Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 28 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WOŚPowe wnioski,obserwacje na 2013
PostNapisane: 12 01 2012, 0:31 

NIECH WAM CZESIEK POWIE JAK KONCZY SIE NAMIOT Z STRZELNICA??

PostNapisane: 12 01 2012, 2:59 

Mewa_SSEK napisał(a):
kominiarki na twarzach faktycznie mogły wywoływać strach

A moze dzieki temu wiecej wrzucali do puszek co by sie nie narazic na gniew zamaskowanych panow z karabinami

PostNapisane: 12 01 2012, 6:20 

Pan Osama napisał(a):
Mewa_SSEK napisał(a):

A moze dzieki temu wiecej wrzucali do puszek co by sie nie narazic na gniew zamaskowanych panow z karabinami

:roll: ło ho ho ho, ha ha, żarcik. :|
z tego co widzieliśmy ludzie raczej nie bali się ani zoola z kominiarką i całą twarzą zakrytą, anie mnie mordą pod arafatką. jeśli tylko zachowanie zamaskowanych będzie przyjazne i rozsądne to gwarantuję, paniki nie będzie.

PostNapisane: 12 01 2012, 10:49 

Mewa_SSEK napisał(a):
amper napisał(a):
Może na przyszły rok zamiast tłoczyć się tylko na rynku obstawimy też bonarkę?
Namiot na rynku musi być, strzelnica jakby się dało to też czemu nie.

Taiwanów mozna wciagnać do akcij :)

Tajwanu tak,jak najbardziej

Kominiarki moim zdaniem przyciągają uwagę bardziej niż straszą

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

PostNapisane: 12 01 2012, 13:05 

No nie wiem, jak rano koło 10:00 staliśmy na plantach, to jeden wolontariusz podszedł i powiedział, że straszymy mu ludzi...

PostNapisane: 12 01 2012, 13:50 

Goliat napisał(a):
No nie wiem, jak rano koło 10:00 staliśmy na plantach, to jeden wolontariusz podszedł i powiedział, że straszymy mu ludzi...

I dlatego on zebrał pewnie 200zeta a wy zebraliscie 4klocki 8)

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

PostNapisane: 12 01 2012, 13:52 

foty za datek nie moga byc robione
foty za friko i prosba o datek,warunkowanie wywola niesmak

wszystko musi byc dobrowolne i za friko

U nas w bravo działało to na zasadzie jest serduszko jest zdjęcie.
Jak ktoś wrzucił drugi raz to dobrze jak nie to teżnie ma roblemu.

PostNapisane: 13 01 2012, 13:04 

Bonarka przedstawia się jako bardzo prorodzinna i są przeciwni akcjom z karabinami, ale zawsze można próbować.

PostNapisane: 13 01 2012, 15:03 

Karabiny nie są prorodzinne? Jak spotykaliśmy rodziny daliśmy pooglądać każdemu kto chciał, często mamy przed dziećmi brały repliki od nas do zdjęć :P

PostNapisane: 13 01 2012, 15:58 

Budziak napisał(a):
Bonarka przedstawia się jako bardzo prorodzinna i są przeciwni akcjom z karabinami, ale zawsze można próbować.

Taa, prorodzinna. Farmazon.

PostNapisane: 13 01 2012, 19:51 

PostNapisane: 22 01 2012, 18:07 

OK - 0,03 PLN ode mnie:

1) W przyszłym roku - jeżeli dożyję - nie będę rezerwował żadnych ankiet w Sztabie.
Dlaczego? Otóż dlatego, że świecę oczami później za to, iż nie ma wolontariuszy którzy początkowo się zgłosili. Ewentualnie będę dawał wcześniej znaki, że są ankiety i należy się zgłosić.

2) Najlepiej jest poruszać się grupkami maksymalnie do 5-7 osób. I tu już nie ma raczej znaczenia, w jakim kamo się jest...

3) Przede wszystkim chodzi o zbieranie, dlatego będę naciskał na to, żeby to wolontariusze zbierali sobie ekipe, z którą chcą kwestować, a nie na odwrót. Na zasadzie: jestem wolontariuszem, to dobieram sobie 4-5 osób z którymi chce pełznąć i idę.

4) Nie będzie żadnych radyjek - ogarniający ludzi będzie miał numery komórek do wszystkich wolontariuszy (ewentualnie osób oddelegowanych do komunikacji z danej grupki). Wolontariusz będzie "dowódcą" swojej grupki, chyba że odda władze komuś, kto tę grupkę będzie ogarniał bo będzie zbyt zajęty kwestowaniem.

5) Trzeba zrobić jakiś event, ale na serio. Jest nas wielu, więc mamy kim taki event zrobić. Zawsze możemy zatańczyć walca angielskiego - coś w rodzaju "flash mob'a". Zbieramy się w jednym miejscu - dobiegają do nas nasze partnerki (choćby w przebraniu sanitariuszek) i tańczymy, choćby do krzyczanego tempa "RAZ i DWA i TRZY". Dodatkowo każdemu z Panów lekcje walca się przydadzą :twisted: Trudny nie jest i opiera się na kilku krokach. Jak zatańczy 10 czy 15 par, to już ktoś to zauważy ;-)

Na "gorąco" nie byłem zadowolony z tego, jak to wyglądało w tym roku. Wg mnie było znacznie gorzej niż rok temu, choć był mniej wiecej ten sam spontan. Po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że nie było jakiejś wielkiej wpadki, poza jednym telefonem do Sztabu i Gazety od jakiejś "zaniepokojonej" starszej Pani - wobec tego mogę powiedzieć że akcja była udana. Cieszę się że macie poczucie dobrze spędzonej niedzieli. Ja mam.

Oczywiście powyższe wnioski/propozycje są do komentowania - niemniej proszę o merytoryczne podejście do tego. Znudziło mi się pier*olenie o Chopin'ie...

PostNapisane: 22 01 2012, 21:41 

sgtericdraven napisał(a):
OK - 0,03 PLN ode mnie:

1) W przyszłym roku - jeżeli dożyję - nie będę rezerwował żadnych ankiet w Sztabie.
Dlaczego? Otóż dlatego, że świecę oczami później za to, iż nie ma wolontariuszy którzy początkowo się zgłosili. Ewentualnie będę dawał wcześniej znaki, że są ankiety i należy się zgłosić.

2) Najlepiej jest poruszać się grupkami maksymalnie do 5-7 osób. I tu już nie ma raczej znaczenia, w jakim kamo się jest...

3) Przede wszystkim chodzi o zbieranie, dlatego będę naciskał na to, żeby to wolontariusze zbierali sobie ekipe, z którą chcą kwestować, a nie na odwrót. Na zasadzie: jestem wolontariuszem, to dobieram sobie 4-5 osób z którymi chce pełznąć i idę.

4) Nie będzie żadnych radyjek - ogarniający ludzi będzie miał numery komórek do wszystkich wolontariuszy (ewentualnie osób oddelegowanych do komunikacji z danej grupki). Wolontariusz będzie "dowódcą" swojej grupki, chyba że odda władze komuś, kto tę grupkę będzie ogarniał bo będzie zbyt zajęty kwestowaniem.

5) Trzeba zrobić jakiś event, ale na serio. Jest nas wielu, więc mamy kim taki event zrobić. Zawsze możemy zatańczyć walca angielskiego - coś w rodzaju "flash mob'a". Zbieramy się w jednym miejscu - dobiegają do nas nasze partnerki (choćby w przebraniu sanitariuszek) i tańczymy, choćby do krzyczanego tempa "RAZ i DWA i TRZY". Dodatkowo każdemu z Panów lekcje walca się przydadzą :twisted: Trudny nie jest i opiera się na kilku krokach. Jak zatańczy 10 czy 15 par, to już ktoś to zauważy ;-)

Na "gorąco" nie byłem zadowolony z tego, jak to wyglądało w tym roku. Wg mnie było znacznie gorzej niż rok temu, choć był mniej wiecej ten sam spontan. Po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że nie było jakiejś wielkiej wpadki, poza jednym telefonem do Sztabu i Gazety od jakiejś "zaniepokojonej" starszej Pani - wobec tego mogę powiedzieć że akcja była udana. Cieszę się że macie poczucie dobrze spędzonej niedzieli. Ja mam.

Oczywiście powyższe wnioski/propozycje są do komentowania - niemniej proszę o merytoryczne podejście do tego. Znudziło mi się pier*olenie o Chopin'ie...

I od początku o tym mówiłem....

BRAWO DLA DRAWENA!!!

ps. w wyborach prezydenckich masz mój głos;)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 28 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2