Zmień rozmiar tekstu

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 21 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Jako uczestnik WW VIII chciałbym:
1. uczestniczyć w WW VIII w dniach 09-10 września 2017r. 43%  43%  [ 18 ]
2. uczestniczyć w WW VIII w dniach 23-24 września 2017r. 48%  48%  [ 20 ]
3. rezygnuję proszę o zwrot pieniążków. 10%  10%  [ 4 ]
Liczba głosów : 42
Autor Wiadomość
 Tytuł: WIECZNA WOJNA VIII -----------ODWOŁANA--------
PostNapisane: 02 06 2017, 11:12 

UWAGA

Z przyczyn niezależnych od Stowarzyszenia Pustynia w terminie 09-11 czerwca 2017 --------NIE ODBĘDZIE SIĘ---------

Drodzy uczestnicy. Z wielką przykrością muszę ogłosić, że w terminie 09-11 czerwca 2017r. nie odbędzie się kolejna edycja Wiecznej Wojny. W dniu dzisiejszym zostaliśmy poinformowani przez przedstawicieli Nadleśnictwa o fakcie wycofania zgody na wejście na tereny stanowiące własność Lasów Państwowych w rejonie Pustyni Błędowskiej. Uzasadnieniem jest wprowadzenie na tym terenie zakazu wstępu z powodu uaktywnienia się zapadlisk ziemi.

Nadleśnictwo zaproponowało udostępnienie innych terenów leśnych. Jednak organizacyjnie nie jest możliwe w tak krótkim czasie dokonanie wyboru i oceny innego terenu. Nie mówią o przygotowaniu zaplecza np. parkingów, dojazdu itd.

Osobiście bardzo przepraszam wszystkich, którzy z niecierpliwością czekali na kolejną Wieczną Wojnę. Jako Stowarzyszenie zobowiązujemy się do zorganizowania Wiecznej Wojny w miesiącu wrześniu. Wcześniejsze terminy nie wchodzą w grę, bo szczerze przyznaję, że był to jedyny weekend czerwca w którym mogliśmy dysponować swoim czasem. A miesiące wakacyjne jak wiadomo powodują ograniczenie liczby chętnych.

Zatem prosimy Was o cierpliwość i zrozumienie. Jest to pierwszy taki wypadek w kilkuletniej historii naszej gry. Dodam tylko, że zawsze z obawą czekaliśmy na nadejście ustalonego terminu gry. Zgodnie z umowami, które podpisujemy z Nadleśnictwem, jesteśmy zobowiązani do odstąpienia od umowy w przypadku wystąpienia podobnych okoliczności. Dotychczas w grę wchodziło zagrożenie pożarowe. Tym razem taka niespodzianka.

Stowarzyszenie zapewnia Was, że VIII edycja Wiecznej Wojny odbędzie się w tym roku. Osobom które z różnych powodów będą chciały wycofać się ze gry ZWRÓCIMY WPŁACONE PIENIĄŻKI.

Na chwilę obecną po konsultacji z zarządem Stowarzyszenia składam Wam następującą propozycję w formie ankiety. Ankieta nie jest obowiązkowa, jest jedynie wskazaniem dla nas jaka jest wola większości. Na dokładne ustalenia będzie jeszcze czas.

Jednocześnie informuję, że nie musicie już teraz podejmować konkretnych decyzji. Na określenie się będzie dużo czasu. Nie będziemy ograniczać też czasu na podjęcie decyzji o zwrocie pieniędzy. Jeśli jednak są osoby, które już teraz będą chciały zwrot pieniędzy bardzo proszę o przesłanie wiadomości o rezygnacji na adres stowarzyszenie@krakowskiairsoft.pl WIADOMOŚĆ MUSI ZAWIERAĆ IDENTYCZNE DANE JAK TE PRZY REJESTRACJI: IMIĘ , NAZWISKO, PESEL. Pieniądze zwracamy na rachunek z którego przyszły. W przypadku wpłaty za pośrednictwem np. poczty, będziemy prosić o podanie numeru konta i danych właściciela konta (imię nazwisko), jeśli jest to konto osoby innej niż uczestnik np. rodzica.

Tytuł: Re: WIECZNA WOJNA VIII -----------ODWOŁANA--------
PostNapisane: 02 06 2017, 12:27 

Cześć
Mam małą sugestie, czy istnieje możliwość przesunięcia terenu gry bardziej na zachód , ewentualnie odcięcia od wschodu rejonu gdzie występują zapadliska. Na rozgrywkę wystarczy nam przecież aby bazy były oddalone o 1,5 km.

PostNapisane: 02 06 2017, 15:56 

Na chwilę obecną nie dostaniemy wejścia na żadną z działek znajdujących się w zasobach nadleśnictwa, a położonych w obrębie pustyni.

PostNapisane: 02 06 2017, 16:14 

Witam jeśli wybiorę opcje zwrotu pieniędzy to czy będę mógł się zapisać z powrotem (Bo nie wiem czy będę miał możliwość by wziąć udział w tych terminach które podaliście )?

PostNapisane: 02 06 2017, 17:53 

Tak. Oczywiście.

Możesz też poczekać i zdecydować później. Z pewnością nie będziemy robić żadnych problemów. Wyznaczymy jakiś termin do którego trzeba wpłacić lub potwierdzić udział za wpłaconą już kasę. Dopiero wtedy czyścimy listę.

PostNapisane: 02 06 2017, 22:00 

Może stowarzyszenie potrzebuje jakieś zgody na wejście do lasu ale prywatne osoby i turyści już nie. Wiec jak ktoś chce przejśc się do lasu z zabawkami asg to może to uczynić kiedy chce i gdzie chce chyba ze napotka tabliczki o zakazie wstępu do lasu np z powodu zagrożenia pożarowego.

Wiec jak ktoś ma ochotę na 2 dniowa imprezę a organizator się wycofuje bo ktoś zrobił ich w H to może po prostu trzeba zrobić listę jak na F 50 co niedziela,ustalić miejsce zbiórki i tyle w temacie.

Są tez inne lasy bliżej Krakowa np Goszcza .

Ja proponuję ankietę
Czy w tym samym terminie
- jesteś za pustynią Błędowską .
- czy innym miejscem bliżej Krakowa .

.

PostNapisane: 02 06 2017, 22:18 

Szynszyl. to tak nie działa. Jeśli chcesz zorganizować prostą strzelankę to bez problemu ogarniesz to w parę dni. Jeśli strzelanka ma trwać 18 godzin, to potrzebujesz już zapewnić miejsce do noclegu i zaplecze sanitarne. To jest minimum, szczególnie przy strzelaniu dla większej ilości osób. A skoro o frekwencji mowa, to zorganizowanie ponad setki osób, podzielenie jej i zapewnienie im rozrywki, zadań dodatkowych albo choćby sprawienie, że każdy będzie wiedział co ma robić nie są czynnościami do zrobienia ot tak.
Wieczna Wojna to duże przedsięwzięcie organizowane przez osoby z doświadczeniem, jeśli mówią, że się nie da w danym terminie, to zapewne mają rację.
PS: O jakiej ankiecie mowa? Bo nie mogę znaleźć jej nigdzie :sniper:

PostNapisane: 03 06 2017, 7:53 

szynszyl123 napisał(a):
Może stowarzyszenie potrzebuje jakieś zgody na wejście do lasu ale prywatne osoby i turyści już nie. Wiec jak ktoś chce przejśc się do lasu z zabawkami asg to może to uczynić kiedy chce i gdzie chce chyba ze napotka tabliczki o zakazie wstępu do lasu np z powodu zagrożenia pożarowego.

Wiec jak ktoś ma ochotę na 2 dniowa imprezę a organizator się wycofuje bo ktoś zrobił ich w H to może po prostu trzeba zrobić listę jak na F 50 co niedziela,ustalić miejsce zbiórki i tyle w temacie.

Są tez inne lasy bliżej Krakowa np Goszcza .

Ja proponuję ankietę
Czy w tym samym terminie
- jesteś za pustynią Błędowską .
- czy innym miejscem bliżej Krakowa .

.

Tu nikt nikogo nie zrobił w ch.... (jak już coś). To jest współpraca, od lat korzystamy z uprzejmości Nadleśnictwa i nigdy wcześniej taka sytuacja nie miała miejsca. Tak więc nie przyjmuję do wiadomości, że zrobiono nam specjalnie pod górkę.
Jest ustanowiony oficjalny zakaz wstępu i dotyczy od wszystkich. Nie tylko nas jako organizatora. Czyli jasnym jest, że pobyt na tym terenie zakończy się mandatem od Straży Leśnej. Już raz ratowałem dupę kilkudziesięciu kierowcom, którzy mimo zakazu i wyraźnego wskazania miejsca postoju pojazdów, wjechali do lasu.
Jeśli chcesz robić sobie strzelankę na pustyni.. proszę bardzo. Tylko nie wspominaj, że masz cokolwiek wspólnego z nami. Ja nie zaryzykuję dozgonnego bana na nasze imprezy tylko dlatego, że Ty czy nawet 100 osób się na mnie obrazi.
Zawsze musieliśmy się liczyć z tego typu sytuacją. Tylko my wiemy ile razy "sraliśmy" w gacie czy się uda. Zobowiązujemy się do uszanowania woli właściciela terenu i koniec.

Pustynia się odbędzie i tyle. Nigdy nie zrobiliśmy nikogo w konia i tak będzie tym razem. Potrzeba tylko więcej czasu na ogarnięcie, bo w tydzień nie da się tego zrobić. Każdy z nas poświęca na organizację mnóstwo swojego prywatnego czasu, często biorąc urlop w robocie i nie mogę od nikogo wymagać aby robił coś kosztem swojej pracy za którą jest wynagradzany.

Jeśli komuś nie pasuje przeniesienie terminu to my się nie pogniewamy. Zwracamy kasę i już.

PostNapisane: 03 06 2017, 8:07 

Szynszyl. to tak nie działa. Jeśli chcesz zorganizować prostą strzelankę to bez problemu ogarniesz to w parę dni. Jeśli strzelanka ma trwać 18 godzin, to potrzebujesz już zapewnić miejsce do noclegu i zaplecze sanitarne. To jest minimum, szczególnie przy strzelaniu dla większej ilości osób. A skoro o frekwencji mowa, to zorganizowanie ponad setki osób, podzielenie jej i zapewnienie im rozrywki, zadań dodatkowych albo choćby sprawienie, że każdy będzie wiedział co ma robić nie są czynnościami do zrobienia ot tak.
Wieczna Wojna to duże przedsięwzięcie organizowane przez osoby z doświadczeniem, jeśli mówią, że się nie da w danym terminie, to zapewne mają rację.
PS: O jakiej ankiecie mowa? Bo nie mogę znaleźć jej nigdzie :sniper:

Ankietę masz na samej górze :P

PostNapisane: 03 06 2017, 8:54 

Tak jeszcze coś bo mi siedzi..

Ci który mnie znają wiedzą, że nie obcieram dupy szkłem. Dlatego nie podpiszę się pod imprezą, która ma być na prędce sklecona. Tak tylko, żeby było. To nie jest niedzielna jebanka na F50. Robimy to raz do roku, na dużą skalę i chciałbym aby każdy był zadowolony co najmniej tak jak ja sam.

Skoro wiem, że nie podołam zrobić czegoś na równi z tym co planowałem, to wolę odpuścić i zrobić to dobrze.

PostNapisane: 03 06 2017, 18:27 

Panowie cierpliwości. Spokojnie poczekamy do września i tyle. Preston i pozostali organizatorzy wiedza co robią i robią to od lat świetnie. Powtórzę: cierpliwości.

PostNapisane: 04 06 2017, 13:36 

Spokojnie poczekamy kilka miesięcy. :mini:

PostNapisane: 06 06 2017, 16:45 

Panie i Panowie.

Wysłałem chyba do wszystkich, którzy podali numery kontaktowe wiadomość SMS o odwołaniu Pustyni w terminie 10-11 czerwca.

Operator zablokował mi jeden numer za rozsiewanie spamu... :evil:

PostNapisane: 09 06 2017, 17:13 

Brakuje imprez 2 dniowych typu duża strzelanka bez żadnego zaplecza i zbędnych rzeczy.
Te które są nie dość że są płatne to jeszcze są bardzo rzadko a przygotowania do nich jak do lotu na księżyc.

Zapłacenie statystom za jeden dzień pobytu w terenie to ok 200zł /os . Licząc 100 osób mamy 20 tys złotych za jeden dzień nic nie robienia.

Teraz organizując taką "dużą " imprezę asg ,to kilka godzin na scenariusz i organizacje przy komputerze+ drukowanie mapek i zorganizowanie potrzebnych rekwizytów,oraz jeden dzień na rozpoznanie terenu i umieszczenia tam jakiś punktów itp.

Koszty niemal zerowe, kilka rolek taśmy,kartki A4, rekwizyty, paliwo na dojazd.

I LUDZIOM NIE TRZEBA NIC PŁACIĆ !!!

Uważajcie bo jak ktoś się zorientuje ze tak można to będzie wam ciężko przyciągnąć ludzi na swoje imprezy.

PostNapisane: 10 06 2017, 6:33 

Szynszy
Każdego namawiamy aby zajął się organizacja takich imprez.
Ja chętnie się na taką wybiorę jak już będzie zorganizowana.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 21 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona