Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Hamerykańscy najajnicy
PostNapisane: 24 10 2012, 21:15 

Ponieważ nie znam nawet zarysu zadań i celów, wprowadzam tymczasowy podział na 3 teamy. Na miejscu dowiem się co i jak, wtedy możliwe są zmiany w składach.

PRESTON PRAETORIA
Łysol PRAETORIA
Szelma PRAETORIA
Zulu PRAETORIA
Majzok PRAETORIA
Markus PRAETORIA
maerik
Tomek
rafi1205
Denek
Gutek
Rafik- moderator
Smiglo7o7

Morel RB
Pilot RB
Harry RB
Piotrek RB
Toush RB
Rysiek RB
Elzop RB
Sten RB
Madey
Windurin
Jakub
Wasyl45
Brzoostek

eXon G.O.D
Kinder G.O.D
N3on G.O.D
Maverick G.O.D
Duży G.O.D
Biotyk G.O.D
Wendzin G.O.D
Kuba G.O.D
Geck G.O.D
Jątek G.O.D
Draven G.O.D
Ssmit - sklep Taiwangun.com

Dowódcy: (pierwsza pozycja w teamie) proszę o:
- wyznaczenie I i II zastępcy,
- przygotowanie listy teamu wraz z numerami telefonów komórkowych (dowodzący obowiązkowo, reszta dowolnie) i przekazanie ich na moje PW najpóźniej w sobotę, z wcześniejszych doświadczeń wynika, że nawet dobre radia nie dają rady na pasterce, tak więc łączność komórkowa wskazana, preferowana sieć play. JAK KTOŚ CHCE może wysłac do mnie na PW numer telefonu, przygotuję co trzeba.
- standardem łączności są radia oferujące pełny zakres częstotliwości (navcomm i podobne), następnie Midland, na końcu PMR. (mam jednego midlanda do użyczenia, chętny na PW - proszę zaopatrzyć się w 4 sztuki bateri lub akumulatorów AA dobrej jakości).

Generalnie trzeba wiedzieć że:

- nie jest to piknik, a tym bardziej niedzielne strzelanie, tak więc zapierdalać trzeba. Nie chcę widzieć przesiadywania na respie, pierdolenia o niczym zamiast walki, pikników powiązanych z grupowym spożyciem kanapek zrobionych przez mamusię w domowym zaciszu, najeść się w domu albo pod ogniem wroga,
- nieużyteczych zapamietam i w moim składzie już nie wystąpią,
- uczciwość ważniejsza niż wygrana, nie chcę słyszeć, że ktoś będzie miał pretensje o terminatorów w składzie.

PROSZĘ NIE WPISYWAĆ W TYM WĄTKU INFORMACJI I POMYSŁÓW MAJĄCYCH WPŁYW NA STRATEGIĘ I PROWADZENIE WALKI. TAKIE INFORMACJE TYLKO NA PW. RESZTA NA ODPRAWIE.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]