Zmień rozmiar tekstu

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 16 z 28   [ Posty: 410 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 22:13 

DruteX napisał(a):
"...Co tu tak cicho?
Na asg.krakow aż huczy! I Koledzy odkryli Kubę! Teraz to ma przechlapane :).
C. ..."

:twisted:

Ale tak w nawiązaniu to gość serio ma takie przekonania jak wcześniej było wspominane??!!??

Afiszuje się z nimi czy nie??

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 22:14 

mozesz rozpytac o mnie i szybciutko ,dowiesz sie prawdy

Otóż już się rozpytałem i obraz Twojej osoby nie ukazuje się w jaśniejszych barwach. Także swoje zdanie podtrzymuję.
Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 22:15 

Nie wiem czy teraz. Dzisiaj widziałeś jak był ubrany. Ja widziałem jego naszywki. Wejdź na forum sportów i poczytaj co pisze :) Ja nie przytoczę, bo mam tam bana :)

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 22:17 

Witam

Chciałbym prosić oficjalnie moderatorów/adminów o przycięcie języka Pana Remiego (Derro). Po jego wystąpieniach na naszym forum i próbie wyzywania użytkowników na "ustawki" i rzutach tekstami "my się jeszcze spotkamy" "zobaczymy wtedy" po wyczerpaniu argumentacji przeszedł czarować tutaj. Powyższe może zostać potwierdzone przez grupę około 10-20 naocznych światków zdarzenia.

Jako, iż jesteśmy 2 współistniejącymi grupami ( ASGsport, ASG Kraków i in.) na terenie naszego miasta i jak by na to nie patrzyć bawiącymi się we wspólnej piaskownicy opluwanie się na wzajem jest bezcelowe i moim zdaniem niegodziwe. Do tej pory zdarzało nam się normalnie i wspólnie koegzystować na małym terenie krakowskiego ASG (m. in F50) tak uważam, iż powinno tak pozostać. Tak jak sprawy poruszane w temacie ASGKraków na naszym forum godzące w jego dobre imię były moderowane tak wymagałbym tego samego tutaj. Są to grupy składające się z 100-200-300 osób różnego stanu i maści które nie można określać mianem (nazista, wafen SS itp) i podpisywać Kuba ASG Sport jako całość. Czy Panowie i Panie chcielibyście zobaczyć afisze na innych forach Kłamcy, Oszczercy, Dresy, Dzieciaki Remy [Derro] ASG Kraków. Moim zdaniem nie jest to ani fair wobec całości grupy ani moim zdaniem coś co powinno być akceptowane.

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego podania

Pozdrawiam
Coniu
Moderator ASG Sport

Ostatnio edytowano 12 12 2010, 22:23 przez convicte, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 22:18 

DruteX - nie wiem i nie chcę wiedzieć jakie ma przekonania.
Od kiedy kilka lat temu na Pasterniku nasłał na nas Żandarmerię to dla mnie człowiek-powietrze. Tyle.

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 22:22 
Administrator

convicte napisał(a):
Witam

Chciałbym prosić oficjalnie moderatorów/adminów o przycięcie języka Pana Remiego (Derro). Po jego wystąpieniach na naszym forum i próbie wyzywania użytkowników na "ustawki" i rzutach tekstami "my się jeszcze spotkamy" "zobaczymy wtedy" po wyczerpaniu argumentacji przeszedł czarować tutaj. Powyższe może zostać potwierdzone przez grupę około 10-20 naocznych światków zdarzenia.

Jako, iż jesteśmy 2 współistniejącymi grupami ( ASGsport, ASG Kraków i in.) na terenie naszego miasta i jak by na to nie patrzyć bawiącymi się we wspólnej piaskownicy opluwanie się na wzajem jest bezcelowe i moim zdaniem niegodziwe. Tak jak sprawy poruszane w temacie ASGKraków na naszym forum godzące w jego dobre imię były moderowane tak wymagałbym tego samego tutaj. Są to grupy składające się z 100-200-300 osób różnego stanu i maści które nie można określać mianem (nazista, wafen SS itp) i podpisywać Kuba ASG Sport jako całość. Czy Panowie i Panie chcielibyście zobaczyć afisze na innych forach Kłamcy, Oszczercy, Dresy, Dzieciaki Remy [Derro] ASG Kraków. Moim zdaniem nie jest to ani fair wobec całości grupy ani moim zdaniem coś co powinno być akceptowane.

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego podania

Pozdrawiam
Coniu
Moderator ASG Sport

Oficjalnie mówie, że nie będę nikomu nic przycinał

Administrator ASG KRAKÓW

Do nieba nas nie wezmą w piekle nas sie boją... USMC

Zobacz profil Prywatny album  

Tytuł:

Czoper napisał(a):
Od kiedy kilka lat temu na Pasterniku nasłał na nas Żandarmerię to dla mnie człowiek-powietrze. Tyle.

WYWALIC i dac mu BANana!!!
to SZPIEG jest!!! :lol:

ciesze sie zes sie objawil! 8)

i znow z SSbeczki!

atu pewien cyCacik!!!
kto mogl napisac

Cytuj:
A na koniec, coś na poprawę humoru, czyli gorycz porażki online.
Nb. korzystając z okazji że nowi członkowie mojego fanklubu i z tego forum korzystają - uprzedzam: Do tej pory ubawiłem się do łez. Ale mój dystans do samego siebie i poczucie humoru nie są całkiem bezgraniczne i nie nad każdym pomówieniem lub zniewagą przejdę do porządku. Zaś niektórzy z "Prawdziwych Polaków" w szybkim tempie zbliżają się do skierowania przeciwko sobie postępowań z art. 212 i 216 k.k.

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

Tytuł:

Nie lubię Cię człowieku ale masz trochę racji. Nie oczerniam asg sport, podałem gdzie ten facet urzęduje, sam to zmienię. Natomiast do tego co było, niczego się nie wstydzę, Wasza reakcja była alergiczna, nie było ustawek, nikt nikogo nie dotknął, był "wirtualny wojownik" więc wypadało mi się zjawić i pokazać, że nie jest to prawda. Co do ASG Kraków, tutaj przebywam i tutaj się bawię, już przed Chrzanowem tak było. Ja już nie robię imprez, niepotrzebne mi ogólne poparcie, nie jest dla mnie istotne, gdzie kto da mi bana, jeśli mogłoby to w czymś pomóc to nawet tutaj. Dla mnie ważne jest żeby takie osoby jak ten koleś nie strzelały z normalnymi ludźmi.

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 22:28 

@Remy - Ja do Ciebie miłością również nie pałam po Twoich popisach o jakich obaj dobrze wiemy jednakże tak jak ja nie opluwam Twoich znajomych/rodziny/itp i nie obrzucam ich oszczerstwami za to że są z Tobą związani tak wymagałbym tego samego od Ciebie.

Cytuj:
Oficjalnie mówię, że nie będę nikomu nic przycinał
Administrator ASG KRAKÓW

@Tomek - Rozumiem - szkoda że pewne standardy się już skończyły bezpowrotnie. Przepraszam że zapytałem i zająłem Pana czas.

Z poważaniem
Coniu

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 22:31 

Czoper napisał(a):

Tak zapytałem bo jeśli to osoba o takich właśnie przekonaniach jak słyszeliśmy to mówiąc szczerze dla mnie przebywanie z takim kimś jest niezbyt przyjemne, ale to moje prywatne odczucie spowodowane tym że członkowie mojej najbliższej rodziny walczyli na froncie i umierali za naszą wolność i niepodległość...

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 22:35 

Budziak napisał(a):
water napisał(a):
mozesz rozpytac o mnie i szybciutko ,dowiesz sie prawdy

Otóż już się rozpytałem i obraz Twojej osoby nie ukazuje się w jaśniejszych barwach. Także swoje zdanie podtrzymuję.
Pozdrawiam

szkoda,a tak sie cieszylem,ze bede mial nowego kolege :lol:

ale beka! :lol:

nie ma szans,musze nadal byc z MAFII :lol:

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

Ostatnio edytowano 12 12 2010, 22:40 przez water, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 22:39 

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
To musiało zająć trochę czasu :D

Ostatnio edytowano 12 12 2010, 22:41 przez PRESTON, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 22:39 

Ja mam taką luźną sugestię patrząc trochę z boku będąc nieobecnym na tej imprezie czy nie wypadało by najpierw wiedzieć kim dana osoba jest, co sobą reprezentuje i jakie fizycznie są jej przekonania zanim zacznie się "rzucać kamieniem" , grozić banami, obrzucać błotem itd za te przekonania??

Ja osobiście chciałbym wiedzieć dlaczego mam kogoś nielubić...zanim zacznę to egzekwować. Mam tutaj na myśli Water-a, DruteX-a i kilka innych osób które opierając się na delikatnie mówiąc subiektywnej opinii Remiego. Który to pokazał się na naszym skromnym podwórku w bardzo niepochlebny sposób i teraz przenosi swoje frustracje których nie udało mi się wyartykułować podczas rozmowy na F50 do tej dyskusji.

Nie mam tutaj ani na celu nikogo bronić/oskarżać/kryć/opluwać ale taka podstawowa zasada kto jest bez winy niech rzuca...a kto nie wie za co może niech przemyśli co pisze i się dowie.

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 22:41 

Dziękuję wszystkim za wspólną mordęgę w śniegu.
Wybawiłem się mniej niż sobie wyobrażałem, ale jak ktoś chciał to mógł sobie sam klimat stworzyć.
Nie zmarnowałem ani jednej kulki, a gdyby nie to, że musiałem przełączyć na full auto bo pojedyncze były mało "przekonywujące" to wogóle bym wystrzelił może z 10 ....... po czym zginąłem.
Była 13:00 w perspektywie miałem powrót na przeprawe i znowu chodzenie tam i tu i tam i spowrotem. Co prawda miałem jeszcze zapasowe 5 kulek ale ...
Wtem patrzę idzie Tomek na parking, co mialem zrobić odprowadziłem go do samochodu i pojechalem do domu....
:wink:

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 22:42 
Administrator

convicte napisał(a):
@Tomek - Rozumiem - szkoda że pewne standardy się już skończyły bezpowrotnie. Przepraszam że zapytałem i zająłem Pana czas.

Nie ma sprawy ja sie o takie rzeczy nie obrażam, kto pyta nie błądzi.

Do nieba nas nie wezmą w piekle nas sie boją... USMC

Zobacz profil Prywatny album  

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 16 z 28   [ Posty: 410 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 28  Następna strona