Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 19 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 08 2008, 13:52 

Nie jest ważne kogo, ważne żeby powiadomić, co by później na nas nie było. Gdybyśmy wtedy nie zadzwonili po straż pożarną tylko się zwinęli, to po pierwsze konstrukcja fortu mogłaby ulec osłabieniu, a po drugie, gdybyśmy się cichcem zwinęli, to byłoby że to nasza wina.

Tytuł: rules of engagement
PostNapisane: 22 08 2008, 15:30 

wtk napisał(a):
Łapianka już jest straszliwie zdewastowana i według mnie trzeba chronić to, co jeszcze zostało. A ze sprzętem nie wolno nam prać dresików, bo żaden sąd nie uzna, że działaliśmy w obronie koniecznej (choć nie ukrywam, że pokusa byłaby spora :wink: )
Tak - pamiętajcie o rules of engagement. Wolno strzelać dopiero jak rzucą butelką/cegłówką i lepiej żeby ktoś to nagrał na wszelki wypadek.

Tytuł:
PostNapisane: 22 08 2008, 19:24 

Ludzie... O czym wy w ogóle mówicie? Ja rozumiem, że to fajnie brzmi, ale tak czy owak byłyby straszne problemy, gdyby któremukolwiek stało się cokolwiek poza siniakami. A i na tej podstawie mógłby kogoś oskarżyć, bo ślad po kulce jest bardzo charakterystyczny. A po uderzeniu kamieniem? "Panie władzo, biegł i się potknął, a teraz nas próbują wrobić. Jeszcze do nas strzelali: o tu mam siniaka." Numer jaki miał mój znajomy ze śląska. Tam też mieli kozaka-narwańca, który zaczął do nich strzelać.

Tytuł: rules of engagement
PostNapisane: 22 08 2008, 19:52 

Przecież nie namawiam. Przepędzanie dresów z miejscówki seriami z automatu jest głupim pomysłem, ale już do obrony można replik jak najbardziej użyć. Na Łapiance się nie strzelam więc mnie problem nie dotyczy to się już nie będę odzywał.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 19 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2