Zmień rozmiar tekstu

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 23 z 28   [ Posty: 410 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 12 2010, 21:31 

No problemo. Tak profilaktycznie.

Tytuł:
PostNapisane: 15 12 2010, 21:56 

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 15 12 2010, 22:01 

z każdym nastepnym postem coraz bardziej mi do smiechu

dodam tylko do siebie ze w tym roku w Chrzanowie, Kuba wprowadzal atmosfere strasznie negatywnej rywalizcji swoimi odzywkami pod koniec strzelania... jezeli ktos w asg czerpie tylko przyjemnosc z nakopania wrogiej druzynie i wywyzszania sie nad nia to troche slabo

Tytuł:
PostNapisane: 15 12 2010, 22:46 

w tym roku w Chrzanowie, Kuba wprowadzal atmosfere strasznie negatywnej rywalizcji swoimi odzywkami pod koniec strzelania... jezeli ktos w asg czerpie tylko przyjemnosc z nakopania wrogiej druzynie i wywyzszania sie nad nia to troche slabo

Dlaczego? Skoro zasłużenie wygraliśmy praktycznie na wszystkich punktach?
Po co się starać? żeby nie wygrać? Panowie ;) Kuba jest dobrym dowódcą a co do tego co na sobie nosi to mnie nie obchodzi bo to nie mój problem. Prawda jest taka, że używa mocnego języka ale to jest zabawa w wojsko, a w wojsku się używa mocnych słów. Wiadomo, że ktoś kto traktuje AS jako niedzielną przedobiadkową formę spędzania czasu może się urazić ale Kuba traktuje to bardziej serio i fachowo. Zanim zacznie się burza, chcę napisać że nie biorę nikogo w obronę ani nic z tych rzeczy.

Tytuł:
PostNapisane: 15 12 2010, 22:51 

Qtyb ale nawiązuje wlasnie do chrzanowa gdzie Kuba z wielkim zapalem gnoił chlopaczkow robiacych foto sobie razem, po prostu nie podoba mi sie takie zachowanie ot co, tekst z pasternika "wygraliśmy, jak zwykle" jak w pupie, bo skoro przegralismy to przegralismy a czy "jak zwykle" to sie okaze jeszcze nie jeden raz

pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 15 12 2010, 22:56 

Remy[Derro] napisał(a):
Obrazek

ten tez traktowal bardzo serio to co myslal 8)

szkoda sie tym PYŁKIEM zajmowac

jak tu jeden emeryt napisał:"powietrze"

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

Ostatnio edytowano 15 12 2010, 22:57 przez water, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 15 12 2010, 22:56 

Kuba taki jest ale czy ty się tym przejmujesz? :P A co do działania to zdażyło mi się kilka razy być w jego plutonie i nigdy nie przegraliśmy ;)

Tytuł:
PostNapisane: 15 12 2010, 23:04 

Cytuj:
Kuba jest dobrym dowódcą a co do tego co na sobie nosi to mnie nie obchodzi bo to nie mój problem.

5 marca 1933 roku 43,9% niemieckich wyborców również nie obchodziło co nosi, co mówi i co robi pewien pan z pewnej partii...

12 marca tego samego roku było ich już około 92%...

I teraz z innej beczki, pomiędzy 1939 a 1945 rokiem Polska straciła około 16% obywateli...

Widzisz jakieś powiązania pomiędzy tymi liczbami i tym co kto miał w dupie kiedyś dawno temu?

Cytuj:
Kuba taki jest ale czy ty się tym przejmujesz? A co do działania to zdażyło mi się kilka razy być w jego plutonie i nigdy nie przegraliśmy

Toż on może podbić świat... strzeżcie się nie jedzący wieprzowiny, wódz nadchodzi.,.

Ostatnio edytowano 15 12 2010, 23:08 przez Josek, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 15 12 2010, 23:07 

nie porównuj Kuby do Hitlera proszę Cię... Nie te lata, nie ta rzeczywistość, nie ten człowiek, nie na tym stanowisku... I z tego co mi wiadomo trupia czaszka nie jest symbolem zakazanym...

Tytuł:
PostNapisane: 15 12 2010, 23:15 

Drogi kolego, czy ty tylko udajesz czy faktycznie nie kojarzysz. Nie chodzi o stanowisko, nie chodzi o czasy chodzi o poglądy...
Chodzi o to ze w imię podobnej jeśli nie identycznej ideologii wymordowano miliony ludzi. Może moją babcie, może ciotkę Watera, może twoją sąsiadkę. A jeśli o stanowisko chodzi to może nie wiesz że w latach 1907-1910 wspominany pan opracował na budowie? A w 1924 roku siedział w więzieniu?
Wiec nie pitol tylko postaraj się samodzielnie pomyśleć. No i naucz się odróżniać totenkopf od choćby Jolly Rogera to pogadamy.

Tytuł:
PostNapisane: 15 12 2010, 23:34 

Drążenie tego tematu chyba juz nie ma już sensu.
Ale to jest naprawdę straszne ze społeczeństwo zaczyna być obojętne na postawy innych .To nie chodź teraz o naszywkę w czachę ale zakładając ta naszywkę ktoś musi posiadać jakieś przekonania teraz np faszystowski.Nie wiem jak was ale to mnie nie kreci ! ,Do tego gość przedstawia się jako prawnik ....

UCZMY SIE ***** HISTORII, BO KTO NIE ZNA HISTORII SKAZANY JEST NA JEJ PODWÓJNE PRZEŻYCIE!

Zniszcz go, zanim on cię zabije

Tytuł:
PostNapisane: 15 12 2010, 23:35 

F*uc...dzień mnie nie było a tu tak jazda beze mnie...normalnie żęńuła że tak zażartuje młodzieżowo... :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 15 12 2010, 23:42 

Poprostu wyolbrzymiacie skalę "problemu" bo niby czemu nie zakazuje się noszenia "sierpa i młota"? Ja doskonale odróżniam Totenkopf od zwykłej czaszki "pirackiej". Chodzi tylko o to że sam Totenkopf jeśli się trzymamy poprawnego nazewnictwa nic nie znaczy. To było oznaczenie jak każde inne (np. swastyka w oznace strzelców podhalańskich). Znaczenia nabierał on dopiero wraz z runami albo z gappą. A sam w sobie... to że Ci się źle kojarzy to dobrze ale wiekszość ludzi powie, że to trupia czacha i tyle więc nie rób burzy w szklance wody... A co do mordowania to fakt niemcy be, OK. Ale czy Kuba publicznie Hailował albo coś co mogłoby świadczyć, że jest nazistą bądź faszystą? Hmmm? I w przeciwieństwie do Ciebie potrafię myśleć samodzielnie a nie ślizgać się po wytyczonych torach...

Tytuł:
PostNapisane: 15 12 2010, 23:50 

Ostatnio edytowano 15 12 2010, 23:52 przez kaczka, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 15 12 2010, 23:51 

Jakich to wytyczonych torów się trzymam, doprecyzuj proszę. Kuba publicznie nawołuje do nietolerancji. Kuba PUBLICZNIE stosuje retorykę neonazistów. I kuba publicznie obnosi się z nazistowskimi emblematami. Totenkopf w wersji noszonej przez kubę jest ideologicznie jednoznacznie określony.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 23 z 28   [ Posty: 410 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 28  Następna strona