Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 5   [ Posty: 65 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: SW 3 - PODSUMOWANIA, OCENY, SUGESTIE
PostNapisane: 12 09 2011, 17:44 

chociaż nie spałem od soboty (pilnowaliśmy nocy namiotów i sprzętu) to w niedziele nabiegałem się na FULL wykonaliśmy kilka ciekawych i znaczących misji
i było wiele emocjonujących starć.....i o to chodziło.
może w sobotę było trochę problemów za to w niedziele było idealnie. Jedynie co proponuje to maksymalne uproszczenie zasad gry i
i wiem że to trudne ale przydał by się sztywny niezmienny program gry na 2 tygodnie przed imprezą.

mam apel do wszystkich graczy,

ponieważ jedyne co mi psuje zabawę to terminatorka: jest naprawdę wiele możliwości leczenie i szybkie respawny
ale boli mnie gardło od zwracania uwagi. Jest bardzo przykre kiedy zawodnik się przyznaje dopiero po zwróceniu mu uwagi.
I tyle w tym temacie

niecierpliwie czekam na kolejne edycje (nawet zimowe!) i mam nadzieje że SW będzie stałym punktem w kalendarzu imprez ASG

PostNapisane: 12 09 2011, 17:45 

Moja propozycja odnośnie UI: zlikwidować trzecią siłę albo pozwolić nam atakować miasto islamskie - wtedy zapewnimy Arabom nieustanną rozrywkę. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

w sumie to troche tego brakowało TEN POMYSŁ JEST FAJNY bo cos bedzie sie działo u nas fajnie by sie walczyło w naszym miasteczku jako obrona

Ostatnio edytowano 12 09 2011, 18:03 przez kazek, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 12 09 2011, 17:54 

STALKER napisał(a):
Moja propozycja odnośnie UI: zlikwidować trzecią siłę albo pozwolić nam atakować miasto islamskie - wtedy zapewnimy Arabom nieustanną rozrywkę. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

tego nam najbardziej brakowało

wojtekgg napisał(a):
mam apel do wszystkich graczy,[/u]
ponieważ jedyne co mi psuje zabawę to terminatorka: jest naprawdę wiele możliwości leczenie i szybkie respawny
ale boli mnie gardło od zwracania uwagi. Jest bardzo przykre kiedy zawodnik się przyznaje dopiero po zwróceniu mu uwagi.
I tyle w tym temacie

a co do terminatorki to panowie tak szybko uciekali w krzaki, że nie mogłem ich nawet dogonić :/

POLISH SPACE MARINES

PostNapisane: 12 09 2011, 18:20 
Administrator

STALKER napisał(a):
Zbyt mocne słowa Tomek.

Ja tylko zgodnie z zasadami logiki interpretuje słowa organizatora, skoro mówi że Kraków powinien pokazać tzn, że nie pokazał. I z taką tezą się nie zgadzam.

A od oceny imprezy się powstrzymuje bo byłem nieobecny. Natomiast czytając posty tu i na wmasg + wypowiedź nitki można wnioskować, że wiele osób się zawiodło, albo spodziewało sie więcej... Być może to błędny obraz.

Do nieba nas nie wezmą w piekle nas sie boją... USMC

Zobacz profil Prywatny album  

PostNapisane: 12 09 2011, 18:31 

STALKER napisał(a):
atakować miasto islamskie - wtedy zapewnimy Arabom nieustanną rozrywkę. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

WŁAŚNIE TO CHCIAŁEM NAPISAĆ :!: :!: :!: :twisted:

Zostanie mi podziękować za fajną imprezę więc DZIĘKUJE BARDZO WSZYSTKIM :!:

Niedziela była bardzo fajna bardzo dużo zapierdalania :!: :twisted:
Kto się w niedziele nudził to już jego problem "Albo się umiesz bawić, albo się nie umiesz bawić"

A panowie organizatorzy, mapki terenu o te czarno białe które latały po każdej bazie ze słowami "Pier.... takie mapki"
Czy możemy liczyć na lepsze wykonanie takich mapek :?:
Mnie to nie jest potrzebne teren znam, ale chodzi mi o przyjezdnych którzy nie znają terenu :?
I nie popier..... tak tymi quadami :!: szczególnie rozchodzi mi się o zakręty :!:

Impreza zajebista ja się tam dobrze bawiłem 8)

PostNapisane: 12 09 2011, 19:33 

STALKER napisał(a):
Skoro używamy terminologii szkolnej: czy na lekcje przychodziłeś w połowie ich trwania? Nie sądzę, żeby pozwolono ci w ten sposób zdać maturę. 8) Nawet na studiach nie wpuszczali na wykłady z takim spóźnieniem.

W liceum nie chodziłem na lekcje, a na studiach na wykłady. I udało się wszystko zdać: sprawdziany, a potem egzaminy 8) Bo nie chodzi o uczenie się, ale o nauczenie i zaliczenie. Tak i tu. Sednem tej zabawy nie jest robienie sobie zdjęć i picie, bo do tego nie trzeba zlotu robić, ale udział w dużej rozgrywce.

Popieram pomysł atakowania miasta islamskiego!!!!!!!! Wczoraj mieliśmy 4 moździerze z wiaderkiem ładunków, 20 zakopanych IED z elektrycznymi zapalnikami, obserwatorów, strzelców, a nawet ognisko i fajki. I po co to wszystko? Pirotechnikę wystrzelaliśmy na wiwat na przestrzeni całego dnia, prażący się na dachach spoterzy zaliczyli poparzenia słoneczne, a nie widzieliśmy w ciągu całej rozgrywki ANI JEDNEGO wroga. I nie mówię tu o jakimś zmasowanym szturmie - za mało nas było, aby teren wielkości urbanu utrzymać. Ale z powodzeniem można kręcić zadania pt. porwanie kogoś, wjazd na chatę arabską po intel czy zdobycie określonego przedmiotu. Wg tego, co było, miasto arabskie równie dobrze mogło być w strefie bezpiecznej pod wieżą spadochronową - więcej tam by wprowadzało klimatu.

PostNapisane: 12 09 2011, 20:36 

Moim zdaniem ostatnio rola Unii Islamskiej wyglądała znacznie lepiej. Najfajniej by było jakby Unia robiła to co wcześniej, żeby były wędrówki do naszego miasta na przeprawie, że "przyjezdni" mają wypinać magazynki i zabezpieczać broń. Ale jeżeli ktoś chce zrobić szturm na baze i skraść jakąś przesyłke ropy albo gotowe już baniaki to moze to zrobić.

PostNapisane: 12 09 2011, 21:12 

Popieram pomysł Stalkera (zresztą to mój po SW1), że baza Uni mogła być atakowana, zdobywana a nawet wysadzana przez dowolną frakcję.

Również wykluczył bym możliwość użycia białych opasek symbolizujących neutralność/nietykalność.

Trochę zbyt dużo można było nam robić.

PostNapisane: 12 09 2011, 21:41 

Co do bazy UI t my z chlopakami na bialo przyjechalismy tylko po to zeby robic klimat na imprezie a okazalo sie ze nikt do na nie bedzie przychodzil wiec siedzielismy caly dzien i palilismy fajke. atak UI to dobrey pomysl ale tez jak dla mnie trzeba sie ladnie ubrac na arabow skoro mamy byc dodatkiem a nie 3 strona konfliktu

PostNapisane: 13 09 2011, 6:09 

To i jak dopisze "zdanko"

Nitka - organizacja super, zaplecze, medycy, szama itp, itd , kurde nawet trawa była skoszona :D

Co do UI to jej rola jest znana, ma stymulować rozgrywkę, czyli być 3 ręką Nitki i innej roli bym jej nie dawał.

Jedyna pomysł racjonalizatorski:
Umieścił bym tylko miasto islamskie w połowie drogi pomiędzy stronami konfliktu. Wtedy będzie robić i klimat i bezpieczne miejsce a i nawet resp dla obu stron.

Ogólnie wielkie dzięki za zabawę, bo kto się przyjechał bawić ten się bawił.

Na zakończenie staropolskie przysłowie "... kto był na SW3 temu nogi do d....y włażą ..."

PostNapisane: 13 09 2011, 7:04 

Ja tam się bawiłem zajebiście !
Nitka - szacun, naprawdę fajna impra !
Popieram Łysola ! opaski bez sensu, ma być trudniej nie łatwiej !! Dlatego miasto też powinno brać udział w walkach !

PostNapisane: 13 09 2011, 8:13 

witam i z góry wszystkim dzięki za strzelankę było super ,dzieki za mały off road cały byłem w błocie ..

PostNapisane: 13 09 2011, 10:06 

SW - to cykl imprez o różnym charakterze - diamenty , ropa , narkotyki , żywność i tp. potem wszystko zmiksowane. Zdaję sobie sprawę ,że mechanika gry nie jest łatwa, ale będzie jeszcze trudniej jak wprowadzimy wszystkie zasady , ale to jeszcze nie teraz. Czytajcie proszę oficjalna stronę SW www.asgscenarios.pl oraz forum tam jest wszystko opisane bardzo szczegółowo.
Jeszcze raz podsumuję imprezę. Uważam że udana - trochę mało ludzi ale cóż tam. Unia Islamska jest bardzo ważnym elementem w rozgrywce ,ale trzeba być bardzo czujnym co i jak. Podczas sceno miałem łączność z dowódcami stron, aby wszyscy pograli i myślę ,że nawet jakoś to wyszło. Uwag jest sporo - wszystko poprawimy i będzie z pewnością lepiej.

PostNapisane: 13 09 2011, 10:43 

Następnym razem proszę o info, czy mam nagłośnienie do miasta islamskiego brać sam, czy coś tam będzie stało... Moje 15h islamskiej muzyki przygrywało śpiącemu Kubasowi i tym, co zmęczeni walką w imię Allaha cięli komara w budynku pod ścianą... A niewiernych trzeba edukować i nawracać choćby przez kultur(w)ę! :D
Jako Strażnik Ognia komunikuję, że ognisko funkcjonowało od soboty do niedzieli włącznie!

A tak z mojego punktu widzenia: przyjechałem na SW z prostym założeniem - miałem grać muzę, przelewać ropę i pilnować ognia (w dowolnej postaci) oraz ewentualnie walić z karabinu snajperskiego...

Wszystkie założenia wypełniłem w 100%, choć w troche innej formie niż zakładałem na wstępie, ale o to akurat nie jest zarzut - bo sam podejmowałem decyzję o plaszczeniu dupska przy faji wodnej w towarzystwie moździerzy. No i wyfragowałem spory zagajnik i słup energetyczny. Wyszedłem pod koniec rozgrywki na polowanie, ale okupiłem to piszczeniem w uszach od piro (nie widzieli mnie, to mnie obrzucili rozwybuchami) i bólem kręgosłupa w dniu wczorajszym. Jednak łazić nie powinienem... :D

Raz jeszcze dziękuję Organizatorom za zacną imprezę i oczywiście piszę się na kolejne edycje i służę zasobem muzycznym i zacięciem piromana ;-)

PostNapisane: 13 09 2011, 12:44 

nitka napisał(a):
Witam ponownie
SW - to cykl imprez o różnym charakterze - diamenty , ropa , narkotyki , żywność i tp. potem wszystko zmiksowane. Zdaję sobie sprawę ,że mechanika gry nie jest łatwa, ale będzie jeszcze trudniej jak wprowadzimy wszystkie zasady , ale to jeszcze nie teraz. Czytajcie proszę oficjalna stronę SW http://www.asgscenarios.pl oraz forum tam jest wszystko opisane bardzo szczegółowo.
Jeszcze raz podsumuję imprezę. Uważam że udana - trochę mało ludzi ale cóż tam. Unia Islamska jest bardzo ważnym elementem w rozgrywce ,ale trzeba być bardzo czujnym co i jak. Podczas sceno miałem łączność z dowódcami stron, aby wszyscy pograli i myślę ,że nawet jakoś to wyszło. Uwag jest sporo - wszystko poprawimy i będzie z pewnością lepiej.

Hej Nitka,

Czy rozważasz w przyszłości organizację samej imprezy asg To znaczy, żeby nie było tych wszystkich szkoleń, strzelań z palnej a tylko sama kwintesencja czyli scenario?

Być może udało by się wtedy obniżyć cenę i być może pojawiło by się wtedy znacznie więcej chętnych?

Lysol

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 5   [ Posty: 65 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona