Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 4   [ Posty: 56 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 07 09 2008, 22:32 

Nie żadni "tacy życzliwi" tylko Horst znany szerzej jako Kuba. Tylko na szczęście ostatnio sie nie pokazuje ani nie udziela w środowiskach z którymi mam styczność.

Cóż, szkoda Łapianki ale bardziej mnie zastanawia czy sytuacja nie powtórzy się na innych fortach na których zawita... ta grupa. Miałem już napisać "malarze" ale to było by tak jakby napisać "airsoftowcy" a unikajmy uogólnień- mam nadzieję że chodzi o wąską i nieliczną grupę wandali.

Pozdrawiam D.

Tytuł:
PostNapisane: 07 09 2008, 23:07 

Dexter skończ filozofować :), kto maluje ściany?malarz.kropka.

Dzięki wszystkim za miłe popołudnie.

VII bieg Rzeźnika 2010

Tytuł:
PostNapisane: 08 09 2008, 6:29 

wtk - sprawa z SM była troche bardziej skomplikowana niż zwykłe niszczenie zabytków bo to wyjaśniłem z nimi, było pare innych paragrafów, wiem bo z nimi rozmawiałem- zaczekaj moze z tym zalatwianiem moze bo mają chłopaki z SM racje w tym przypadku, bo bedzie problem jak ci nagle powiedzą NIE. pogadamy wieczorem

Tytuł:
PostNapisane: 08 09 2008, 7:06 

Dobra, w takim razie zaczekam do wieczora 8)

Tytuł:
PostNapisane: 08 09 2008, 7:15 

OGULNIE TO SM DOCZEPIŁA SIĘ DO ZABEZPIECZENIA TERENU

Tytuł:
PostNapisane: 08 09 2008, 16:26 

wtk napisał(a):
Teraz ratujmy co się da, bo przecież gadka o niszczeniu zabytków może nam równie dobrze spalić f50! :x

Niestety co do fortów to aż mi się płakać chce gdy je widzę. F50 sypie się w oczach. Niestety miasto nie daje pieniędzy na odnowę/ konserwację tego typu zabytków... :( Osobiście dla mnie jest wielkim nieporozumieniem, że odnowiono mały kawałek fortu na rondzie mogilskim. To na pewno dużo kosztowało, a te pieniądze z powodzeniem można było władować na choć częściowe zakonserwowanie jednego z całych fortów np. F50
Ale odchodząc już od tego... jeśli będziemy przestrzegać obowiązujące prawo to sądzę, że SM i Policja nie będą mieli do nas pretensji a interwencji także nie będzie.

Pozdrawiam, Kuba

Tytuł:
PostNapisane: 08 09 2008, 16:33 

Niestety gdybyśmy chcieli w 100% przestrzegać obowiązującego prawa, to nie spotykalibyśmy się na strzelania na żadnym z fortów - każdy z nich jest zabytkiem, a pod niszczenie zabytku można łatwo podciągnąć każde wtargnięcie na jego teren, gdzie łazisz po wałach zsypując ziemię, wydeptując ścieżki, a kulki dziurawią ściany powodując odpadanie cegieł :wink:

Każdy Strażnik Teksasu, o ile wysili swoje wszystkie szare komórki, łatwo użyje takich argumentów. Na szczęście mało któremu chce się bawić w coś takiego, ale jak dostają zgłoszenie, to muszą jechać, nie? A ktoś to przecież im zgłasza, bo nie uwierzę że jeżdżą sobie z własnej inicjatywy dotknięci szczerą troską o los zarośniej i zasyfionej kupy gruzu (jak na Łapiance).

Tytuł:
PostNapisane: 08 09 2008, 16:52 

Jak do tej pory SM która przyjeżdżała na skuterkach bądź samochodami na f50 wspominała tylko żeby młodzież spożywającą gonić i nie strzelać do cywili. Także jakby nie patrzeć nie działamy w konflikcie z władzą ;)

Tytuł:
PostNapisane: 08 09 2008, 20:46 

A co do osoby, która mogła sypnąć SM: może to Ci dwaj goście, którym nie pozwoliliście grać ze względu na wiek. Wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby to ich robota była... Ale to tylko moje wewnętrzne frustracje jak to ktoś nazwał.

Tytuł:
PostNapisane: 08 09 2008, 21:22 

Czy góra Łapianki, czyli te budynki, w których sie strzelamy, jeszcze podpada pod zabytek? Większość jest dość mocno przerobiona.
Ciekawe, czy fabrykę "napojów owocowych" SM też odwiedzała :-P

Tytuł:
PostNapisane: 08 09 2008, 22:34 

Podobno chodzi o to, że po prostu nie mamy zgody na ten teren i już. No i że całość nie jest zabezpieczona przed cywilami w trakcie strzelania - do tego się przyczepili, bo za dewastowanie zabytków i strzelanie do cywili dostało się malarzom 8)

Tak czy inaczej narazie miejscówka jest spalona :(

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 4   [ Posty: 56 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4