Zmień rozmiar tekstu

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 7 z 9   [ Posty: 131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 08 10 2007, 15:40 

Witam, kłania się Zakopane... Z góry przepraszam jeżeli zaszło jakieś nie porozumienie z naszej strony, ponieważ nie zapowiedzieliśmy osobiście naszej obecności, wszystko przez to, że oficjalnie byliśmy z Wojtasem z NT. Tak poza tą uwagą, to dzięki za grę. Mam małą prośbę, mianowicie znajomemu zginęła beretta z STTI (gazowa). Ma nieruchomy zamek i nie ma żadnych bajerów, oprócz blokady spustu. Gdyby ktoś jakimś trafem znalazł ją kiedyś proszę o kontakt GG: 6595291. Z góry dziękuje.

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 08 10 2007, 16:43 

Sroka- kilka stron wcześniej zapowiedziałem swoją wizytę z paroma osobami :] Więc myślę, że nie musi się każdy osobiście podpisywać.
Ponadto nie tak na krzywy ryj bo znam parę osób z tego grona :)

Nie chcę aby to zabrzmiało jak bym oczekiwał jakichś modłów za to, że przybyliśmy ale ja (moja formacja) cieszył bym się gdyby na nasze strzelanki przyjeżdżali ludzie z różnych zakątków małopolski tylko po to by się z nami dobrze postrzelać i POZNAĆ. Nie zamykamy się w naszym gronie a wręcz przeciwnie jesteśmy otwarci na wszelakie znajomości.
Trochę głupio się czuję bo ktoś chce was poznać a w odpowiedzi dostaje teksty że nie chcecie się strzelać z nieznajomymi. Przecież wasze grono też kiedyś powstało. Też się kiedyś nie znaliście, czy może znacie się wszyscy od urodzenia?

Sprawa osób poniżej 16'tki to co innego. Szanuję regulaminy i osobiście nie przywlókł bym takiej osoby ze sobą z wielu powodów.
Z tego co moje uszy usłyszały to owe osoby były "po znajomości" :]

Tytuł:
PostNapisane: 08 10 2007, 21:07 
Administrator

Wojtass napisał(a):
Sroka- kilka stron wcześniej zapowiedziałem swoją wizytę z paroma osobami :] Więc myślę, że nie musi się każdy osobiście podpisywać.

EEE to znaczy kogo znasz?

Do nieba nas nie wezmą w piekle nas sie boją... USMC

Zobacz profil Prywatny album  

Tytuł:
PostNapisane: 08 10 2007, 21:21 
Administrator

Dla wszystkich ciekawych przybliże kto na dzień dzisiejszy będzie zawsze mile widziany "zaproszony" na strzelanie:

Po pierwsze wszyscy którzy bywali w 2006 r. (gospodarze) oraz mile widziani i nam znani:

1) Krakmani
2) Liga Pokemon
3) Rosomaki
4) Rainbow

To jest potencjalnie nawet 80 osób. w praktyce 30-50 co powinno zapewnić wszystkim komfort zabawy.

END

i tyle ....

Z czasem będziemy dokoptowywać kolejne ekipy ale nie 30 osób na raz z przypadku i bez kontroli.

Taki wyrok wydał sąd kapturowy czyli grupa trzymająca władzę zwana układem.

Ostatnio edytowano 08 10 2007, 21:34 przez Tomek, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 08 10 2007, 21:28 

to zesmy sobie pograli.. no cóz, trzeba tylko czekac na cud od ojców... :?

Tytuł:
PostNapisane: 08 10 2007, 21:52 
Administrator

może jak osiągniecie 20 wiosen czyli gdzieś za 4-5 lat?

apropos czytałem właśnie wasze forum i ciekawe rzeczy tam widziałem:

"a na co nam pozwolenie, jak juz tam bylismy, tylko najlpeij by bylo jak bysmy tam w weekend nie chodzili"(zolwik)

"Wiec jesli chdozi o patenrik trzeba jechac do kolesi z WMASG tam wykupujecie sobie pozwolenie po pierwsze trzeba miec 18 lat ...o kosztach sie dowiecie na miejscu...po drugie nie ejstem z zadnej ekipy z Zabierzowa tylko z Gryfów,...jezeli byliscie na apstenriku to napewno wiecie" Azrael

BTW A po ile kosztuje teraz wstęp u WMASG ??

"jak nie maja pozwolenia jak LIga Pokemonow ma i na ich zezwoleniu sie strzelamy...ojj widac ze duzo nie wiesz " i znów Azrael ale też dużo nie wie ;)

Tytuł:
PostNapisane: 08 10 2007, 22:22 

Tomek ? Ty chcesz nas zjechac czy jak? zobacz kiedy to bylo pisane.... na początku jak sie w to zajawialismy.. teraz to ja wiem tyle co potrzeba.. a tamto jest nieaktualne zabardzo. wszyscy kiedys zaczynali.. a teraz jestemy troche bardziej zaawansowani.. no ale jak to napisales tylko po to zebysmy nie chodzili to ok. nie bd sie narzucal, nawet nie mialem zamiaru. tylko nie wiem po co to napisales..

Tytuł:
PostNapisane: 09 10 2007, 6:29 

Tomek napisał(a):
Wojtass napisał(a):

EEE to znaczy kogo znasz?

Wacora, Torpedę i 4 osoby z Fox Hound.

No ale spoko. Znajdziemy sobie inne strzelanki do zawierania nowych znajomości.

btw. mam praktycznie już 20 wiosen :]

Tytuł:
PostNapisane: 09 10 2007, 7:09 

yyy to my mamy pozwolenie ?? Fajnie !! dobrze wiedziec :P :P :P

Tytuł:
PostNapisane: 09 10 2007, 7:16 

(...)o kosztach sie dowiecie na miejscu...po drugie nie ejstem z zadnej ekipy z Zabierzowa tylko z Gryfów,...jezeli byliscie na apstenriku to napewno wiecie" Azrael

BTW A po ile kosztuje teraz wstęp u WMASG ??

"jak nie maja pozwolenia jak LIga Pokemonow ma i na ich zezwoleniu sie strzelamy...ojj widac ze duzo nie wiesz " i znów Azrael ale też dużo nie wie Wink

rzeczywiscie...glupoty gadalem :oops: :oops: :oops: :oops:

Tytuł:
PostNapisane: 09 10 2007, 10:17 

mamy pozwolenie na dłubanie w nosie od Generelisimussa Nossussa
zakończcie bicie piany desyzja grupu tzrymającej władzę jest świeta i jak przystało na kulturalnych ludzi proszę ją uszanować

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 09 10 2007, 12:21 
Administrator

Prawda jest taka, że Pasternik to TEREN WOJSKOWY na który ja jako osoba prywatna wprowadzam i odpowiadam przed wojskiem za osoby które tam są ze mną. A stan faktyczny jest taki, że na 60 osób znam 10 a reszta znajduje się tam nagle niewiadomo skąd (ba czasem nawet niewiedzą do kogo przyszli), część jest niepełnoletnia. Nie chce odpowiadac za osoby mi nieznane i tyle. Ostatnio musiałem wywalic jakiegoś gościa od którego waliło wódą i był on z tego powodu bardzo nieszczęśliwy, a mi to też nie sprawiło przyjemności.

Przychodzę na strzelania dla relaksu i nie mam ochoty ORGANIZOWAĆ wolnego czasu każdemu kto łaskawie przyjdzie i użerać się z każdym, kto myśli inaczej. Nie propaguje ideii ASG mam w dupie regulaminy i zwyczaje WMASG, przychodze w niedziele spotkać się z przyjaciółmi i to dla nich łaziłem prze 3 miesiące po jednostkach wojskowych, żeby dostać to zasrane pozwolenie.

Mam też w dupie to co myślą o mnie wszyscy inni, jasne? I Chu... mnie obchodzi kto kogo zna!

Tytuł:
PostNapisane: 09 10 2007, 13:13 

No to dziekuje Tomeczku za Twoj szacunek,i ogolne streszczenie mi,co myslisz o innych graczach:) Pozdrawiam:D.No,co do postow,to byly pisane jak nawet nie bylo naszej grupy,takze nie sa zbyt swieze,no ale coz,Ty masz zawsze racje:D.Azrael,porozmawiamy o tym w niedziele,pozdrawiam!

Tytuł:
PostNapisane: 09 10 2007, 15:14 

ludzie tu nie chodzi o to że Tomek wyrzuca was z Pasternika tylko o to, że to jest JEGO pozwolenie i jak chce to może nawet przychodzić sam i strzelać do lustra, więc nie widzę powodu do obrażania się. Pasternik ogólnie jest dla wszystkich z pozwoleniem, a starać się o pozwolenie może każdy. Wystarczy xxxx telefonów do wojska i xxxx papierków i też możecie dyktować warunki.

p.s. mam nadzieje, że jako gracz z 2006 i hoho wcześniej nie zostane wykopany za szlaban :oops:

Tytuł:
PostNapisane: 09 10 2007, 15:53 

Gdyby ktoś poczuł się odtrącony w społeczeństwie ASG, które go nie widzi na rozgrywkach, to zapraszamy do Zakopca :).. tylko z reguły trza mieć skończone 16 lat.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 7 z 9   [ Posty: 131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona