Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Prośba o pomoc dla Kasi Szewczyk
PostNapisane: 03 11 2009, 16:43 
Administrator

Poniżej treść wiadomości jaką dostałem na priva. Ponieważ każdy grosz się liczy zachęcam do nawet najmniejszych przelewów. Sam przelałem niewielką kwotę, ale pamietajmy, że liczy się efekt skali.

asior napisał(a):
Hej Wacor!

Szanując waszą przestrzeń sieciową i waszą pasję, nie chcąc zakładać nowego wątku, proszę o pomoc.

Proszę Cię bardzo o wpisanie na forum poniższych informacji.

Niestety życie nie jest srawiedliwe, nie było w przypadku mojego brata i nie jest też w przypadku Kasi, koleżanki Tadzia.
Kasia jest rówieśniczką Tadka, koszykarką krakowskiej Wisły, niesamowicie sympatyczną i utalentowaną osóbką. Niestety wykryto u niej guza mózgu - glejaka. Kasia jest po operacji i chemioterapiach, ale niestety leczenie jest bardzo kosztowne. Pomimo interwencji Wisły, Gazety Krakowskiej i innych organizacji i urzędów pieniążki są nadal potrzebne.

Obrazek

"Kasia Szewczyk mimo młodego wieku została okrzyknięta nadzieją wiślackiej koszykówki. Młodziutka zawodniczka z koleżankami z drużyny zdobywała medale młodzieżowych mistrzostw Polski, wiele razy była też nagradzana tytułem MVP dla najlepszej koszykarki turniejów.
Była wiodącą postacią pierwszoligowego zespołu koszykarek Wisły McArthur, grając równocześnie w teamach juniorek i juniorek starszych. W uznaniu jej talentu i umiejętności, szkoleniowcy pierwszej drużyny zapraszali ją na treningi Wisły Can-Pack. Na boisku niezwykle ekspresyjna, waleczna, wyznająca nieśmiertelną zasadę "dopóki piłka w grze"... Poza placem gry wiecznie radosna i na każdym kroku podkreślająca swoje oddanie Białej Gwieździe. Planująca długie lata w czerwono-biało-niebieskich barwach. Niestety, ta pięknie rozwijająca się kariera została brutalnie przerwana przez chorobę."

Pieniążki można wpłacać na konto mamy Kasi z dopiskiem "pomoc dla Kasi"
Pani Renata Szewczyk, nr 52102028920000590202254134
(mama Kasi była zawodniczką sekcji strzeleckiej Białej Gwiazdy :) )

---------------------------------------------

Liczy się naprawdę każdy grosz i każda chęć pomocy.
Z opowiadań mojego brata pamiętam, że środowisko asg przyłączało się do organizowania, czy wspierania różnorakich akcji. Przyszło mi do głowy, po przedwczorajszej rozmowie z Andym z FoxHound, przyjacielem Tadka, że może warto by było się zastanowić nad taką formą pomocy. I jeśli by się okazało, że jest trochę osób, które chciałyby się włączyć w akcję, to jak wygląda proceduralnie organizacja takiego spotkania? Mam na myśli min. organizację miejsca, pozwoleń. Będziemy bardzo wdzięczni, zarówno jak rodzina Kasi i moja również.

pozdrawiam serdecznie
i bardzo proszę o pomoc :)
Aśka

Ostatnio edytowano 01 01 2010, 17:55 przez Wacor, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 03 11 2009, 16:51 

Ja sobie myślę , że możemy przeprowadzić zbiórkę na pre Stalkerze 22 listopada i na PS 8 6 grudnie 8)

SZTURM :twisted: KOMANDO POZDRAWIA

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 03 11 2009, 16:54 
Administrator

Myślę, że to wspaniały pomysł.
Dla niektórych łatwiej jest dorzucić się fizycznie niż zrobić przelew na konto. Kto jednak może niech zrobi przelew bo podejrzewam, że liczy się czas.

Tytuł:
PostNapisane: 03 11 2009, 18:24 

A jednak dobrze, że Cię dzisiaj Borys nie przejechałem, bo byś nie dał takiego dobrego pomysłu. Zrzutka na prestalkerze ! genialny pomysł!

Tytuł:
PostNapisane: 08 11 2009, 16:20 

Blackwatersi finasowo tez wspomoga te idee... :!:

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2009, 6:12 

Na czwartowym spotkaniu na hali, zebrałem 450 zł. Zostaną przekazane na konto z adnotacją asg.krakow.pl

Dzieki chłopaki za dorzucenie wolnych datków.

Sneak

Tytuł: Re: Prośba o pomoc dla Kasi Szewczyk
PostNapisane: 19 12 2017, 15:25 

Czy pomoc dla Kasi jest jeszcze aktualna?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]