Zmień rozmiar tekstu

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 26 z 28   [ Posty: 410 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 12:06 

nikt z was nawet nie wie jak wygląda (gdyby nie zdjęcie i może 5 minut widzenia go na imprezie)pomijając już kwestie jakiejkolwiek rozmowy z nim o czymkolwiek.

Coniu, skąd takie stanowcze zdania? Czyżbyś wypowiadał się na temat o którym nie masz bladego pojęcia? Bo tak się składa, że ZNACZNA część osób z tego forum (może nie większość ale kilka osób na pewno) miało wątpliwą przyjemność poznać tego osobnika. Nie koniecznie od strony towarzyskiej ale jako forumowego pieniacza, pożal się boże "dowódcy" czy po prostu współuczestnika strzelanki. Po prostu nie rób czegoś co zarzucasz innym (wypowiadania sie na temat o którym się g... wie).

Pozdrawiam ;]

P.S. Racz zauważyć, że jako należący do fanklubu Kuby, nadal się powstrzymałem od komentarza na temat kolejnej wiochy robionej przez ww.

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 12:11 

Tomek napisał(a):
STALKER napisał(a):
Ja się nie zgodzę, że poglądy neonazistowskie, para-neonazistowskie czy rasistowskie są sprawą drugorzędną, a najważniejsze jest to, że ktoś na kogoś doniósł w sprawach asg!!!

Masz racje jezeli ktoś sie jawnie obnosi z ideologia faszystowską, nacjonalizmem itd nie mozna tego pomijac milczeniem. Natomiast ja osobiście poza kapturem KKK nie mam takich doświadczeń z nim związanych.

Natomiast w mojej wypowiedzi chodziło mi o to, że ten Pan ma całą gamę "osiagnięć" osobistych za, które jest wielbiony.

Otóż to, i takie jest też moje stanowisko.

Poza tym jeszcze jeden znamienny cytat:

Frugo napisał(a):
Kubus znowu pokazal na co go stac.
Juz kiedys taki numer odwalil ekipie Rainbow :-) po tym jak nie chcieli sie z nim strzelac i jeszcze wtedy istniejacej ekipie CAMO (z ktora z Jackiem strzelalismy sie)
Mrok. Ale od poczatku odkad go znam tak bylo zawsze. Szkoda slow.

i jeszcze jeden:

Tomek napisał(a):
Narazie nie mamy pozwolenia na pasternik a jak wejdziemy nielegalnie to TS "Kuba" na 100% na nas doniesie i ŻW czy będzie chciała czy nie to będzie musiała interweniować.

Apropos TS "Kuba" (ten sam co swojego czasu w boże narodzenie wywalił Camo z pasternika razem z Rainbow) doniósł ostatnio na wmasg, że strzelają się bez pozwolenia na PGR'ach i też ich wywalił z pasternika.

Aktualnie na wmasg / małopolskie trwa zbiorowe walenie konia i spuszczanie sie na twarz niejakiego TS "Kuba", którego wcale mi nie żal.

Proponuje na stałe zmienić miejsce spotkań i poszukać nowego fajnego miejsca.

Dla mnie to ważniejsze, niż poglądy, nikogo nie będę nawracał, i jestem konsekwentny - skoro Borys w czapce z młotem i sierpem, to tak samo może dla mnie być jakiś typ w kapturze KKK.

Natomiast kapusiostwo, o którym mowa w w/w cytatach, jest czymś najpodlejszym.

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 12:14 

Dexter napisał(a):
Cytuj:
nikt z was nawet nie wie jak wygląda (gdyby nie zdjęcie i może 5 minut widzenia go na imprezie)pomijając już kwestie jakiejkolwiek rozmowy z nim o czymkolwiek.

Coniu, skąd takie stanowcze zdania? Czyżbyś wypowiadał się na temat o którym nie masz bladego pojęcia? Bo tak się składa, że ZNACZNA część osób z tego forum (może nie większość ale kilka osób na pewno) miało wątpliwą przyjemność poznać tego osobnika.

Powiedziałem to konkretnie do osób wypowiadających się w tym wątku - jak same przyznały nie mają pojęcia kto to jest szukając jego zdjęcia i "dowiadując" się kto to jest. Wiadomo że ktoś na forum go zna...przykładowo Ja, Ty, może pare innych osób - ale najwięksi jego przeciwnicy i oskarżyciele tutaj nie wiedzą nawet jak wygląda.

Co do "pożal się Boże" dowódcy to chyba trafiłeś kulą w płot bo jednej rzeczy której Kubie nikt (nawet jego najwięksi wrogowie) nie mogą odmówić jest jego zdolność dowodzenia i umiejętności w polu naszych zabaw. Zapytaj chociażby organizatora tej imprezy o jego zdaniu na temat dowodzenia Kuby, albo Patona, Siwego z Nysy - organizatorów największych w PL imprez. Jakoś wyznaczają go na dowódców dziwnym trafem.

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 12:22 
Administrator

Convite ale prosze cie nie udzielaj odpowiedzi wymijajacych, powiedz nam jak było naprawde z:

1. Strona o Ufokach gdzie mieszał z błotem ekipe Camo nie mając szacunku nawet do ich zon itd... (taki jego prywatny redwatch)

2. Opowiedz nam cała prawdę o wywaleniu Ekipy Rainbow i Camo z pasternika

3. Opowiedz nam całą prawde o wywaleniu ekipy Chopera z pasternika

Chłopie prosze oswiec nas, sprostuj, powiedz jak było! Jaką wersję wydarzen znasz, moze byłeś przy tym?

Do nieba nas nie wezmą w piekle nas sie boją... USMC

Zobacz profil Prywatny album  

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 12:26 

Coniu, "pożal się boże" tyczyło się formy. Nie skuteczności której odmówić nie sposób. Tylko, że ASG to nie jest wojsko ale zabawa i nie skuteczność jest tu najważniejsza tylko atmosfera i dobra zabawa.

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 12:26 

Co to za argument, że świetny dowódca?

Czyngis-chan też był świetnym dowódcą, tak jak Otto Skorzeny czy Żukow. A jednak nie chciałbym służyć pod ich rozkazami.

Czy jeśli, dajmy na to, jakiś świetny dowódca byłby pedofilem, chciałbyś służyć pod jego rozkazami?

Są rzeczy, na które można przymknąć oko, jak zamówienie 5 piw. Ale donoszenie na, bądź co bądź, kolegów, jest taką rzeczą, które w moich oczach skreśla donosiciela.

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 12:31 

Są jeszcze inne rzeczy, których bym mu nie odmówił.

Mi wskoczył na odcisk prawie rok temu. I ja wiem i Jurgen wie i Ci co byli wmieszani wiedzą, że to mogło się skończyć bardzo szybko. Dotyczyło jednej, jedynej głupiej strzelanki. Straty czasu ale za to się wrogami nie zostaje. I zapewniam, że nawet nie pamiętałem już o takich osobach jak Dixon, chociaż tu się wszystko zaczęło, jak Kicpa, który na okazję pierwszego Zmajeva brudził mi temat nawet się na tą (udaną poniekąd) imprezę nie wybierając. Godzine mi zajęło żeby przypomnieć sobie kto to Juras. Ale kto to Kuba pamiętałem cały czas, jest najbardziej kontrowersyjną osobą jaką spotkałem.

I w porządku! Być może jest nawet mistrzem dowodzenia, wiem, że ma ogromną wiedzę i inteligencję (widać to po tym wyprowadzającym mnie z równowagi lisim sprycie), tak samo jak wiem, że musi mieć zajebiste problemy ze sobą ale...

dla mnie poziomem bezkresnej głupoty jest posiadanie takiego potencjału i kierowanie go w tak beznadziejną stronę. Można robić wiele wspaniałych rzeczy a robi burdel.

Nie wiem, pamięta ktoś żebym robił taką siarę jak zrobiłem w tym temacie? Chyba nie, ale dalej uważam, że warto. Nie przyjdę na żadną strzelankę czy imprezę, gdzie na liście zgłoszeniowej pojawi się jego ksywa. Jeżeli jego obecność gdzieś będzie zaskoczeniem dla mnie, splunę mu pod nogi i opuszczę tą imprezę. Jeżeli on nazywa się airsoftowcem to wstyd mi, że ja również nim jestem. I przykro mi jest, że zamiast raz na zawsze załatwić sprawę dalej ktoś go broni!

Dixon, Coniu, Juras i jeżeli kogoś jeszcze pominąłem, ZAPEWNIAM, że nawet nie byłbym w stanie Was rozpoznać, gdziekolwiek. No może Dixona, bo pamiętam okulary z górną oprawką :)

I chociaż dla mnie temat jest wręcz szczytny to faktycznie powinien być już zamknięty, bo mam niemiłe wrażenie, że człowiek, o którym tyle się tutaj pisze, a nie jest tego wart, czerpię z tego satysfakcję.

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 12:31 

1) W tej tematyce nie wiem nic - nie byłem, nie widziałem, nie znam.

2) Tutaj kwestia jak wyżej - sytuacja mi nie znana więc się nie wypowiem.

3) Byłem przy interwencji ŻW (trudno nazwać to ekipą Czopera) biorąc pod uwagę że Majki i Kuba byli w tamtym okresie "dysponentami pozwoleń na teren" Pasternika. Co do szczegółów napisałem już powyżej - chcecie dowiedzieć się całości - zapytajcie Kuby albo Majkiego. Reszta wie tyle co ja- czyli przyszli i rozmawiali z Majkim i Kubą którzy potem mogli powiedzieć każdy swoją wersję jakiejś grupie osób. Ja szczegółów, przyczyn i skutków interwencji ŻW nie znam. Teren wtedy był użytkowany trochę na lewo i nie do końca zgodnie z prawem szukając jakichś luk, tyle mi wiadomo

Napisałem to już z resztą powyżej ale dla rozwinięcia mogę powtórzyć.

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 12:36 

Za dużo lania wody i wieszania psów.
Jeżeli człowiek nie umie się zachować i szkodzi innym w środowisku asg należy go odizolować z forów i wspólnych spotkań.
Jeżeli ktoś uważa, że człowiek naruszył art. 256 lub 257 kk może skierować do odpowiedniego organu zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.
Jeżeli człowiek jest adwokatem a jego zachowania naruszają w/w artykuły kk można zapytać Okręgową lub Naczelną Radę Adwokacką czy zachowania te nie kolidują ze Zbiorem Zasad Etyki Adwokackiej i Godności Zawodu.
Jeżeli

Ostatnio edytowano 16 12 2010, 12:37 przez zulu, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 12:37 

[quote="Remy[Derro]
I chociaż dla mnie temat jest wręcz szczytny to faktycznie powinien być już zamknięty, bo mam niemiłe wrażenie, że człowiek, o którym tyle się tutaj pisze, a nie jest tego wart, czerpię z tego satysfakcję.[/quote]
Coraz większa widzę grupa dochodzi powoli do tego jakże oczywistego wniosku. Jeszcze wiele razy będą się toczyć podobne dyskusje i każda z nich zakończy się tak samo czczą bablaniną i przerzucaniem się argumentami które do żadnej ze stron nie dotrą. Czy to nas czegoś uczy - hmm chyba nie. Trudno - dziękuję za uwagę.

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 12:37 
Administrator

convicte napisał(a):
1) W tej tematyce nie wiem nic - nie byłem, nie widziałem, nie znam.
2) Tutaj kwestia jak wyżej - sytuacja mi nie znana więc się nie wypowiem.
3) Byłem przy interwencji ŻW (trudno nazwać to ekipą Czopera) biorąc pod uwagę że Majki i Kuba byli w tamtym okresie "dysponentami pozwoleń na teren" Pasternika. Co do szczegółów napisałem już powyżej - chcecie dowiedzieć się całości - zapytajcie Kuby albo Majkiego. Reszta wie tyle co ja- czyli przyszli i rozmawiali z Majkim i Kubą którzy potem mogli powiedzieć każdy swoją wersję jakiejś grupie osób. Ja szczegółów, przyczyn i skutków interwencji ŻW nie znam. Teren wtedy był użytkowany trochę na lewo i nie do końca zgodnie z prawem szukając jakichś luk, tyle mi wiadomo

Napisałem to już z resztą powyżej ale dla rozwinięcia mogę powtórzyć.

Pozdrawiam

To o czym my tu dyskutujemy?

Do nieba nas nie wezmą w piekle nas sie boją... USMC

Zobacz profil Prywatny album  

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 12:39 

Tomek napisał(a):
To o czym my tu dyskutujemy?

Rozumiem że odnosisz to do wszystkich powyższych wypowiedzi osób które nie wiedzą nawet 1/10 tego co ja wypisałem powyżej??

Mam nadzieję że tak, jeżeli nie to już pozostaje tylko pusty śmiech..

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 12:40 

Ano o najprostszej sprawie. Każdy broni swoich kolegów, naturalny odruch. Ale oczy trzeba mieć otwarte i nie zamykać ślepo klapek, bo szkoda dobrych relacji z innymi.

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 12:42 

Tutaj nie chodzi o kolegów czy wrogów - nie znamy się z większością was wcale - z ksywek znam może 2-3 osoby. Wy dokładnie tyle samo wiecie o mnie, Dixonie, Jurku, Budziaku czy kimkolwiek innym ale na początku skoro wypowiadamy się przeciw wam znaczy że jesteśmy z "NIM". Nieważne czy to co mówimy ma jakiś sens czy nie.

Każdy chciał tylko nadmienić że to bablanina...powiększając bablaninę..

Czy nie oczywistym jest że każdy i tak ma swoje ustalone przekonanie o "NIM" o "NAS" o "NICH" kimkolwiek są??

Tytuł:
PostNapisane: 16 12 2010, 12:46 

O, wcale nie jest to oczywiste.

Ja wypowiedziałem swoje zdanie dopiero, jak poznałem całą historię.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 26 z 28   [ Posty: 410 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona