Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 48 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Co robimy w niedziele?
Ankieta wygasła 15 06 2008, 16:47
FORT LASÓWKA 9%  9%  [ 3 ]
Młyn 3%  3%  [ 1 ]
Pustynia B. 15%  15%  [ 5 ]
F50 & Łapianka 55%  55%  [ 18 ]
Anatolka 18%  18%  [ 6 ]
Liczba głosów : 33
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 16 06 2008, 20:08 

Ja tylko przypominam wszystkim o rozsądku mimo wszystko, zwłaszcza, jak ktoś ma podkręconą giwerę (chyba miało być ograniczenie, nieprawdaż?)

Skąd to wiem? Bo kolo, który mi wygarnął na artyleryjskim serię w bok i twarz z pięciu metrów, miał na pewno podkręconego AK-47 - takie siniaki POD BLUZĄ po stocku się nie robią, dostałem wczoraj ze stocka z jeszcze bliżej i prawie nie ma śladu... Na twarzy niestety jest.

Tytuł:
PostNapisane: 17 06 2008, 11:27 

GreGG napisał(a):
Ja tylko przypominam wszystkim o rozsądku mimo wszystko, zwłaszcza, jak ktoś ma podkręconą giwerę (chyba miało być ograniczenie, nieprawdaż?)

Skąd to wiem? Bo kolo, który mi wygarnął na artyleryjskim serię w bok i twarz z pięciu metrów, miał na pewno podkręconego AK-47 - takie siniaki POD BLUZĄ po stocku się nie robią, dostałem wczoraj ze stocka z jeszcze bliżej i prawie nie ma śladu... Na twarzy niestety jest.

NIEZGADZAM SIĘ Z TOBĄ ZE STOKA TEŻ MOŻNA ZROBIĆ SINIAKI
A CO DO OGRANICZENIA TO OBOWIĄZUJE TYLKO W ŚRODE

Tytuł:
PostNapisane: 17 06 2008, 12:10 

CZESIO! napisał(a):
NIEZGADZAM SIĘ Z TOBĄ ZE STOKA TEŻ MOŻNA ZROBIĆ SINIAKI

Nooo - kolbą :lol:

CZESIO! napisał(a):
A CO DO OGRANICZENIA TO OBOWIĄZUJE TYLKO W ŚRODE
A tego to szczerze nie rozumiem...ta sama miejscówka, te same krzaczory, a limit zależy od dnia tygodnia :roll: :?:

Tytuł:
PostNapisane: 17 06 2008, 12:13 

Co do srodowego ograniecznia - niestety, czesc z nas ma je sobie gleboko w d....

Tytuł:
PostNapisane: 17 06 2008, 12:23 

Limit zalezy od pory dnia, jak by nie bylo w dzien latwiej trafic w to co sie chce niz w nocy.
Cytuj:
Bo kolo, który mi wygarnął na artyleryjskim serię w bok i twarz z pięciu metrów,

To jest problem ze strzelajacym, a nie z limitem.

Tytuł:
PostNapisane: 17 06 2008, 13:37 

dzieki za strzelanie :lol: bylo nawet fajnie

Tytuł:
PostNapisane: 17 06 2008, 16:59 

JAK BOLI NIE PRZYCHODŹ

Tytuł:
PostNapisane: 17 06 2008, 21:46 

dodam więcej: ograniczenie w środy jest dość umowne i w regulaminie tego nie ma:
http://www.asg.krakow.pl/viewtopic.php?t=649

Jest natomiast dopisek: "- KONIEC Z MÓWIENIEM TRUP - ( STRZELAMY PRAWIE ZAWSZE POZA SYTUACJĄ KIEDY POD LUFE KTOŚ ZZA ROGU WYSTAWI GŁOWĘ )
- JAK KOGOŚ BOLI NIECH NIE PRZYCHODZI
"

Pozdrawiam D.

Tytuł:
PostNapisane: 17 06 2008, 23:38 

Ograniczenie jest dla nowych, którzy nie mają obycia z nami i nie wiadomo jak się zachowają. Mam na myśli kiedy swoi walą do Ciebie seriami mimo że gracie po jednej stronie.

Z tego co wiem ograniczenie jest dla nowych kropka, a szczerze powiedziawszy - ten kto ma rozsądek ten wie kiedy strzelić i zamiast komuś oszpecić twarz woli nie nacisnąć spustu. Tyle ode mnie ...

Tytuł:
PostNapisane: 18 06 2008, 4:54 

Kane napisał(a):
Limit zalezy od pory dnia, jak by nie bylo w dzien latwiej trafic w to co sie chce niz w nocy.
Cytuj:
Bo kolo, który mi wygarnął na artyleryjskim serię w bok i twarz z pięciu metrów,

To jest problem ze strzelajacym, a nie z limitem.

Zgadzam się - pewnie mi się jeszcze kiedyś kolo pod lufę nawinie ;) i z pewnością będę miał wtedy emkę, a nie gutka...

A Czesiowi powiem tylko, że tego samego dnia oberwałem ze stocka od kogoś innego i od tego gościa z jego giwery, z mniej więcej podobnego dystansu - tylko ze stocka w udo, i już nic nie widać, a od tego gościa w ramię i w twarz, i na ramieniu mam dalej siniaki jak dwie pięciozłotówki, więc nie wierzę, żeby kolo miał stocka...

Tytuł:
PostNapisane: 18 06 2008, 7:11 

PO PONIEDZIAŁKU MAM SINIAKI NA NOGACH A TO BYŁY TYLKO PISTOLETY WSZYSTKO ZALEŻY GDZIE DOSTANIESZ

Tytuł:
PostNapisane: 18 06 2008, 11:10 

Ptoku napisał(a):
Z tego co wiem ograniczenie jest dla nowych kropka, a szczerze powiedziawszy - ten kto ma rozsądek ten wie kiedy strzelić i zamiast komuś oszpecić twarz woli nie nacisnąć spustu. Tyle ode mnie ...
Zgadzam się z @Ptokiem.
Nie raz miałem już sytuację, gdzie zastanawiałem się czy ~5m to nie za mały dystans na strzał, a jeśli już, to celowałem w korpus, a nie w główę, czy gdzie popadnie...
Z bliższych odległości staram się używać bocznej...szczególnie gdy zachodzę klienta od tyłu :roll:

Tytuł:
PostNapisane: 18 06 2008, 11:33 

Dexter napisał(a):
dodam więcej: ograniczenie w środy jest dość umowne i w regulaminie tego nie ma:
http://www.asg.krakow.pl/viewtopic.php?t=649

Tak nie ma, ponieważ środowe strzelanki zawsze były wyjątkowe. To były poprostu nocne strzelania i odkąd pamietam tzn. jakieś dwa lata, zawsze było na nich ograniczenie 350FPS. Teraz, tj. od wiosny do jesieni ciemno jest dopiero po 21 i rzadko udaję się zrobić nockę, więc co jasne strzelamy na zewnątrz gdzie jest totalny Wietnam i łatwo zrobić sobie krzywdę (co już było wałkowane 1000 razy). Tak czy siak zdecydowaliśmy o tym żeby to ograniczenie pozostało i na początku nikt nie protestował.

Ptoku napisał(a):
Ograniczenie jest dla nowych, którzy nie mają obycia z nami i nie wiadomo jak się zachowają. Mam na myśli kiedy swoi walą do Ciebie seriami mimo że gracie po jednej stronie.

Zgadza się tyle, że nowi raczej nie mają od razu podrasowanych giwer ( choć patrząc ostatnio na Krakmana zaczynam miec wątpliwości :wink: )

Ptoku napisał(a):
Z tego co wiem ograniczenie jest dla nowych kropka, a szczerze powiedziawszy - ten kto ma rozsądek ten wie kiedy strzelić i zamiast komuś oszpecić twarz woli nie nacisnąć spustu.

Ale tak właściwie to kto to są nowi? Ci co dopiero zaczynają, czy ci co się z nami pierwszy raz strzelają? Czy ci "nowi" z założenia mają mniej rozsądku od niektórych z nas? Po co stwarzać sytuacje typu: " A dlaczego on może biegać z mocną giwerą, a ja nie?" itp.

Większość z nas ma po conajmniej dwie giwery. Jedną na CQB i drugą do lasu. Sam mam mocno podrasowaną i w środy nigdy jej nie biorę. Zresztą naprawdę to nie ma sensu, bo przy takich krzaczorach 350 w zupełności wystarcza. Jeśli zostało tak ustalone to niech to się tyczy wszystkich, a nie róbmy jakichś wyjątków, że ten jest rozsądny, a ten nowy, a ten ch.. wi co. Chcesz biegać po forcie z 500 fps to z tego co wiem zawsze można w niedzielę lub od jesieni do wiosny.

A poza tym jest to też swoisty eksperyment. Nikt nie broni tutaj biegać z podrasowaną giwerą. Byle tylko miała mniej niż 350 na kulkach 0,2g.

350 dla wszystkich :twisted: :twisted: :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 18 06 2008, 12:12 

w ogóle te TJUNINGI są już passe :twisted:
350 fps wystarcza w 80 % akcji - a przynajmniej człowiek bardziej się stara w walce
tak więc na środy zostaje limit 350 fps na zawsze, na inne nasze spotkania no limits - chyba, że będzie ogłoszone coś innego

SZTURM :twisted: KOMANDO POZDRAWIA

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 18 06 2008, 12:20 

Jesli ogranieczenie 350 fps nie jest dla wszystkich to proponuje przed walka rodzielic "mocarzy" po rowno do team-ow. Tak bedzie sprawiedliwie.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 48 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona