Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 15 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: WW7 - WYNIKI, KOMENTARZE, FOTO.....
PostNapisane: 19 06 2016, 20:45 

Witajcie.

Mamy już wyniki WW7:

ZADANIA:

HYDRA:
1. Zdjęcie bazy wroga - 50
2. Transport skoczka - 300
3. Transport skrzyni - 300
4. Rozbrojenie bomby - 50

Razem za zadania: 700 pkt.

KRWAWE BRACTWO:

1. Zdjęcie bazy wroga - 50
2. Przejęcie flagi wroga - 50
3. Dostarczenie flagi wroga do własnej bazy - 50
5. Woreczki z wodą – 25
6. Transport skoczka - 300
7. Transport skrzyni – 300

Razem za zadania: 775 pkt.

ZEGARY:

HYDRA
1. zegar nr 1: Hydra 300
2. zegar nr 2: Hydra 120
3. zegar nr 3: Hydra 540
4. zegar nr 4: Hydra 470
5. zegar nr 5: Hydra 740
6. zegar nr 6: Hydra 120
RAZEM 2290

KRWAWE BRACTWO
1. zegar nr 1 : Krwawe Bractwo: 220
2. zegar nr 2 : Krwawe Bractwo: 360
3. zegar nr 3 : Krwawe Bractwo: 240
4. zegar nr 4 : Krwawe Bractwo: 140
5. zegar nr 5 : Krwawe Bractwo: 110
6. zegar nr 6 : Krwawe Bractwo: 000
RAZEM 1070

CAŁOŚĆ WYNIKÓW

HYDRA 2990 pkt
KRWAWE BRACTWO 1845

Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników. Gratulacje do HYDRY. Podziękowania dla Dowodzących i wszystkich, którzy przyczynili się do zdobycia punktów dla własnych ekip.

Dziękuję też wszystkim, którzy ogarniali tą imprezę.

Reszta później.

Tytuł: Re: WW7 - WYNIKI, KOMENTARZE, FOTO.....
PostNapisane: 20 06 2016, 7:27 

Heil Hydra! :twisted:

Dzieki wszystkim za genialne spotkanie, w szczegolnosci czlonkom naszego 4-osobowego kill squadu^^

Obrazek

Baza KB widoczna z odpowiedniej strony celownika :sniper:

Obrazek

Tu siedzimy z Denatem, jeszcze nie wiedzac, ze na bombie :ues:

Dzieki rowniez czlonkom druzyny przeciwnej, ktorych patrole musielismy omijac z ta skrzynia, trzymajacych nas w ciaglym napieciu :pistol:

Mam nadzieje, ze spotkamy sie wszyscy niebawem na kolejnych walkach!

Organizatorzy - odwaliliscie swietna robote, tak trzymac!

Gratulacje dla dowodcy Hydry - za pokierowaniem dzialaniami w sprawny i skuteczny sposob, mila atmosfere w bazie i sama baze, ktorej nie powstydzilby sie zaden partyzant!

Szerszen out

Ostatnio edytowano 20 06 2016, 14:26 przez Szerszeń, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 20 06 2016, 8:02 

Dziękuję wszystkim uczestnikom oraz organizatorom tegorocznej imprezy. SKA DZIĘKI :!:

Bracia z HYDRY znów pokazaliście że da się wygrać i tym razem wola zwycięstwa była w was od początku do końca, a wszelkie wyniki to wasza zasługa bo działaliście cały czas w terenie. Dla wszystkich wielkie brawa za popisy, na prawdę dla wszystkich lecz ten rok na wyróżnienie zasługują grupy 0-ALPHA z KACZOREM na czele-co roku robicie co trzeba i zdobywacie ważne punkty na konto Hydry jak i strategiczne. Bracia z LEGIONU brawa za zegary oraz pomoc w transporcie pilota a także KGA GRYF za częsty udział w walce.
Wszyscy zasłużyli na wygraną.!!! Gratulacje!!! :pistol:

Krwawemu Bractwu dziękuje za solidna wymianę ognia na zegarach a w ścisłości 5 dobry front prawie połknąłem kulkę od kogoś !!!
Mimo że nie udało się wam wygrać zdobyliście flagę i deptaliście nam po piętach cały czas dzięki temu rozgrywka w tym roku była bardziej żywa i częściej ktoś obrywał. Gratuluję wam za zdobycie wszelkich punktów oraz tobie TATO że dołączyłeś do grona uczestników na WW7

DZIĘKUJĘ ZA KAPITALNĄ ZABAWĘ.

Liczę na to że w przyszłym roku też się tam spotkamy bo myślę że obie strony chcą jeszcze coś pokazać :mini: :sniper:

PostNapisane: 20 06 2016, 9:49 

Dalej czekamy na koperty...., jeżeli nie zostaną one dostarczone punktacja zostanie zmieniona :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

PostNapisane: 20 06 2016, 10:28 

Chodzi o koperty ze skrzyń? Jeśli tak to hydrze wzięła Kasia zaraz po rozbrojeniu bomby ;) (o ile mnie pamięć nie myli :D)

PostNapisane: 20 06 2016, 12:42 

Załącznik:
kasa.jpg

PostNapisane: 20 06 2016, 16:19 

PRESTON napisał(a):
Załącznik:
kasa.jpg

Hajs się zgadza wiec wyniki sOm oficjalne.

PostNapisane: 20 06 2016, 19:37 

Dzięki wielkie wszystkim, ze szczególnym uwzględnieniem orgów oczywiście, i obyśmy się na ósmej Wiecznej Wojnie zobaczyli! :mrgreen:

Tytuł: Re: Wieczna Wojna 7 - DYSKUSJA
PostNapisane: 21 06 2016, 7:33 

Dobra impreza. Sporo strzelania, sporo kleszczy - jak to na WW :)

PostNapisane: 21 06 2016, 9:30 

Podziękowania za świetną zabawę i możliwość spalenia zbędnego tłuszczu:)
A zwłaszcza :
- dla orgów za fantastyczne ogarnięcie imprezy no i epicki kubeczek;),
- dla KW za mocną walkę (baza nie do zdobycia),
- dla kolegów z Hydry za współpracę,
- dla Hiszpana za dowodzenie Hydrą. Okazuje się, ze można dobrze dowodzić bez niepotrzebnej napinki, szanując każdego uczestnika zabawy ( po obu stronach).
Już czekam na kolejna edycję.

PostNapisane: 21 06 2016, 10:03 

Na początku ogromne podziękowania dla organizatorów za urozmaicanie nam rozgrywki ciekawymi zadaniami, dodatkowe wyrazy uznania dla konstruktora zegarów, były świetne- zmuszały nas do ciągłego przemieszczania się między nimi, muszę tu przeprosić 4 osobowy oddział organizatorów których zaskoczyłem między 5 a 4 zegarem (było trochę za blisko żeby strzelać a nie wiedziałem co robić w takiej sytuacji).
Podziękowania dla członków KB ciągłe nękanie nas oraz zaciekłą walkę przy 5 zegarze, wyrazy podziwu dla oddziału który napotkałem o godz 15 na E19 nawet nie zdążyłem się wycofać a byłem już okrążony. Wyrazy uznania dla dowódcy za świetny wybór lokalizacji bazy, rano przez ponad półgodziny godziny szukaliśmy sposobu aby się do was zbliżyć od północy.
Członką Hydry ogromne podziękowania za miłą współpracę, a Hiszpanowi za dowodzenie.

PS
Na końcu muszę przeprosić oddział który prowadziliśmy (ja z bratem) na bazę KB o godzinie 22, nie spodziewałem się że niektórzy byli już tak wykończenie, że nie byli w stanie przejść dodatkowych 300 m aby ich okrążyć (ja w tedy od wyjścia z bazy pokonałem przeszło 15 km a w całej rozgrywce 34 km), a będąc tam rano i rozejrzawszy się w terenie mogę śmiało powiedzieć że najłatwiej było ich uderzyć od południowo-wschodniej strony, bo od zachodu mieli respa a od północy strome podejście.
Podgląd trasy:
https://www.endomondo.com/users/1630490 ... uts/latest

PostNapisane: 21 06 2016, 14:26 

(...) ja w tedy od wyjścia z bazy pokonałem przeszło 15 km a w całej rozgrywce 34 km)
Podgląd trasy:
https://www.endomondo.com/users/1630490 ... uts/latest

Szacun Panie, szacun.

btw.
Zagubiłem takie cuś w lekkim piaskowym malowaniu:
G&P Ball Mag
Obrazek

PostNapisane: 23 06 2016, 20:33 

Obrazek

Cała trasa, czyli obiektywnie mówiąc niewiele - 10km. Zróżnicowanie terenu, pogoda i wieczorny rajd od strony pustyni sprawiły, że impreza pod kątem fizyki nie była spacerkiem. Nie była też prosta do rozegrania, ale nic to, jak mawiał imć Zagłoba, dla ludzi którzy partyzantkę mają już chyba we krwi.

Chciałbym więc podziękować organizatorom, że pokazali nam jak ciekawe i wciągające gry robi się w Małopolsce. Teren, scenariusz, gadżety, ludzie, warto było przyjechać dla każdej z wymienionych składowych.

Od razu wspomnę o jednej rzeczy która skutecznie utrudniała nam grę jako przyjezdnym. Mapa fotograficzna. Proponuję, by następnym razem skorzystać z wersji kartograficznej dostępnej chociażby na geoportalu - wobec rekultywacji Pustyni Błędowskiej wersja fotograficzna okazała się całkowicie nieprzydatna. Zaoszczędzicie tusz, a nawigacja będzie o wiele łatwiejsza.

Zaczynamy

Obrazek

Odział Jedyneczka, w składzie 9 osób, opuszcza miejsce zgrupowania o godzinie 1400 z rozkazem dalekiego rozpoznania w kierunku zachodnim. Szukać zegarów w miarę możliwości unikać przeciwnika. Około 1410 dostajemy informacje o wejściu do gry dwóch operatorów ekipy lubelskiej (Barbi, Steven), ale niestety ie udaje nam się spotkać. Około 14.20 przekraczamy Białą Przemszę po czym docieramy do na granicę lasu i pustyni. decydujemy kontynuować marsz wzdłuż naturalnej granicy roślinności.

Obrazek

Po 14.30. Na naszych częstotliwościach pojawiają się sygnały przeciwnika, co oznacza że wróg jest blisko. Pierwszy kontakt wzrokowy i oskrzydlanie kończy się sukcesem, czyli eliminacją 1 żołnierza. Podchodząc wzdłuż granicy lasu eliminujemy kolejnych, ale czuć, że przeciwnik wie gdzie jesteśmy i kieruje ku nam swoje odwody. Jest to najwęższe miejsce pomiędzy rzeką a północny skrajem lasu. Lokalizujemy i przestawiamy zegar. Za długo czekaliśmy i zostajemy oskrzydleni i spychani przez większy oddział Hordy. Eliminują ponad połowę składu. Pomimo bliskości Dwójki nie udało nam się nawiązać współpracy. Przypadkowe spotkanie z Trójeczką pozwala na uzupełnienia stanów oraz kontratak, który kończy się połączeniem oddziału w całość, nawet pomimo tego, że sekcja Jedynki podczas wycofania przed przeważającymi siłami Hordy nawiązuje walkę z czołówką Trójki.

Kończymy stwierdzeniem, że przeciwnika jest tu zbyt dużo i nie będziemy kopać się z koniem. Oddział w niezmienionym składzie przebija się przez rzekę na południe.

Obrazek

Gdzie nawiązuje kontakt wzrokowy z nierozpoznanym oddziałem. Odbijamy na zachód, chcąc znaleźć bazę przeciwnika dochodzi do kontaktu bojowego z dużymi siłami Hydry. Po zdecydowanym szturmie połączonym z przerwaniem kursu konwoju przeciwnika okazuje się że spory oddział transportował na noszach rannego. Sądząc po umundurowaniu był o zestrzelony pilot. Tracimy godzinę na zasadzkę w której nikt się nie pojawiał. W skutek uszkodzenia komunikacji zadajemy ciężkie straty zbliżającej się sekcji Rozpoznania Krwawego Bractwa. Od chwili uzupełnienia strat chłopaki działają w naszym bezpośrednim sąsiedztwie. Brak sił przeciwnika przyspiesza decyzję o pozostawieniu rannego pilota. Ruszamy na zachód.

Obrazek
Nadszedł wieczór. Od napotkanych cywili dowiadujemy się o brodzie dzięki któremu przekraczamy rzekę od południa. Sprawa jest poważna bo wiemy, że to już jest teren Hydry. Następuje chwilowy kontakt ogniowy z sekcją Rozpoznania Krwawego Bractwa, ale szybko udaje się ogarnąć sytuację. W 13 osób podchodzimy i z daleka majaczą nam sylwetki zabudowań Hydry. Szybki przegląd pomysłów i wygrywa ten na "Tylko dla orłów". Wysyłamy 4 osobowa sekcję na zwiad, a rdzeń koncentruję w tyralierze 50metrów od zabudowań Hydry. Nasłuchujemy, aby po kilku minutach dać sygnał do wycofania się gdy wydzielona sekcja ewakuuje z bazy sztandar Hydry przy jednoczesnym udokumentowaniu akcji odpowiednim materiałem fotograficznym. W pośpiechu przekraczamy rzekę znajomym brodem i ewakuujemy artefakt przez środek pustyni przyspieszonym tempem marszowym. Poezja. Docieramy do bazy

Obrazek

Nocna obrona bazy zaskakuje nas tuż przed kolejną ekspedycją. Grupa lubelska uczestniczy w niej we wzmocnionym o 4 osoby składzie. Hydrze nie udaje się zdobyć naszych pozycji. Wartą zapamiętania jest misja eliminacji trującej nam życie sekcji snajperskiej przeprowadzona w składzie Cyborg, Sarna i Ejs. Wyeliminowano 4 strzelców bez strat własnych.

Gra zakończyła się o godzinie 8. Odzyskałem zgubiony podczas obrony bazy telefon;) Zyskałem przefajny kubek i masę doświadczenia.

By Ejs

Obrazek
PolmosTeam

PostNapisane: 03 07 2016, 11:11 

...na wstępie przepraszam, że tak długo się nie odzywałem. Bardzo chcę podziękować organizatorom za zaproszenie i możliwość dowodzenia Krwawym Bractwem.
Bardzo dziękuję wszystkim drużynom za duże zaangażowanie w całej rozgrywce. Mam nadzieję, że za rok będziemy mogli powtórzyć zabawę i poprawić bilans punktowy. To że przegraliśmy w punktach na zegarach jest niczym do całokształtu. Wykonanie zadań dodatkowych jest dla mnie chyba ważniejsze, w szczególności na rozmaite utrudnienia. Wszystko odbyło się spokojnie, nic na siłę. Wszystkie drużyny pracowały bardzo solidnie, bez zbędnych zgrzytów. Ochrona :mini: bazy była rewelacyjna, rozpoznanie wraz z grupą snajperską :sniper:rewelka. Chcę nadmienić, że komunikacja z d-cami drużyn była bardzo dobra i praca w gronie dowódczym godna pochwały. Jeżeli będzie nam dane spotkać się za rok, to bardzo Was wszystkich zapraszam. Sarna, dziękuję za garść żurawin nad ranem, postawiły mnie na nogi. Na koniec jeszcze raz wszystkim Wam dziękuję i to, że nie wywołuję pojedynczo znaczy tylko, że wszyscy z Was zaskarbili sobie mój szacunek. Hydra musi wiedzieć, że za rok będą czuli nasz oddech na swoich plecach a i kulek im nie pożałujemy :pistol:
Dziękuję całemu Krwawemu Bractwu-CZOŁEM PANIE I PANOWIE!!!

P.S. Dzięki Hydra za to, że byliście godnym przeciwnikiem i nie pozwoliliście na dłuższe chwile oddechu, gratuluję wygranej. Pozdrawiam wszystkich :-)

PostNapisane: 11 08 2016, 19:55 

@barbie

Czy jako grupe snajperska masz na mysli 4 strzelcow, ktorzy zaatakowali Wasza baze z samego rana? ;) jesli tak to uchylam wirtualnego kapelusza, fajnie bylo podchodzic do bazy KB, duzo adrenaliny^^ czy telefon odzyskany przez Ciebie to samsung z potluczonym ekranem? Jesli tak, to ciesze sie, ze znalazl wlasciciela, po tym, co przeszedl, zaskoczeniem bylo dla mnie, ze dzialal;)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 15 ]