Zmień rozmiar tekstu

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 25 z 28   [ Posty: 410 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 10:32 

Ja się nie zgodzę, że poglądy neonazistowskie, para-neonazistowskie czy rasistowskie są sprawą drugorzędną, a najważniejsze jest to, że ktoś na kogoś doniósł w sprawach asg!!!

To jest sprawa niezwykle istotna i bulwersująca. Niedawno z tego forum wylecieli narodowcy szerzący tu swojego poglądy. Tym bardziej powinno się tępić ludzi szerzących ideologię wrogą nam jako Polakom i odpowiedzialną za śmierć milionów ludzi. Nie rozumiem, jak można to bagatelizować.

Jak już kiedyś napisaliśmy - pełnej tolerancji nigdy nie ma i nie będzie. To jest utopia, w którą mogą wierzyć tylko naiwni. Dla takich ludzi nie powinno być żadnej tolerancji i nie ma, patrz polska konstytucja.

Stowarzyszenie Krakowski Airosft pozdrawia

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 10:50 

Tomek napisał(a):
A to że Remy ma złe wspomnienia z nim związane i nieuregulowane stosunki to juz sprawa Remiego, natomiast napewno nie bedę nikomu języka przycinał.

Wiesz dokładnie do której części wypowiedzi Remiego się odnosiłem ponieważ nawet on sam to zauważył więc bądź łaskaw nie udawać niewiedzy i nie obracać kota ogonem.

Po raz 50 każdy powtarza tu jakie to Kuba nie ma poglądy i jak to trzeba je tępić, a nikt z was nawet nie wie jak wygląda (gdyby nie zdjęcie i może 5 minut widzenia go na imprezie)pomijając już kwestie jakiejkolwiek rozmowy z nim o czymkolwiek. Każdy porzucał oskarżeniami, po powtarzał 20 razy jak to słyszał..dowiedział się i pytał kim on jest samemu z pierwszej ręki nie wiedząc nic i dopisując do głupiego żartu z kapturem 60 lat ideaologii. Dajcie sobie już spokój bo skoro jego stosunkowo najwięksi przeciwnicy i osoby na pewno mu nie pochlebne bronią go na forum publicum chyba coś znaczy.

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 10:52 
Administrator

STALKER napisał(a):
Ja się nie zgodzę, że poglądy neonazistowskie, para-neonazistowskie czy rasistowskie są sprawą drugorzędną, a najważniejsze jest to, że ktoś na kogoś doniósł w sprawach asg!!!

Masz racje jezeli ktoś sie jawnie obnosi z ideologia faszystowską, nacjonalizmem itd nie mozna tego pomijac milczeniem. Natomiast ja osobiście poza kapturem KKK nie mam takich doświadczeń z nim związanych.

Natomiast w mojej wypowiedzi chodziło mi o to, że ten Pan ma całą gamę "osiagnięć" osobistych za, które jest wielbiony.

P.S.

Panowie nacjonaliści wylecieli z forum nie dlatego, że są nacjonalistami ale dla tego, że pomimo mojej wyraźnej prośby na PW zachowali się arogancko (zarówno w wypowiedziach na PW jak i na forum) i dalej szerzyli swoje kontrowersyjne poglady.

Jako ciekawostke statystyczną moge podwiedzieć że jak do tej pory w 5 letniej tradycji tego forum to jedyne 2 osoby, które dostały bana.

Do nieba nas nie wezmą w piekle nas sie boją... USMC

Zobacz profil Prywatny album  

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 10:53 

jeśli chodzi o stylizacje i twierdzenie że piętnowane są tu osoby stylizujące się na wojska III rzeszy a ZSSR jest dla nas ok to mogę tylko powiedzieć że nie pamiętam nicka osoby ale jest gość który robi ze schronami w Proszowicach i wklejał film z kolesiem w niemieckim mundurze i nikt go nie zjadł za to.
nie podobają się MI w tym panu jego akcja przeciwko środowisku asg (akcja z ZW) bo jest to akcja nie przeciw asg kraków ale również przeciw asg sport jaki i również wmasg i całości asg w polsce i przykro mi że osoba działająca na szkodę ASG jest broniona w jakikolwiek sposób przez inne osoby z naszego środowiska.
co do poglądów nazistowskich jeśli są takowe a nie jest to tylko rekonstrukcja armii III rzeszy to powinna się tym panem zająć prokuratura.

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 10:57 

Martinez napisał(a):
nie podobają się MI w tym panu jego akcja przeciwko środowisku asg (akcja z ZW) bo jest to akcja nie przeciw asg kraków ale również przeciw asg sport jaki i również wmasg i całości asg w polsce i przykro mi że osoba działająca na szkodę ASG jest broniona w jakikolwiek sposób przez inne osoby z naszego środowiska.

I po raz kolejny wypowiada się ktoś kto nie zna całej sytuacji i zasłyszał ją częściowo od kogoś w jakiejś sytuacji. Zróbcie dokładniejszy wywiad - może prościej będzie kogoś oskarżać wiedząc o czym się mówi - ale chyba tutaj bez tej wiedzy nie stanowi to problemu.

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 11:01 
Administrator

Powołamy sejmowa komisję śledczą :)

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 11:01 

Tomek napisał(a):
Powołamy sejmowa komisję śledczą :)

Obie farsy pasują do siebie mniej więcej jednakowo

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 11:29 

Oto dlaczego convicte broni kupy:

Cytuj:
To że bardziej od niego nie lubię takich konfabulatorów, hipokrytów i forumowych wojowników jak Ty

Skoro ja jestem "hipokrytą i forumowym wojownikiem" to jak nazwać kupę i convicta?
Aby nie było mowy o "forumowym wojowniku" PONOWNIE podaję swój numer: 669 565 901.

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 11:32 

Convictive
To napisz gościu jak było a nie bij piany że padają oskarżenia z zaslyszanych historii, skoro tak bronisz ziomeczka. Oświeć nieoświeconych skoro taki z Ciebie iluminatis...

11:05 PM

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 11:34 

No właśnie kolego - jak??

Kuba nie odezwał się do Ciebie wogóle na forum.

Ja popełniłem ten błąd i teraz za niego płacę sowicie. Ucząc się na błędach dyskusji z Tobą kontynuować nie zamierzam z powyższych powodów (patrz PW).

Szelma - było przy tej sytuacji 30 osób albo i więcej. Nikt do końca oprócz 2 zainteresowanych jakimi są Kuba i Majki (obaj mieli jakiś stosunek prawny do terenu Pasternika) nie zna dokładnie całej historii od jej początku do końca, zaistniałych powodów, przyczyn i skutków, itd. Ja jednak w przeciwieństwie do reszty nie piszę że wiem co się stało i jak to Kuba zrobił coś tak a nie inaczej na podstawie 4 słów - "Kuba przyszedł z ŻW" przeczytane na forum.

Ostatnio edytowano 16 12 2010, 11:39 przez convicte, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 11:38 

Najśmieszniejsze jest to, że ten Kuba ma tu wielu adwokatów, ale sam się nie wypowiedział. Czyli ma na to i na nas wyjebane. Więc nie bijmy już piany.

To nie jest jego forum, raczej tu kariery nie zrobi. I tyle.

Stowarzyszenie Krakowski Airosft pozdrawia

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 11:40 

Ja również nie zamierzam kontynuować tej jałowej dyskusji. Aby wszystko było jasne:

Józef Świszcz
ul. Wróblewskiego 10B/12
24-100 PUŁAWY
tel. 669 565 901

Mam nadzieję że kuba będzie miał na tyle odwagi aby skorzystać z takiego zaproszenia do dyskusji. I nie interpretuj tego ponownie jako "ustawki" po prostu gadanie na forum i bicie piany nic nam nie da. Chętnie odwiedzę Kraków, chciałbym tylko wiedzieć z kim się spotkam bo jak do tej pory "kuba" mało mi mówi. Kto się za tym nickiem kryje...?

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 11:48 

STALKER napisał(a):
Najśmieszniejsze jest to, że ten Kuba ma tu wielu adwokatów, ale sam się nie wypowiedział.
To nie jest jego forum, raczej tu kariery nie zrobi. I tyle.

Problem w tym że już karierę zrobił - zobacz ilu ma przeciwników. Wielkie zjednoczenie w cały środowisku. Znasz zapewne powiedzenie - "There is no such thing as bad PR". Co najlepsze samemu nie kiwając palcem. To tak w formie luźnego żartu, a poważnie - Każdy myśli co lubi o nim, o mnie, o każdym. Fakty są jedne - opinii na ich temat tysiące.

@Josek - zamiast pisać tutaj gdzie jak widać zainteresowanego nie ma - jeżeli chcesz rzeczywiście się skontaktować masz na Wmasg PW, jego nick itd. Tutaj to tylko pod publiczkę - tam może da to jakiś efekt którego oczekujesz jak rozumiem.

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 11:49 
Administrator

convicte napisał(a):
Ja jednak w przeciwieństwie do reszty nie piszę że wiem co się stało i jak to Kuba zrobił coś tak a nie inaczej na podstawie 4 słów - "Kuba przyszedł z ŻW" przeczytane na forum.

Chłopie poczytaj te pare stron co tu wyprodukowałeś broniąc go, gdyby nie to pewnie temat skonczyl by sie na 15 stronie. Cały czas twierdzisz, że WIESZ. Masz okazje sprostowac wszystkie "pomówienia" jakie tu padły.

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 11:54 

Czytam ten wątek od początku. Wpierw z ciekawości, gdyż - mimo iż już się nie strzelam - lubię poczytać o tym, że była jakaś fajna impreza. Później pojawiła się mistyczna postać powodująca szerego kontrowersji, wobec tego również wiedziony ciekawością kontynuowałem lekturę.

W pewnym momencie po przedstawieniu swoich stanowisk i uzyskaniu stosownych doń komentarzy, wątek zaczął przypominać "strzelanie na oślep", tudzież na tzw. 'araba'.

W ramach mojego komentarza (co do formy rozmowy, a nie jej merytoryki) krótkie wideo pokazujące tok tej rozmowy w wersji 'made in holywood':
http://www.youtube.com/watch?v=SHRrOyFIv-Q

Jak już każdy powiedział, co miał powiedzieć, to zaczęła się 'jebanka' w której ktoś dostanie kulke w d*pe. Nie twierdze, że należy zamknąć ten wątek, a wręcz przeciwnie - niemniej ograniczmy się proszę do merytorycznych i konstruktywnych wypowiedzi.

Z malarskim pozdrowieniem: Dotąd olejną!
Draven.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 25 z 28   [ Posty: 410 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona