Zmień rozmiar tekstu

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 17 z 28   [ Posty: 410 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 22:50 

CONIU
wywolany do tablicy odpowiadam:

-dzis mialem osobista przyjemnosc poznac tego chlopaka
-odczucia jak widzisz pozostawiam sobie
-jako org,lub wspolorg mam ochote cie zaprtosic,robie to,nie mam -nie zapraszam
jesli przyjdziesz mozesz sie bawic do woli,ale jesli twoj stroj,naszywka ,zachowanie a nawet kolor sznurowek mi nie spasi,
bez podania przyczyny moge cie usunac,lub wyprosic
przeciez to dla ciebie jako adma jasne jest?

no i bardzo chciale blizej SIE ZAPOZNAC :lol: z rzeczonym Buziakiem,ale jakos moja reputacja (jesli wogole ja mam 8) ) mu nie pozwala na ZAKOLEGOWANIE SIE 8)

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 22:58 

Jakoś Twoja wcześniejsza wypowiedz "Remy to ten o którym mi tyle opowiadałeś" nie przedstawiała przesłanek opisanych powyżej. Przyjmuję jednak Twoją argumentacje pozwolisz jednak mi w nią w tej chwili nie uwierzyć.

Oczywiście jako organizator czegoś masz prawo praktycznie do wszystkiego, ale robienie komuś internetowej burzy w szklance wody na podstawie czyjegoś zdania a nie własnego odczucia to dziecinada - do której każdy ma przyrodzone prawo.

Ocenę pozostawiam wieczności.

Zakończyłem kwestie bo mój pierwszy post ogólny miał być jedynym. Przepraszam za mój wkład. Może ktoś oceni go jako przedmiotowy.

Pozdrawiam C.

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 22:59 

Dobrze, że jesteś tego świadom.
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 22:59 

Water :!: ty nie masz kolegów :lol: kto by lubił takiego :lol:

Edit: O panie... to teraz się zacznie jak czytam posty nad :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 23:02 

Jako org,lub wspolorg mam ochote cie zaprtosic,robie to,nie mam -nie zapraszam
jesli przyjdziesz mozesz sie bawic do woli,ale jesli twoj stroj,naszywka ,zachowanie a nawet kolor sznurowek mi nie spasi,

Bardzo stosowne podejście do sprawy, z reszta niczym nie różniące się od ludzi sprawujących władzę w Naszym kraju. Tylko trochę władzy a ludzie wariują.
Żyje w przekonaniu że organizator imprezy robi to dla ludzi, nie dla Siebie, dla własnego Ego, po to żeby podbudować morale w środowisku. Jeśli masz zamiar wywalać kogoś z imprezy za kolor sznurówek albo mundur który Ci nie pasuje to nie chciałbym być na takiej imprezie.
Z całym szacunkiem ale nie dajmy się zwariować.

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 23:03 

Biały napisał(a):

a potem mowia ,ze mam jakas BUZIEWNA,BADZIEWNA,BUCOSTAMCOSTAM reputacje! :lol:

nie chca sie ze mna kolegowac,nie lubia mnie i taki brzydkie napisy o jakims SUxie wklejaja...

o co im chodzi?
ze mafia,czy tatuaze,czy ze w rosji bylem? :cry: :cry: :cry:

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 23:05 

pokolec napisał(a):

Bardzo stosowne podejście do sprawy, z reszta niczym nie różniące się od ludzi sprawujących władzę w Naszym kraju. Tylko trochę władzy a ludzie wariują.
Żyje w przekonaniu że organizator imprezy robi to dla ludzi, nie dla Siebie, dla własnego Ego, po to żeby podbudować morale w środowisku. Jeśli masz zamiar wywalać kogoś z imprezy za kolor sznurówek albo mundur który Ci nie pasuje to nie chciałbym być na takiej imprezie.

gdybys uczestniczył w tych ,ktore jakos tam ogarnalem,wiedzialbys o czym pisze...

Ostatnio edytowano 12 12 2010, 23:05 przez water, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 23:05 

pokolec napisał(a):

waterowi zapewne nie chodzi o kolory sznurówek, chciał uzmysłowić to że jak ktoś organizuje impreze to raczej ma prawo do zarządzania owym wydarzeniem.

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 23:08 

Zdaję Sobie sprawę żę sznurówek kolega użył jako przenośni.

Żeby nie było tak miło i kolorowo i że terminatorzy są wśród nas, to po stronie Rosyjskiej też miałem sytuacje w której medyk leczący rannego (zresztą owego rannego leczyło 2 medyków wcześniejszy z tej samej pozycji bez problemu przyznał się do trafienia) nie przyznał sie do trafienia mimo tego żę na drodze lotu kulki nie znajdowało się nić. Podbiegł zebrał parę serii po głowie uzdrowił jednego rannego, drugiego pozostawił na polu bo chyba stwierdził że już za dużo przyjął na siebie i wypadałoby się ulotnić. Resztą kolega który pozostał nie opatrzony wyglądał na srogo zdziwionego zachowaniem medyka..

Ostatnio edytowano 12 12 2010, 23:17 przez pokolec, łącznie edytowano 3 razy

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 23:08 

Biały napisał(a):

Edit: O panie... to teraz się zacznie jak czytam posty nad :lol:

nic sie nie zacznie...
poznaje ta wlepke,

MOJA CÓRKA MA 11LAT i wlasnie takie sobie z kolezankami w necie wklejaja,wysylaja,emailuja 8)

jak to dzieciaki 8)

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 23:10 

pokolec napisał(a):
Może będziesz na tyle uprzejmy i mi wyjaśnisz?

zapraszam na Pw
by watku nie smiecic
chetnie ci odpowiem na nurtujace cie pytania i watpliwosci

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 23:18 

Dyskusję? Ej, ja cię proszę. Nie komentuję, bo nie ma potrzeby ale zastanawia mnie bardzo silnie jedna rzecz, co myślisz, gdy bronisz tego gościa? Pytam. bo wiem, że z własnej autopsji nigdy się nie dowiem. Bez kitu, co ma w głowie Kuba jest niesamowitą zagadką, nie wiem co za trauma go w dzieciństwie dosięgła, nie istotne czy przykręcono mu resorówki do dywanu, czy coś innego, jemu ciężko pomóc ale nie rozumiem jak można się z tym facetem utożsamiać. Lubicie kontrowersje, ja zawsze trzymałem się z boku i nigdy nie robiłem problemów. Chrzanów był pierwszy i ostatni. I nie żałuję. Tak posmakowaliście mojej kultury jak ja Waszej.

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 23:26 

Dyskusję? Ej, ja cię proszę. Nie komentuję, bo nie ma potrzeby ale zastanawia mnie bardzo silnie jedna rzecz, co myślisz, gdy bronisz tego gościa? Pytam. bo wiem, że z własnej autopsji nigdy się nie dowiem. Bez kitu, co ma w głowie Kuba jest niesamowitą zagadką, nie wiem co za trauma go w dzieciństwie dosięgła, nie istotne czy przykręcono mu resorówki do dywanu, czy coś innego, jemu ciężko pomóc ale nie rozumiem jak można się z tym facetem utożsamiać. Lubicie kontrowersje, ja zawsze trzymałem się z boku i nigdy nie robiłem problemów. Chrzanów był pierwszy i ostatni. I nie żałuję. Tak posmakowaliście mojej kultury jak ja Waszej.

Co Ty, do ciężkiej cholery, pieprzysz? Kto tu broni Kuby? Czytać nie umiesz? Nikt się z nim nie utożsamia, ale szlag może kogoś trafić jak ktoś Cię wyzwie od neonazisty, bo stałeś obok ww.

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 23:27 

pokolec napisał(a):
Zdaję Sobie sprawę żę sznurówek kolega użył jako przenośni.

Żeby nie było tak miło i kolorowo i że terminatorzy są wśród nas, to po stronie Rosyjskiej też miałem sytuacje w której medyk leczący rannego (zresztą owego rannego leczyło 2 medyków wcześniejszy z tej samej pozycji bez problemu przyznał się do trafienia) nie przyznał sie do trafienia mimo tego żę na drodze lotu kulki nie znajdowało się nić. Podbiegł zebrał parę serii po głowie uzdrowił jednego rannego, drugiego pozostawił na polu bo chyba stwierdził że już za dużo przyjął na siebie i wypadałoby się ulotnić. Resztą kolega który pozostał nie opatrzony wyglądał na srogo zdziwionego zachowaniem medyka..

Przykład za co można wylecieć z imprezy...było wałkowane i pisane wszędzie przed imprezą nie strzelamy a gość idąc jakby nigdy nic przestrzeliwuje replikę w marszu...no to poleciał...do domu w podskokach... :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=t43T5-44 ... re=related[url][/url]

Tytuł:
PostNapisane: 12 12 2010, 23:27 

Jej. Sprowokowałem cię? Przepraszam :) Z jakim przystajesz takim się stajesz.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 17 z 28   [ Posty: 410 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 28  Następna strona