Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 5   [ Posty: 67 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 05 2008, 18:47 

GAL napisał(a):
No więc jak robimy? Bo Ci którzy mieli do mnie nr lub nie znają / pamiętają trasy to już się ze mną ustawili o 8: oo na parkingu CH Zakopianka. A jak z resztą? Też będziecie czy jedziecie swoją trasą?

Ja pojadę bezpośrednio - ufam GPS-owi, a na miejscu się dopytam. Rozumiem, że to na końcu wsi jest gdzieś. Jeśli mógłbyś podać jednak na wszelki wypadek numer komórki do siebie na PW, ewentualnie spróbuję się do Ciebie odezwać na GG.

Tytuł: jutro
PostNapisane: 24 05 2008, 18:50 

Jutro jade samochodem z Fudżisem i resztą, więc jak coś to możesz dzwonić do mnie

i zapisz sobie numer do GALa odrazu, bo to on będzie prowadził nasz konwój

pozdrawiam P!

Ostatnio edytowano 09 04 2012, 13:45 przez Putin, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 24 05 2008, 19:30 

Propozycja scenariusza na niedzielną strzelankę.
Scenariusz wymyślony przez Lemona na lokację Kozubnik.

Strony konfliktu: czerwoni i niebiescy
Teren działań - 4 budynki na Kozubniku (Pływalnia, "żółty", szklarnia i... ten czwarty icon_wink.gif + skrawek lasu po drugiej stronie drogi)
Cel: czerwoni - przejęcie jednego z rekwizytów, niebiescy - niedopuszczenie do przejęcia rekwizytu, wytrzymanie określonego czasu (40-90 minut)

Niebiescy mają w posiadaniu wszystkie cztery budynki, w trzech z nich znajdują się punkty strategiczne a w nich z kolei rekwizyty:
a) niepełnosprawny inżynier informatyk (manekin)
b) supernowoczesna pancerzownica (tekturowa rura)
c) laptop z supertajnymi danymi wojskowymi

Czerwoni robią desant w dwóch punktach - jeden znajduje się poniżej terenu, w którym znajdują się budynki, a drugi powyżej. Punkty te są jednocześnie respawnami tej drużyny.

Czerwoni mają za zadanie przejąć jeden z rekwizytów. Który? Zadecyduje losowanie. Czerwoni będą losować jedną spośród trzech kopert, w której znajduje się nazwa rekwizytu, do przejęcia. Czerwoni zabierają wylosowana kopertę, a pozostałe zostają spalone - tylko czerwoni znają cel, niebiescy - nie.

Po losowaniu drużyny udają się na swoje miejsca startowe.
Niebiescy mają od tej chwili 10 minut na rozlokowanie rekwizytów w budynkach. Mogą je poustawiać wg własnego widzimisię, ale po jednym rekwizycie na budynek, a jeden budynek pozostawiają pusty. Położenie punktów, w których mają być rekwizyty jest znane również przez czerwonych, ale nie wiedzą, który rekwizyt jest w jakim punkcie (żeby niebiescy za dobrze nie schowali tych rekwizytów, bo czerwoni będą mieć nikłą szansę na wygraną).

Jak wspomniano - celem czerwonych jest przejęcie rekwizytu, który został wylosowany i przetransportowanie go do jednego z punktów startowych. Wszystkie rekwizyty umownie są zamknięte w pomieszczeniach z zamkiem cyfrowym, którego kod trzeba złamać. Złamanie kodu następuję poprzez zbliżenie się do rekwizytu na odległość mniejszą niż jeden metr i utrzymanie się przez 5 minut. Czas ten należy skrupulatnie mierzyć stoperem, który będzie w pobliżu każdego z rekwizytów. (my, z Ravenwood dostarczymy dwa, przydałby się jeszcze jeden), gdyż w razie, gdy przejmujący rekwizyt zostaną wyeliminowani - czas należy zatrzymać. Przy kolejnej próbie przejęcia wystarczy ponownie włączyć upływ czasu na stoperze (nie czeka się 5 minut od nowa).

Celem niebieskich jest niedopuszczenie do przejęcia rekwizytu i obrona przez dany okres czasu (proponuję więcej niż 60 minut) - po upływie tego czasu przybywają ogromne posiłki dla niebieskich co zmusza czerwonych do odwrotu i skutkuje wygraną niebieskich.

Moim zdaniem czerwoni powinni mieć pewną przewagę liczebną nad niebieskimi - od 5 do 10 osób, w zależności ilu będzie uczestników scenariusza. Dobrze by było jakby mieli możliwość poruszania się skrajem lasu po drugiej stronie drogi asfaltowej, gdyż podejście centralnie tą drogą to lekkie seppuku :/

Respawny:
Czerwoni mogą respawnować się w każdym z dwóch punktów startowych. Kiedy w danym punkcie zbierze się 5 osób odczekują 5 minut i wracają do akcji.
Niebiescy mają jeden punkt respawnu, w którym wymagana liczba ludzi do respawnu to 10 i czas oczekiwania 5 minut.

Prosiłbym czerwonych o nie porozumiewanie się, w celu przepływu trupów icon_biggrin.gif między respami, aby szybciej w jednym z nich uzbierała się wymagana liczba ludzi do zrespienia.

Rekwizyty: manekina, laptop i tubę oraz 2 stopery dostarczy Ravenwood.

Scenariusz pozornie wydaje się trochę zamotany, dlatego proszę o dokładne przeczytanie i przeanalizowanie powyższego tekstu. Proszę również o uwagi, aby dopracować scenariusz przed samą rozgrywką.

Jest to tylko oczywiście propozycja scenariusza, gdyż to nie Ravenwood jest odpowiedzialny za organizację całej strzelanki.

Tytuł:
PostNapisane: 24 05 2008, 21:07 

Zapowiada się pysznie :)
Mam dwa pytanka -
1) O której przewidywane jest zakończenie działań bojowych i powrót do Kraka?
2) Jak wygląda sprawa z wolnymi miejscami w samochodach? Można się do kogoś podpiąć, czy też dostarczyć jeszcze 3 miejsca we własnej furce?

P.S. niech ktoś weźmie aparaty fotograficzne ;)

Tytuł:
PostNapisane: 24 05 2008, 23:15 

1) pewnie skończymy coś koło 15-16 czyli powrót na 18
2) przyjedź na zakopianke to się zobaczy... za dużo samochodów to też nie dobrze, to może ktoś będzie miał 1 albo 2 miejsca wolne... okaże się wszystko na miejscu :)
do zobaczyska dziś za 7h 45min na miejscu!

Tytuł:
PostNapisane: 25 05 2008, 17:31 

GAL,
gratulacje, zafundowałeś nam wszystkim przewyborną zabawę. Było doskonale, myślę, że nikt nie poczuł nawet, że ani razu niebieskim nie udało się wygrać, ale w takim miejscu liczy się jednak znajomość terenu. Na przyszłość walka będzie jeszcze bardziej wyrównana, choć nie można zaprzeczyć, że biliśmy się walecznie.
Nie ukrywam, że jeśli następnym razem będziesz organizować wyjazd, z pewnością się zabiorę, i pewnie w tym też nie będę osamotniony.

Tytuł:
PostNapisane: 25 05 2008, 17:44 

Piekne bylo i bardzo milo ! :) Dziekuje serdecznie wszystkim obecnym i Panu organizatorowi za swietna akcje :) do nastepnego razu i oby wiecej takich spotkan !! Z niecierpliwoscia czekam na fotki :-) Pozdrawiam .

" Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości,
ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości ani
prawa do przyszłości "

Tytuł:
PostNapisane: 25 05 2008, 17:54 

Czołem :D
Byliście wszyscy wspaniali! Piekna Strzelanka i dzięki Igor za pożyczenie mi MP5 :D
Czekam na fotki :D a od siebie dam jak klisze wywołam.

Tytuł:
PostNapisane: 25 05 2008, 17:56 

Świetna zabawa :)
Dzięki wszystkim za mocna wymianę...szczególnie na basenie ;)

Tytuł:
PostNapisane: 25 05 2008, 18:01 

No i postrzelane... :) To ja chciałem wam wszystkim podziękować za pozwolenie mojej osobie ogarnięcia tego spotkania jako organizator (w sumie 70 parę osób to nie mało), wspólne strzelanie w doborowym gronie oraz pełną qlturę (incydent na początku już też wybaczyłem). Miały być to co najważniejsze, czyli dobra zabawa i mam nadzieję, że wszyscy się dobrze bawili. Chciałem też podziękować "Lemonowi" z grupy "Ravenwood" za wymyślony scenariusz oraz całej grupie za rekwizyty.
Ps. A teraz proszę o uwagi co sie nie podobało i co trzeba by było zmienić, żeby było tak jakbyście chcieli :) następnym razem postaram się to wprowadzić w życie.

Tytuł:
PostNapisane: 25 05 2008, 18:15 

ale brzydal :( wszystkim wkleja to samo :roll:

Dawno nie mialem takich fachowych dziur na głowie.Mysle ze rozpoznanie terenu mamy juz bardziej dopracowane.Mozna za jakis miesiąc znowu to powtórzyc.

Tytuł:
PostNapisane: 25 05 2008, 18:52 

było naprawdę wyśmienicie
:twisted: :twisted: :twisted:

PS. Podziekowania FOCE za miły gest :roll:

Tytuł: Witam !!
PostNapisane: 25 05 2008, 19:36 

Wielkie,wielkie dzięki było super !!!Galu uznanie !Prosimy częściej !!!
Tomasz i Arto !!!!
Jakby ktoś znalazł naszego glocka to,wielkie PIWO !!!!
Pozdrawiamy !!!!!!!

— Robert Allen Zimmerman (Bob Dylan)

Tytuł:
PostNapisane: 25 05 2008, 20:40 

Podziekowania dla Gala za dobra organizacje :D

Tytuł:
PostNapisane: 25 05 2008, 21:37 

Jak będziecie wlepiać foty prosze o jedno...
Tylko nei na Rapidshare lub megaupload bo tak wtedy tego nigdy nie ściagne xD uroki braku zewnetrznego IP...

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 5   [ Posty: 67 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona