Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 11   [ Posty: 159 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WOŚP. 12 stycznia2014
PostNapisane: 06 12 2013, 12:56 

Panowie "wysiadla mi elektryka "w obliczu tego wszystkiego...

Niestety w tym roku wycofuje sie ze wsparcia Wośpu...
Absolutnie nie mam nic przeciwko SKA( oczywiscie ze wiem czym jest i popieram Stowarzyszenie,choc nie jestem czlonkiem(!),ale mierzi mnie to podejscie i utrata horyzontu tej imprezy,wedlug mnie...

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

PostNapisane: 06 12 2013, 13:09 

[...] mierzi mnie to podejscie i utrata horyzontu tej imprezy

Czy możesz jaśniej? Co w tym złego, że parę osób, które mają coś ze sobą wspólnego chce razem wesprzeć charytatywną akcję? Mają swoją puszkę, chcą się trzymać razem i pokazać razem.
Czy możesz wyjaśnić jaki horyzont tu utracony został ?
water napisał(a):
wedlug mnie...

Do własnego zdania zawsze masz prawo, ale szanuj też zdanie innych.

PostNapisane: 06 12 2013, 15:25 

Otoz Tedi, mnie frapuje podejscie typu;
- ty z tmtym masz isc tu,a tu nie bo masz inng spodnie
- ten nie bo ma chelm nie z tej epoki
- ty nie mozesz byc z Ska,bo masz byc z talibami
Itp,itd

Widze ze zarejestrowales sie dopiero w tym roku i nie wiem czy uczestniczyles we wczesniejszych wospach,wiec mozesz nie pojmowac ocb z tego powodu

Horyzont jest prosty jak ...horyzont

"Robta co chceta"- mowi ci to cos?

Wspieralem do tej pory zawsze i to nie dobrym slowem,poniewaz spotykalismy sie wszyscy zadowoleni,ze...mozemy sie spotkac
Bez wzgledu na mundur,zamilowanie,sluchana muzyke i " who is this in krk.airsoft?"

Akurat ten dzin pozwalal pobyc ze znajomymi bez wiekszych wytycznych,bez ograniczen,
Jedynia ja zawsze prosilem aby posilki ogarnac w grupy,a tak pozatym bylo zawsze
- jestes tyle ile chcesz
- idziesz tam gdzie chcesz
- grupe sobie dobierasz dowolnie i nie ma ze nie mozesz isc z tym bo ma wood a ty masz gorke...
- jezeli chcesz to wogole nie przychodzisz
- mozesz wziasc zone ,matke,dzieci,brata i "kuzynke z Malborka"
- nie liczy sie ile wrzucisz i ile wrzuca do twojej puszki,wazne ze bierzesz w tym udzial...bez oczekiwania na dziekuje

Za duzo ograniczen i balustrad w tym roku...moim zdaniem,- nie o to chodzi w tej imprezie

1Zaczelo sie od jakies " door seleckt"- to nie dyskoteka
2.Potem jest - ten z tym,a ten z tamtym- to po co mam przychodzic skoro nie moge isc z tym kim chce...a moze ciebie nie lubie,a mamy takie same mundury i co?
3.i jeszcze to- przydzial bedziemy robic na miejscu jak zobaczymy czy masz odpowiedni stroj- ...litosci...
A co ma zrobic chlopaczyna,ktory ma tylko bluze wz.93 ,dzinsy na glowie czapke bawelniana z pomponem i pepesze...
Ma isc do domu?
Ma sie nie zapisywac,? Bo " bramka" go nie puszcza?

To tyle na ten rok z mojej strony raczej
Oczywiscie moge sie mylic,ale mysle ze znajdzie sie grono osob,ktore zgodza sie jesli nie ze wszystkim to z duza czescia moich wypocin...

PostNapisane: 06 12 2013, 15:45 

water napisał(a):
Otoz Tedi, mnie frapuje podejscie typu;
- ty z tmtym masz isc tu,a tu nie bo masz inng spodnie
- ten nie bo ma chelm nie z tej epoki
- ty nie mozesz byc z Ska,bo masz byc z talibami
Itp,itd

Widze ze zarejestrowales sie dopiero w tym roku i nie wiem czy uczestniczyles we wczesniejszych wospach,wiec mozesz nie pojmowac ocb z tego powodu

Horyzont jest prosty jak ...horyzont

"Robta co chceta"- mowi ci to cos?

Wspieralem do tej pory zawsze i to nie dobrym slowem,poniewaz spotykalismy sie wszyscy zadowoleni,ze...mozemy sie spotkac
Bez wzgledu na mundur,zamilowanie,sluchana muzyke i " who is this in krk.airsoft?"

Akurat ten dzin pozwalal pobyc ze znajomymi bez wiekszych wytycznych,bez ograniczen,
Jedynia ja zawsze prosilem aby posilki ogarnac w grupy,a tak pozatym bylo zawsze
- jestes tyle ile chcesz
- idziesz tam gdzie chcesz
- grupe sobie dobierasz dowolnie i nie ma ze nie mozesz isc z tym bo ma wood a ty masz gorke...
- jezeli chcesz to wogole nie przychodzisz
- mozesz wziasc zone ,matke,dzieci,brata i "kuzynke z Malborka"
- nie liczy sie ile wrzucisz i ile wrzuca do twojej puszki,wazne ze bierzesz w tym udzial...bez oczekiwania na dziekuje

Za duzo ograniczen i balustrad w tym roku...moim zdaniem,- nie o to chodzi w tej imprezie

1Zaczelo sie od jakies " door seleckt"- to nie dyskoteka
2.Potem jest - ten z tym,a ten z tamtym- to po co mam przychodzic skoro nie moge isc z tym kim chce...a moze ciebie nie lubie,a mamy takie same mundury i co?
3.i jeszcze to- przydzial bedziemy robic na miejscu jak zobaczymy czy masz odpowiedni stroj- ...litosci...
A co ma zrobic chlopaczyna,ktory ma tylko bluze wz.93 ,dzinsy na glowie czapke bawelniana z pomponem i pepesze...
Ma isc do domu?
Ma sie nie zapisywac,? Bo " bramka" go nie puszcza?

To tyle na ten rok z mojej strony raczej
Oczywiscie moge sie mylic,ale mysle ze znajdzie sie grono osob,ktore zgodza sie jesli nie ze wszystkim to z duza czescia moich wypocin...

+1 niestety,ale tak w obszernym skrócie to wygląda :?

PostNapisane: 06 12 2013, 15:54 

Nie chcę się tu za bardzo rozpisywać, ale sam przyznasz, że taka "samowolka" wymaga rozsądku. Jak masz odpowiedzialne osoby to jest OK i nie trzeba nadzoru. Trzeba tez zrozumieć organizatorów - oni chcą mieć jakąś kontrolę nad tym wszystkim.
Jak ktoś w "piżamie" robi zadymę - jest info w jakiej -> pada podejrzenie że to ktoś "z naszych" więc szybko gdzie jest ta grupa (stąd lepiej mieć wszystkich razem) z takim kamo ? -> identyfikuje się osobę i robi porządek albo mówi, że to wolny strzelec bez zdrowego rozsądku i odcina od gościa.
Wszystko jest ok, jak jest OK, a jak się zaczyna sypać to wtedy takie zabezpieczenia się sprawdzają.
Usprawniają system reakcji. Nie widzę w tym nic co by naruszało "horyzont". Wręcz przeciwnie - zabiegi te mają na celu jedynie bezpieczeństwo imprezę. Sam wiesz co i jak bywało ...
Ale to moje zdanie i mogę się mylić.

PostNapisane: 06 12 2013, 16:22 

Absolutnie,bezpieczenstwo i identyfikacja...ale nie kosztem
Dopuszczamy/niedopuszczamy
Tu/ albo tu
Z tym / nie z tym
Pasuje / nie pasuje
Pro/amator

Tak to wyglada jak to czytam...i nie tylko ja

Oczywiscie do tego roku wszystko gralo,co roku coraz wiecej uzbieranych monet,wieksza frekfa,wiecej zadowolenia
Raptem kilku baranow sie wydurnilo i teraz te " obostrzenia" sprowadzaja wszystko do " ciebia znam- gites,ciebie nie- stan z boku~zobaczymy czy sie zmiescisz"
Powtarzam..moim zdaniem nie tedy droga...

Proponowalem po tegorocznym W13, pelna identyfikacja zapisana przez " Ogarniajacego"
Punkt zborny i rozdanie wewnetrznych identyfikatorow
Sam bym to zrobil na zawieszkach,zero kosztow
Ktos dochodzi pozniej,schodzi wczesniej,dostaje/oddaje id i bawi sie z kim chce,gdzie chce,jak dlugo mu starczy sil,ochoty,mama pozwoli,obowiazki nie ciagna gdzies indziej...
A tak co?...
Org ma kontrol,informuje Milicje,SM w razie czego ze mamy swoje " blachy" z paskiem np i jezeli ktos nie ma to niech go biora za manatki...
Brales udzial w tegorocznym,zeszlorocznym,lub wczesniejszych W Tedi?...
Akurat Draven,Gruby,Max,Berry,i wielu wielu innych ostro zapierdalali calymi dniami przed,w trakcie,po i wszystko gralo...

Teraz " na wejsciu" robi sie rekoselekcje,swoj-obcy,sektor alfa- beta- delta....

Nie...to nie mil sim,ani pokazy w Czyzynach...

PostNapisane: 06 12 2013, 16:58 

Artur co nie napisze dla ciebie jest zle.Byc moze tobie nie chodzi o organizatora tylko o osobisty powód do mojej osoby. Wiec numer masz spotkac sie chętnie mogę, wysłucham twoich negatywów. Powiedz to prosto w twarz a nie pisz i neguj caly czas.

Podział na mundury jest po to, aby ladnie wyglądało wszystko i 5 grup łatwiej ogarnąć. Poza tym ty masz rozdwojenie jaźni. W pierwszym poście po moim piszesz ze ok, a tu nagle kilka postów dalej zmiana. Mowisz co innego Wojtkowi, ,wyjasnil ci wszystko to po co robisz problem.

Ja w tamtym roku ogarnąłem licytacje beryla, w tym jest podobna licytacja. I jeszcze cos.

PostNapisane: 06 12 2013, 20:02 

DENEK napisał(a):
Artur co nie napisze dla ciebie jest zle.Byc moze tobie nie chodzi o organizatora tylko o osobisty powód do mojej osoby. Wiec numer masz spotkac sie chętnie mogę, wysłucham twoich negatywów. Powiedz to prosto w twarz a nie pisz i neguj caly czas.

Podział na mundury jest po to, aby ladnie wyglądało wszystko i 5 grup łatwiej ogarnąć. Poza tym ty masz rozdwojenie jaźni. W pierwszym poście po moim piszesz ze ok, a tu nagle kilka postów dalej zmiana. Mowisz co innego Wojtkowi, ,wyjasnil ci wszystko to po co robisz problem.

Ja w tamtym roku ogarnąłem licytacje beryla, w tym jest podobna licytacja. I jeszcze cos.

Przeciez napisalem wprost wszystko,po co mialbym cokolwiek co mi na watrobie lezy kryc?
A coz ja mialbym do Ciebie? Robicie tak,robcie...chcecie tak,niech bedzie...ja pisze swoje zdanie na ten temat...

Posta napisalem ze ok pomysl, poczym ty go edytujesz wpisujac jako piatke SKA... Wiec pytam?
Jaki sort mundurowy ,jaka jednolitosc bedzie w tej grupie? Czy rownie ostro bedzie jak w pozostalych,tez taki rygor?...

Wojtaka rozmowy nie przytaczaj,chyba ze Wojtek sie wlaczy do dyskusji na ogole...
Wojtkowi wylalem zale i kwestie ,ktore powstaly po tegorocznym Wospie u mnie pod restauracjami itd..

Cieszy fakt ze sie angazujesz dla sprawy,ale formula ktora mi pasowala jest inna,taka jak za poprzednich lat poprostu
Wszyscy,wszedzie,zawsze razem i bez selekcji,wyroznien,podzialow na takich i owakich...

PostNapisane: 07 12 2013, 8:53 

Nosz motyla noga Artur. Bylo powiedziane ze każdy sie zapisuje. I ludzie sie zapisują. To co ty z ta selekcja dalej. Podział na mundury bylbhuz w tamtym roku wiec dalej nie rozumiem o co ci chodzi. ska idzie swoją grupą i tez beda grzeczni.

Proszę cie przestań już bic pianę bo tylko robisz niepotrzebne ciśnienia.(zacznij podawać pomysły i udzielaj sie w rozmowie a nie neguj)

PostNapisane: 07 12 2013, 11:08 

Denek,przeciez ja nie neguje waszej inicjatywy w calosci...
Mi sie nie podoba akurat to czy tamto i tyle...
Nie chce nikogo zniechecac,ale otrzymalem " kilka pw" ,ze "dziwnie,"dlaczego tym razem tak,""chce isc z tym a on nie ma wzki tylko marpata "" czy moge sie pojawic,bo Denka i SKA nie znam"itp,itd

Piane tocze tylko z pyska na strzelankach,przeciez znasz mnie kilka lat
Jak mi sie cos nie podoba,to bez wzgledu na wszystko,"wywalam kielbase na stol"..

Oby i w przyszlym roku frekwencja byla co najmniej jak w tym,a hajs sie do puszek nie miescil...

PostNapisane: 07 12 2013, 11:19 

Ja mam takie własne prywatne zdanie że niektórym się chyba delikatnie pomyliły cele tej imprezy. O samym WOŚPie jakoś mało słychać za to w co drugim poście jest SKA. SKA zrobi to, SKA zrobi tamto, SKA pomoże. A prawda jest taka że to chyba nie licytacja na to co kto będzie robił i ile przy tym złapie punkcików lansu. To jest impreza charytatywna a nie autopromocja.
Takie jest moje zdanie ale też sporo innych osób widzi tak tegoroczną organizacje WOŚPu. Przemyślcie to sobie 8) Albo zróbcie sobie lansiarski SKAWOŚP tylko nie oburzajcie się że niektórzy po prostu powiedzą że pierdolą taki układ i nie przychodzą żeby skakać jak małpa w cudzym cyrku 8)

PostNapisane: 07 12 2013, 17:28 

Pojebało wam się we łbach. Wrzuć na luz Gruby. SKA nikogo nie lansuje, samo się też nie lansuje.
Może żal dupę ciśnie komuś? Nie wiem. Fakty są następujące. Stowarzyszenie jest organizacją non profit. Robimy i uczestniczymy w tym co w naszej ocenie jest dobre dla środowiska. Nie liczymy na gratisy, pochwały, dyplomy. Każda impreza jaką zrobiliśmy wyszła tylko dzięki poświęceniu własnego czasu i pieniędzy. Jakoś nikomu nie chciało się założyć w tym regionie podobnego Stowarzyszenia, bo sam przewalenie tematu przez KRS to męka. Jak mieliśmy okazję sami tego doświadczyć, formalna organizacja jest potrzebna, choćby do załatwienia pewnych miejscówek.
To co robimy daje satysfakcję i będziemy to robić nadal bo, jakoś nie brakuje chętnych na imprezy, które robimy czy wspieramy. Dotyczy to zarówno zwykłych strzelań, dużych imprez czy choćby pikników w szkołach.
Nikogo też nie namawiamy do zapisania się do nas z tekstem "wstąpisz, będziesz zajebisty", lepszy od tego i od tamtego. Tu nie ma szans nikt kto myśli: co będę z tego miał. Proszę nie mieszać nas do polityki, wzajemnych gówno wartych potyczek, komisji śledczych i promocji w biedronce.

PostNapisane: 07 12 2013, 18:21 

Czyli opinie można mieć ale tylko pozytywne a kto się nie zgadza z polityką partii ten ma milczeć 8)
I właśnie dlatego nie było mnie na żadnej imprezie od bardzo dawna, zrobiło się z tego wszystkiego jakieś dziwne kółko wzajemnej adoracji jak na WMASG.

Dziwię się że niektórzy bawią się w ten cyrk, jeszcze rok czy dwa lata temu chodziło o to żeby iść w niedzielę i gdzieś sobie posiać kompozytem. Teraz we wszystkim jest polityka.

Róbta co chceta :!:

PostNapisane: 07 12 2013, 19:26 

Panowie widze ze każde wyjście jest choojowe. Wiec propozycja moja zeby wilk syty i owca cała.My podejmujemy sie organizowania WOSP(nie ma żadnej selekcji,podziałów,i innych rozwiązań które wam sie nie podobają.My postaramy sie to koordynować.zobic na tyle plakietek ile bedzie osób.
To kazdy z was powinien sobie zrobic rachunek sumienia i selekcję swojej osoby.

Kto chce to niech sie wpisuje,chodzi w grupie,samemu,na rękach

Jesli wyjdzie jak wyjdzie za rok nie bedzie WOŚP

POJEDNANIE POWER

Do środy napisze wam o osobnym evencie gdzie"chcesz sie pokazać w mundurze,chcesz coś zrobic dla WOŚP,i dla swojego zdrowia) nie mówię wam o co chodzi zeby nie zapraszać.

Osobiście nie mam siły juz do tego wszystkiego.
Wiec albo ktos to pojedna albo dalej będziecie sie nakręcac na afery.

Wiec oglaszam wszem i owem GRWS postara sie tak ogarnąć WOŚP aby kazdy był zadowolony i miał co zjesc(Artur prosze ciebie a żebyś pomógł w tym WOŚP,Gruby z maxem prosze was żebyście tez ogarneli,SKA prosze zeby pomogli i godnie reprezentowali,a przedewszystkim prosze wszystkich reko Amerykanów,Rosjan i innych,graczy asg,wędkarzy,strzelcow,i inne nacje o przyjście na rynek.

BO Do kurwy jebanej zbieramy do puszek,i teraz niech kazdy weźmie sobie te słowa i idzie na rondo grzegorzeckie do gazety i zapisze sie na puszkę,

Ps: to nie sa żadne ataki na nikogo,to jest prośba żebyście sie wszyscy razem ze mną opanowali i przestali robić politykę.
Ps2:jesli sa błędy ortograficzne to nie dlatego ze iPad ma choojowy słownik tylko dlatego ze jestem dyslkektykiem po maturze

PostNapisane: 07 12 2013, 19:33 

Opinie można mieć jaką się chce. Tylko nie wiem co wspólnego ma SKA z tematem wątku. Zgłosiliśmy swój udział bez wskazań, żądań i uprzedzeń. Nie my organizujemy WOŚP. Dostosujemy się do zasad jakie będą i tyle.

Ty za każdym razem kiedy tylko jest okazja jedziesz jadem po SKA, że niby za karę, bo mieliśmy czelność podziękować obecnemu Twojemu Koledze za udział w organizowanej przez nas imprezie. Oczywiście nie przeszkadza Ci w tym samym czasie bronić klatą Kolegi, który na każdym kroku szydzi z niekoszernych. Hipokryzja i tyle.
Nie zauważasz, że na nasze imprezy ma wejście każdy, w swetrze, adidasach i repliką za 50 zeta. Wejścia nie ma tylko jeden, za to jaki jest, a nie co ma w portfelu czy na sobie.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 11   [ Posty: 159 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona