Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: DOBCZYCE 27.06.2015
PostNapisane: 26 06 2015, 9:34 

Zapraszam ponownie na strzelanie do Dobczyc
W sobotę 27.06.2015 o godzinie 17.00 - 21.00 będziemy mieć użyczony od gminy teren pod ASG. Teren bardzo fajny, zalesiony, budynek plus stary podziemny tunel. Wszelkie wiadomości udzielam prywatnie. Jak dojechać gdzie się zebrać tak samo. Cena to maks 65 zł podzielona na ilość uczestników, ostatnio wyszło po 5zł.
Oczywiście bezpieczeństwo ponad fun, dlatego :
viewtopic.php?f=15&t=2077
Niestety jest też kilka warunków, oprócz przestrzegania zasad bezpieczeństwa, absolutnie nie śmiecimy, pirotechnika będzie sprawą do dogadania na miejscu.
Będzie duży parking blisko terenu strzelania. Niedaleko od przystanku autobusowego. Dla zainteresowanych rozkład busów które jeżdżą najdłużej czyli do 21.00 http://www.darbus.pl/
Do zobaczenia

Tytuł: Re: DOBCZYCE 27.06.2015
PostNapisane: 30 06 2015, 12:18 

Hej, jestem tu nowy i mam pytanie. Chciałbym zobaczyć jak mi idzie w ASG, czy mi się to spodoba itp, ale czekałem na jakieś strzelanie w Krk bo słyszałem że w Dobczycach już nie ma miejscówki (co mnie bardzo zmartwiło), a teraz niestety przegapiłem że akurat w było strzelanie i to w Dobczycach gdzie mieszkam, więc będzie za jakiś czas kolejne strzelanie? I kiedy mniej więcej? :D

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]