Zmień rozmiar tekstu

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 4 z 4   [ Posty: 57 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 01 12 2007, 15:36 

Panowie w poniedziałek jestem umówiony w CC Zakopianka na rozmowe. Otrzymałem też z Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie maila że też są zainteresowani i pytanie czy znajdzie się ktoś chętny kto by z nimi chciał współpracować?? Oto mail w sprawie kontaktu:

Piotr Bawolski
Adresy e-mail:
beyzipl@gmail.com

Ja pozostaje przy koordynacji akcji z CC. I będe was informował na bierząco

Tytuł:
PostNapisane: 01 12 2007, 15:50 

Rozumiem ze chodzi ci o obgadanie warunków promocji ? oraz pytanie czy decydujemy sie na jednego sponsora czy na paru na zasadzie ,,Patroni medialni - ziutek,gutek,placek,jacek'' ?

Sprawa jest dosc trudna bo jak juz mamy coś dzialać potrzebny jest dokładny plan tego co chcemy zrobić i ewentualnie jakie fundusze potrzebujemy na to a z tego co zauwazyłem dokładnego planu nie mamy

Tytuł:
PostNapisane: 01 12 2007, 16:10 

Mnie się pomysł podoba, tylko pytanie czy w grę wchodzi kwestowanie + robienie sobie zdjęć (łażenie w oporządzeniu z puszką i wyciąganie kasy od ludzi), czy też jakieś show - akcja, która ściągnie ludzi a wolontariusze będą kwestować?

Tytuł:
PostNapisane: 01 12 2007, 16:32 

mhmhm... To najwyższy czas aby na poważnie pomyslec co byśmy mieli robić. Tylko proszę o normalne propozycje a nie bujne fantazje erotyczne z Kubusiem Puchatkiem i prosiaczkiem. :lol: :lol:
No to chyba jak na razie tyle :P
pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: 01 12 2007, 17:32 

Co do CC Zakopianka w grę wchodzi również pokaz, jego szczegóły będe ustalać w poniedziałek co zaś tyczy sie tamtej szkoły, jeśli znajdzie sie ktoś chętny do nawiązania z nimi współpracy i zebrania wokół siebie grupki ludzi będzie mógł na własną rękę wszystko negocjować.
Radze nie traktować tego jako prace pod patronem lecz jako współprace na zasadzie partnerstwa.

Tytuł:
PostNapisane: 01 12 2007, 17:44 

Nadal nie rozumiem do konca co Ci chodzi po glowie :>

Uwazasz zebysmy sie rozdzielili na 2 grupy z czego jedni dzialają z CC Zakopianka a drudzy na dzien dzisiejszy z Wyzszą Szkolą Zarządzania?

Tytuł:
PostNapisane: 01 12 2007, 17:46 

Uważam, że powinniśmy zostać przy wariancie CC Zakopianka i dowiedzieć się jakie mamy możliwości działania; i nie chodzi tu o to, co my możemy zrobić, ale o to, co da się zrobić i na ile oni nam pozwolą nasze fantazje urzeczywistnić :twisted:
Co do tej szkoły... Nie żebym był zarozumiałą mendą z UJ, ale moim zdaniem kina, centra handlowe i takie miejsca zapewnią lepszy wynik finansowy akcji niż jakakolwiek placówka, przepraszam za wyrażenie, edukacyjna. Widział ktoś szczodrych uczniów lub studentów? Na browca brakuje, a tu mus moralny by WOŚP ostatnim groszem wspomagać... nie, ja jestem zdecydowanie za CC Zakopianka :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 02 12 2007, 0:27 

CC Zakopianka
czyli
Celuj w Cywila :]
Jestem za

Tytuł:
PostNapisane: 02 12 2007, 0:42 

w sumie... czemu nie. podejsc z giwera i puszeczka i najkultralniej na swiecie wrzasnac:
"DAWAJ KASE PALANCIE" ... na pewno poskutkuje...

Tytuł:
PostNapisane: 04 12 2007, 14:43 

Dobra miśki wy moje jestem po spotkaniu i jest tak:
- między 15 a 17 mamy okienko na pokaz jeśli takowy wykombinujemy
- przed i po mozemy sie szwędać i kwestować
- puki co mamy pomysły następujące:

- stanowisko z jakimś fajnym gnacikiem mundurem i oporządzeniem plus ciekawe tło żeby ludziska mogli sobie robić focie na tle

- osobne stoiska na których można za kaske pomacać sobie giwerki

- może uda mi sie na parkingu podziemnym wydzielić kawałek na strzelnice do tarcz albo baloników

- szwędanie sie i ładnie wyglądanie

- postawienie "bramy" przy wjeździe na parking i przy wejściu do kina i pobieranie "opłat" na cele WOŚPu

-ew. szturm i akcja w kinie są w swerze zawieszonej i do przedyskutowania z pewnymi ludzmi z naszego grona

wszelkie propozycje prosze składać jak również TELEFONICZNIE I TYLKO I WYŁĄCZNIE TELEFONICZNIE ( choć i tak wiem że cześć z was tego nie pojmie) ZGŁASZAJCIE SIE I POTWIERDZAJCIE ŻE BĘDZIECIE. Chce jak najszybciej wiedzieć iloma ludzmi dysponuje i na co będe mógł sobie pozwolić.
MÓJ TEL: 889749161

We środe na nocnym porusze ten temat i mam nadzieje że pierwsze pomysły bedą

Tytuł:
PostNapisane: 04 12 2007, 16:17 

Świetnie :D
Ja będę na 1000%, ba, kupie sobie jeszcze ładny mundur, kominiare i jak kasy starczy to drewno do kałacha, co by lepiej wyglądał i szybciej kase zbierał :D

BTW: fajnie byłoby zakupić jakieś tanie gadżety na allegro ala to:
http://allegro.pl/item277268591_tasma_d ... arto_.html
By się ludziska cieszyły i więcej kaski wrzucały - tą taśme sam bym kupił, ale teraz jestem biedny jak mysz kościelna - więc jakby się ktoś zdecydował to może później odkupie.

Tytuł:
PostNapisane: 04 12 2007, 16:42 

a) będzies? ZGŁOŚ TO TELEFONICZNIE-NR POST WYŻEJ

b) zgłaszając sie pamiętaj aby podać: nick, broń, rodzaj munduru i jego stan i czy będziesz chętny by twoja bron została wykorzystana na strzelnicy

c) po telefonie podejdz do mnie na najbliższej strzelance, nie znam Was wszystkich ale Wy mnie prawie wszyscy kojarzycie a jak nie to spytajcie o Moryca a mnie Wam wskarzą.

d) pamiętaj!!!! jestem organizatorem, na mnie spoczywa odpowiedzialność za impreze jeśli masz zamiar lecieć w ch**a i nie byc pomocnym albo nawet przeszkadzać NIE DZWOŃ. Nie jedziemy tam odpoczywac tylko w konkretnym celu- pomagać zbierając pieniądze. Nie mam zamiaru ganiać za kimś i go prostować, jesli już do tego dojdzie będzie jedno tłumaczenie, następne bedzie skutkowało wyproszeniem z imprezy.

e) Bezpieczeństwo!!!!!!!! będziemy oddawać nasze repliki w ręce ludzi nie znajacych najczesciej ASG, jego regół i możliwości tych broni, WYMAGAM NAJWYŻSZEJ UWAGI i zachowania zasad ASG, to że cywil zrobi sobie krzywde repliką nie bedzie jego wina a WASZĄ, WY odpowiadacie za bezpieczeństwo w poszczególnych miejscach a na MNIE spada odpowiedzialność za bezpieczeństwo na całej imprezie. Nie bede tolerował niebezpiecznych zachowań a ci którzy zaczna je uskuteczniać zostaną NATYCHMIAST wyproszeni.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 4 z 4   [ Posty: 57 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4