen:

POLISH SPACE MARINES

PostNapisane: 23 01 2018, 23:05 

Odpuść Dodzor... To nie ma sensu. Znowu będzie że "starzy" się znęcają...
Nie przetłumaczysz.
Jak widać po tym temacie, to gdyby ktoś ogłosił strzelanie na jakimś osiedlu to i też się znaleźli chętni, "no przecież zgłoszone do władzy nie?"
Ręce opadają...
Zero wyobraźni i przewidywalności ewętualnych konsekwencji, którymi może oberwać potem całe środowisko ASG.

PostNapisane: 24 01 2018, 9:51 

Panowie,

wystarczyłoby zamiast bezsensownego hejtu na kogoś, kto wykazał się inicjatywą, zaproponować jakiekolwiek alternatywne rozwiązanie - jeśli teren został zgłoszony i wyrażono na to zgodę, można przypuścić, że organizujący zadbał w jakiś sposób o jego zabezpieczenie! Na ilu spotkaniach pojawiają się spacerowicze? Wtedy wystarczy przerwać grę. Jeśli wszędzie będzie oznakowanie nie widzę problemu w tym, że gra odbędzie się tu czy gdzie indziej. Zakaz HPA też jest wolą organizatora i nam nic do tego, zawsze można przyjść/nie przyjść.

Ilu z wielce oburzonych pojawia się regularnie na strzelaniach, a nie walczy z poziomu klawiatury komputera?

Jak dla mnie plus dla tych, którzy chcą coś urozmaicić i wpłynąć na aktywizację środowiska ASG w Krakowie. Prawda jest taka, że chociażby mój team gra prawie co tydzień lub nawet co pół, ale w większości przypadków musimy jeździć pod 100km, bo u nas mało co się dzieje, albo organizować środowe CQB (na którym jest full auto poniżej 350, jezus maria! :pistol: ). Im więcej imprez w Krakowie, tym lepiej, oczywiście z dbałością o bezpieczeństwo. Tyle ode mnie.

PS. *'EwENtualnych' :twisted:

PostNapisane: 24 01 2018, 10:24 

Na F50 co drugi raz pojawia się cywil, czasem jest to problem, czasem nie.
Pamiętam takiego Pana z pieskiem, który zwyzywał nas od wandali, już dzwonił na policję, ale po kilku minutach rozmowy sam stwierdził, że cytuję: "W sumie to ćwiczcie sobie chłopaki bo kto nas będzie bronił jak ruskie przyjdą".
Na strzelankach w kamieniołomie koło Tyńca też pojawiali się cywile, pomimo że teren prywatny i ogrodzony a wszystko odbywało się za zgodą właściciela.
Jak ktoś będzie chciał to zawsze sobie powód do zaczepki znajdzie ale wystarczy spokojnie wszystko wytłumaczyć i chwilę porozmawiać żeby sytuację wyjaśnić.
Oczywiście odpowiednie przygotowanie terenu i wszystkie zgody to podstawa, żeby mieć argumenty do takiej rozmowy.

Tak jak pisałem wcześniej uwagi Ssmita, dodzora czy Dextera są jak najbardziej słuszne i TRZEBA korzystać z doświadczenia starszych stażem, ale możemy przecież spokojnie porozmawiać i postarać się zorganizować imprezę na której wszyscy będziemy się świetnie bawić. Jak nie na libanie to gdzie indziej, ale dajcie szansę przynajmniej na ten temat podyskutować.

PostNapisane: 30 01 2018, 13:08 

Przykro że nie wypaliło,naprawdę miałem nadzieję że uda ci się zorganizować tam strzelanie.
Po wszystkim można było by powiedzieć że nie trza było lać tyle jadu.
Nie komentowałem tego wcześniej ponieważ nie chciałem dolewać oliwy do ognia.
Nie wiem czy faktycznie ten teren tak nie nadaję się na strzelanie że mało kto chciał wziąć udział ale bynajmniej nie nadaję się też na spacery z rodziną(o ile chodzi o miejsce w którym pełno starych konstrukcji stalowych dołów i wszędzie wał łającego się gruzu?)
Nie poszedłbym tam nawet z psem a tym bardziej dzieckiem.

Jeśli to właśnie w tym miejscu miało odbyć się strzelanie to na pewno nadawało się ono bardziej do rozgrywek asg niż do niedzielnych spacerów.

Gorgo nie podawaj się i nie zniechęcaj może następnym razem się uda.

PostNapisane: 30 01 2018, 18:51 

Tak dokładnie . Jeśli się strzelanie nie uda to przy najbliższej okazji na F50 przybije pione za pomysł chęci i nie poddawaj się. Pozdro.

PostNapisane: 03 02 2018, 20:17 

Fajnie, dawno nie było afery na forum :lol:

Każda nowa inicjatywa jest cenna, ale na przyszłość warto taki pomysł skonsultować ze starszymi graczami. Liban jest miejscem publicznym i organizowanie tam strzelanek jest ryzykowne. Lepiej szukać terenów, które są niedostępne dla przypadkowych przechodniów.

Stowarzyszenie Krakowski Airosft pozdrawia

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 24 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2