Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 15 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Panowie może by tak zrobić max hardcore
PostNapisane: 11 12 2008, 19:27 

TZN dogadać się z innymi zespołami asg z krk i innych miast i zrobić cało dniowy zlocik taki na 500 i więcej osób plus załatwić kogoś z gazety np i zrobić artykuł o zlocie itd w samym Krakowie z tego co wiem jest ponad 2000-3000 tys osób zajmujących się ASG i zrobić pole bitwy lub wojnę :)

Chociaż jaki to ma sens.
Dlaczego, o co ja walczę?
Nie pozwolono mi myśleć, zabijać tylko mam.

Tytuł:
PostNapisane: 11 12 2008, 19:46 

I scenariusz nap:

Jest rok 2009 na świecie kryzys gospodarczy W polsce problemu z rządem i wojskiem nato się rozpada Rosja postanawia Podbić Polskę Polskie siły zbrojne postanawiają na ostateczny i decydujący krok bitwę o wszytko ja jeżeli jednostki polskie zabiją generała główno dowodzącego który zbuntował armię rosyjską to będą czuli się bezpiecznie jeżeli nie to znów nastaną czasu PRL U w ..... Rosyjska armia wraz z generałem i wiekszą częścią armii zakłada silnie umocniona bazę wojskową w sztabie bazy znajduje się ów Generał Wladimir Rostonikow wraz z podwładnymi i tajnymi dokumentami których wykradzenie z siedziby nato przez szpiega spowodowało rozłam odzyskanie ich i zabicie generała oznaczać będzie pokój.

Wyborowe jednostki polskie wraz z najemnikami z zagranicy postanawiają wykonać zadanie wiedząc iż jeżeli zawiodą to ostatnia linia obrony kraju upadnie a rosyjskie nowe władze zdominuja europę niemcy i inne kraję walcą między sobą niemcy są znów przyjacielami rosjan więc może sie zdażyć odśiecz w momecie ataku na bazę z południa

Nasze jednostki dostają rozkazy obstawy naszej lini aby niemcy jej niezdobyli oraz wciągnięcia wiekszości rosyjskich żołnieży w walkę a specialna grupa taktyczna w tym przypadku wszyscy my mamy zadanie dostać sie do bazy wroga i zniszczyć ja wysadzić składy broni i amunicji oraz zdobyć silnie ufortyfikowany sztab i zabić generała oraz zdobyć dokumenty

do naszej dyspozycja w razie nagłego wypadku sa najemnicy którzy chca w zamian dostać na wyłacznośc jedno z miast i utworzyć tam swoje mini państwo niemożemy do tego dopuścić ale jeżeli nasze siły będą zdziesiatkowane to będzie to jedyna opcja

Rosyjski generał widząc atak planuje ucieczkę odrzutowcem oddalonym o kilometr od sztabu w momecie ataku na ich baze bediemy miec max 30 min na wykonanie zadania inaczej generał ucieknie i wruci z posiłakami które nas zniaszczą jedyny sposób nato to wysłanie specialnej grupy 5 komadosów którzy odetną im droge do lotniska zanim rozpocznie się atak na bazę jeżeli nieuda sie im przedostać na tyły wroga to będziemy miec tylko 30 minut na zdobycie sztabu ....

Respawn 15 min medycy w drużynach obowiązkowo plus baza1 rosjan i sztab baza 2 lotnisko baza 3 polsiej armi baza 4 najemników baza 5 niemców

Chociaż jaki to ma sens.

Tytuł:
PostNapisane: 11 12 2008, 20:01 

Trzeba by zrobić tak wybrać jakiś termin w 2009 styczeń luty marzec ...
Wybrać odpowiednio duży teren naj lepiej z jakimiś budynkami

Dopracować scenariusz ewentualnie Rosję zmienić na inny kraj coby nie obrazić kogoś

Dogadać się z Krakmanem że jeżeli wypali wszystko i będziemy mieć naprawdę sporą liczbę ludu to żeby się zareklamować na takim zlocie w zamian za pomoc w walce czy z sprzętem itd zrobić jakieś ulotki czy plakaty no nie jest duży koszt i porozwieszać wysłać innym klubom ASG z Polski

Zrobić solidne info na ten temat dojażd mapki itd

Zadzwonić do paru gazet czy niechieli by zrobić artykułu do gazety o ASG Zasadach informacjach i oczywiście takim zlocie myślę że jak dopracowali bysmy to solidnie to można by nawet sponsorów znaleść jakiś.

wyznaczyć kogoś z lustrzanką do robienia zdjęć Tak żeby ludzie usłyszeli o ASG więcej przekonali sie do niego oraz żebyśmy się wszyscy świetnie bawili myśle że taka imprezka to nielada zadanie i wiele ludzi musiało by nad tm siąśc ale przeżycia po czymś takim niezapomniane :)

Chociaż jaki to ma sens.

Tytuł:
PostNapisane: 11 12 2008, 20:05 

Ewentualnie zrobić dotego takie coś że może każdy przyjśc i dołączyć się do jednej z drużyn wypożyczyć broń kupić kulki dostać okularki a zebraną kaske z takiego czegoś przeznaczyć na jakis dom dziecka np i ogłosić to myślę że to też mogło by zciągnąc wiele osób chocby dla samego faktu zabawy wspaniałej i możliwości zrobienia czegoś dla dzieciaków z domu dziedzka .....

Chociaż jaki to ma sens.

Tytuł:
PostNapisane: 11 12 2008, 20:17 

jak dal mnie pomysł fajny tylko gdzie byśmy to zrobili na 500 osub to czeba by było spory teren

Tytuł:
PostNapisane: 11 12 2008, 20:55 

kruzio napisał(a):
Ewentualnie zrobić dotego takie coś że może każdy przyjśc i dołączyć się do jednej z drużyn

:shock: szlachetna idea, ale tylko idea...

Pokesimowe doświadczenie uczy, że zebranie i zapanowanie na 100 ludzi to jest już spore wyzwanie, nawet jeśli to ludzie pewni i "znajomi". Jeśli będzie ich 500 i jeszcze do tego z przypadku, to impreza skończy się spektakularną katastrofą, zanim na dobre się zacznie :roll:

Poza tym kto się podejmie organizacji tego wszystkiego? Bo jak znam życie, ten słodki zaszczyt przypadłby Borysowi i mnie. A ja mam chwilowo dość charytatywnego robienia czegokolwiek po kilkunastu godzinach codziennego zapierdzielania na uczelni.

Łatwo pisać: "można by", "zrobiłoby się"... :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2008, 1:00 

:lol:

Słodkie!

Dla mnie wyzwaniem jest zrobienie dobrej imprezy dla kilku-kilkunastu ludzi. Ale nie będę zapeszał - kiedyś były duże imprezy w Krakowie i może jeszcze będą.

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2008, 8:09 

KOLEGA NIE ZDAJE SOBIE SPRAWY ILE TO JEST ZAŁATWIEŃ
PRZEDEWSZYSTKIM TO MUSISZ MIEĆ UYPRAWNIENIA NA ORGANIZOWANIE IMPREZ MASOWYCH TEREN ZGODE WŁADZ ZAPEWNIĆ OPIEKE MEDYCZNĄ I TAKIE TAM
Z NASZĄ BIUROKRACJĄ TO 5-6 MIESIĘCY ZAŁATWIANIA
A CO PUŹNIEJ TO JUŻ INNA BAJKA
NARAZIE SOBIE TEGO NIE WYOBRAŻAM

Tytuł:
PostNapisane: 13 12 2008, 12:09 

dobra idea i godny rozważenia niestety realia są inne :?

Cytuj:
UYPRAWNIENIA NA ORGANIZOWANIE IMPREZ MASOWYCH

no a zapanowanie nad taką zgrają to i tak wielkie wyzwanie...

ale za teren to pustynia błędowska mogłaby posłużyć :) duża, zalesiona

niestety nie sądze żeby coś takiego miało miejsce... potrzebny jest organizator, którego się wszyscy będą słuchać(ktoś z zewnątrz), wszystkie pozwolenia, lekarz, zabezpieczenia terenu...

MASA ROBOTY! więc raczej do stycznia by się nie zdąrzyło :P

ale pomysł super!

"Stałem się śmiercią - niszczycielem światów"

Tytuł:
PostNapisane: 13 12 2008, 14:04 

buahahaha Ile kolega kruzio liczy wiosen i w jakiej bajce żyje???

to mi dzisiaj sie humor poprawił :lol:

Is make the soldiers die."

Tytuł:
PostNapisane: 13 12 2008, 15:05 

dokładnie 23 a myślę o czymś takim tylko mniejszym już przeliczyłem się z ilością osób będę rozmawiał z moim kołem platformy obywatelskiej któa promuje sport itd bo ich pomysł ciekawi a czy wyniknie ztego totalne nic czy jakaś mała strzelanka gdzies to sie okarze na wiosne

Chociaż jaki to ma sens.

Tytuł:
PostNapisane: 13 12 2008, 15:48 

Zlot ASG pod patronem PO.Bedzie ostro!

Tytuł:
PostNapisane: 13 12 2008, 16:54 

Co by tu nie gadać jak będzie takowy zlot to na pewno wezmę w nim udział

PS Póki co może by się w którąś niedzielę wybrać do Lasu i postrzelać z Mazgami ? Co Wy na to ?

Tytuł:
PostNapisane: 13 12 2008, 17:05 

Juz to bylo przerabiane nie raz i nie trybiło należycie

Tytuł:
PostNapisane: 19 12 2008, 16:50 

Co do miejsca to mogło by coś takiego się odbyć na ternach budowanego zbiornika wodnego Świnna Poręba, około 50km od Krakowa.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 15 ]