Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 11   [ Posty: 159 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WOŚP. 12 stycznia2014
PostNapisane: 19 11 2013, 17:57 

Draven posprzatac?
Napisz jeszcze raz prosze sedno,aby watpliwosci nie bylo
Najlepiej w krotkich punktach...

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

PostNapisane: 19 11 2013, 21:46 

Water. Pomimo tego, że wstępnie prosiłem o przeczyszczenie, to jednak odwołuję to. Niech ten wątek pozostanie nienaruszony. Jest to dyskusja i każdy ma możliwość wyrażenia swojej opinii. Abstrahując nawet od jej merytoryczności i sedna.
Potraktuje ten wątek jako element 'konsultacji społecznych' i postaram się wyciągnąć wnioski.

Chciałbym poruszyć jeszcze jedną kwestię odnośnie udziału naszego jako forumowiczów w WOŚP na Rynku Głównym: nie zapominajcie o takim niebanalnym aspekcie jak fakt, iż jesteśmy elementem imprezy organizowanej przez sztab główny. Wiąże się z tym jakiś powód, dla którego tam możemy paradować w szpeju i z replikami. Chodzi o to, iż jesteśmy tam przede wszystkim, by POMAGAĆ SZTABOWI w organizacji tego przedsięwzięcia, a nie tylko robić jako zjawisko, z którym można zrobić sobie fotkę n FB. O tym w znacznej mierze wszyscy pozapominali, co dało się odczuć w tamtym roku. Idąc krok dalej: miałem wrażenie, że co poniektórzy odebrali to jako wręcz ich prawo do biegania w WOŚP po rynku w szpeju i z repliką w ręku. Zachęcam do takiego paradowania w dzień powszedni - wątpliwości się rozwieją, czy tak można czy nie. Pomocy Sztabowi i ekipie Pokojowego Patrolu, który zabezpieczał tą imprezę, udzieliła garstka ludzi z tej grupy ponad 100 osób a to powinien być nasz obowiązek. Nie chcę być, jak to NKWD zaraz za frontem poganiające radzieckich żołnierzy do walki, ale też nie mogę przymykać na to oka - lans lansem, ale arogancja i żądaniowe podejście muszę pójść w kąt. "Bo mi się należy, bo chcę przyjść w moro."

Szanuję ludzi, którzy nie biadolą, tylko formuują swoje wnioski w sposób zwięzły i piszą lub mówią wprost, że to i to mi się nie podoba i że uważają iż powinno to wyglądać tak i tak. Bez maglowania i pytlenia jęzorem bez potrzeby [ukłon w stronę Szelmy - dzięki za tą uwagę, bo jest cenna]. Jakieś insynuacje i wycieczki personalne nie powinny mieć miejsca w tym wątku, ani w ogóle w żadnym - ktoś chcę komuś po rajtach pojechać? proszę, ale na PW lub przy piwie.
Odbyłem dziś kilka ciekawych i merytorycznych rozmów, podczas których wysłuchałem skarg, wniosków czy też uwag jak również przedstawiłem i uzasadniłem swoje stanowisko - nie oznacza to automatycznej akceptacji wniosków czy diametralnej zmiany mojego (naszego) podejścia, ale z pewnością będę miał je "z tyłu głowy" i nie wykluczone, że się do nich zastosujemy. Jak mówi stara maksyma: jak się kłaniasz w jedną stronę, to nie ma siły i w drugą musisz się wypiąć. Nie zadowolimy wszystkich, ale dyskutujmy proszę merytorycznie i o konkretach.

Tak, czy inaczej - robiliśmy to na samym początku razem jako forumowicze i nawet to wyszło pomimo moich czarnych myśli.

To tak w celu przedstawienia mojego podejścia. Maverick byłby ze mnie dumny ;]

Cheers folks.
Draven.

PostNapisane: 19 11 2013, 21:50 

water napisał(a):
Draven posprzatac?
Napisz jeszcze raz prosze sedno,aby watpliwosci nie bylo
Najlepiej w krotkich punktach...

Punkty będą jutro, najdalej pojutrze. Dziś zmęczyłem się pisaniem epopei :D Muszę spuścić parę, bo mi pokywka imbryczka zaczęła podskakiwać.

Jeśli to Ty posprzątałeś wątek listy, to Allah zapłać za to :-)

PostNapisane: 20 11 2013, 4:48 

Tak,liste ci wyczyscilem,bo tam rzeczywiscie powinno byc tylko sedno identyfikacyjne

Prosilbym jeszcze o interpretacje tych,ktorzy od poczatku inicjatywy brali czynny udzial organizacyjny przy wośpie
Jak cala brac airsoftowa,ktora rokrocznie wspierala swoja obecnoscia ten szczytny cel

PostNapisane: 20 11 2013, 21:12 

Do niedzieli prowadzę konsultacje społeczne. Jeżeli ktoś coś ma do formy, jaką nakreśliłem dotychczas lub wnioski i pomysły, to piszcie śmiało tu, albo na PW. Kto chce, to może mnie złapać osobiście wieczorami - kwestia ustalenia godziny i miejsca.

Nie ukrywam: oczekuję "gorzkich żali" jak również pomysłów, co chcecie zrobić/pokazać, aby wesprzeć ideę.

Kładę lagę na to, czy to jakaś drużyna, banda kumpli, indywidua czy inne zrzeszenia się odezwą - każdy ma u mnie prawo wyrażenia opinii i uzyskania uzasadnienia naszych poczynań (jeśli jeszcze są jakieś wątpliwości).

PostNapisane: 02 12 2013, 20:23 

WITAM zapisałem śię z Czesławem nawet po przeczytaniu postów. Jesli będziemy potrzebni w sztabie to w sztabie, jeśli w patrolu to w patrolu. Taki dzień powinien nas łączyć a nie dzielić. Zawsze kiedy dorośli i dorstający faceći kiszą się między sobą są kwasy.Ale nie wiem czy forum jest najlepszym miejscem na tego typu rozmowy. Znaćie się lata i pomimo innych zdań lubicie.Problemy najlepiej rozwiązuje się twarzą w twarz a nie za pośrednictwem elektronicznego ogłupiacza.Co do WOŚP,u oczekuje na przydzial lub nie bo to nie ja jestem organizatorem.

PostNapisane: 06 12 2013, 8:51 

Panowie będziemy dzielić sie na 5grup.
1.Polska
2.USA
3.Rosja
4.Niemcy,Szwedzi,Canadyjczycy,Talibowie itp
5.SKA

Każda z Grup bedzie oferowała w swoim sektorze przez około 1h (potem zmiana) w styczniu puszki zrobimy sobie przydział do odpowiednich grup.Czy takie rozwiazanie wam pasuje?

Ostatnio edytowano 06 12 2013, 9:36 przez DENEK, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 06 12 2013, 9:29 

Fajny pomysl

Mysle ze do grupy Polskiej najmniej ludzi uderzy, no chyba ze Grom 8)

PostNapisane: 06 12 2013, 9:34 

Samego GRWS jest 10 osób.Panowie bede was powoli juz dopisywał do grup.

PostNapisane: 06 12 2013, 11:16 

Tylko żeby każdy wyglądał na jak na "swoją" grupę przystało. Liczy się więcej niż typ munduru...

A nie ktoś ma Woodland to automatycznie idzie do USA, ktoś ma Wz.93 to automatycznie idzie do PL. Połowa takich ludzi i tak będzie wyglądać jak partyzantka lub terroryści (no offence). Zrobić 2 (ew. 1 jak nie będzie zbyt wielu osób) grupy "ogólne" i tam ew. ich przydzielać.

Wiem, czepiam się pewnie, ale takie jest moje zdanie.

PostNapisane: 06 12 2013, 11:35 

Nie no ,bez jaj przeciez to nie jest impreza rekonstruktoręą...

Co to za stylizacja na SKA...?jakie normy mundurowe i obownicze sa? :? 8)

I jeszcze jedno,
Jezeli ja chce isc "po rusku" a wafel moj po hamerykansku,to nie mozemy razem zbierac grosza?.. :roll:

PostNapisane: 06 12 2013, 11:37 

Max255[PL] napisał(a):
Tylko żeby każdy wyglądał na jak na "swoją" grupę przystało. Liczy się więcej niż typ munduru...

A nie ktoś ma Woodland to automatycznie idzie do USA, ktoś ma Wz.93 to automatycznie idzie do PL. Połowa takich ludzi i tak będzie wyglądać jak partyzantka lub terroryści (no offence). Zrobić 2 (ew. 1 jak nie będzie zbyt wielu osób) grupy "ogólne" i tam ew. ich przydzielać.

Wiem, czepiam się pewnie, ale takie jest moje zdanie.

Weryfikacja bedzie na na miejscu.dlatego prosiłem o wpisanie kto jaka ma garderobę.
Jesli nic z tego nie wyjdzie to podzielimy według ilości osób na 5

PostNapisane: 06 12 2013, 11:41 

water napisał(a):
Nie no ,bez jaj przeciez to nie jest impreza rekonstruktoręą...

Co to za stylizacja na SKA...?jakie normy mundurowe i obownicze sa? :? 8)

I jeszcze jedno,
Jezeli ja chce isc "po rusku" a wafel moj po hamerykansku,to nie mozemy razem zbierac grosza?.. :roll:

SKA to stowarzyszenie krakowski Airsoft i bedą oni w grupie 7 osób.

Jakbyś nie wiedział

PostNapisane: 06 12 2013, 12:24 

DENEK napisał(a):

Jakbyś nie wiedział

Obrazek
Obrazek

SEKCJA 8
STOWARZYSZENIE KRAKOWSKI AIRSOFT
GRUPA REKONSTRUKCJI WOJSK SPECJALNYCH

PostNapisane: 06 12 2013, 12:42 

SKA na WOŚP 2014 :D

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 11   [ Posty: 159 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona