Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rozluzowany CM.045
PostNapisane: 25 02 2014, 20:30 

Od kilku lat posiadam karabinek CM.045. Od jakichś 2 lat się nie strzelałem, więc nie pamiętam, czy było to już wcześniej, czy broń rozluzowała się "od leżenia". Wiem, że taka pomoc z naprawą przez internet nie jest łatwa, ale może ktoś akurat miał podobny problem, albo jest to dosyć oczywisty dla niego przypadek.
Oto z czym są problemy:
1. Przełącznik trybu ognia sam zjeżdża w dół. Na szczęście nie wchodzi sam na tryb ognia(póki co), ale jest bardzo blisko.
Wygląda on jak na tym zdjęciu: http://www.taiwangun.com/img/imagecache ... d8ea66.jpg
Czy da się go jakoś "dokręcić"?
2. Muszka(cały ten element, aż do lufy) lekko rusza się na boki(kilka milimetrów). Wygląda to tak: http://www.taiwangun.com/img/imagecache ... c8a1ab.jpg - element jest złączony takimi 2 "pinami" na dole. Czy dałoby się coś z tym zrobić? - Rozwiązany. Mocniej dokręciłem przejściówkę z małego gwintu na większy dla tłumika ognia(czy cokolwiek by to miało być). Problemem jest tutaj tylko to, że jak dokręcam mocno tłumik ognia, to przejściówka zaczyna się odkręcać, więc muszę znaleźć odpowiednie miejsce "na środku" i niestety nie mogę skorzystać z tej blokady dzyndzlem.
Problemów jest jeszcze kilka, ale są one mniej ważne albo mam już pomysł jak je rozwiązać :wink:

Pozdrawiam

Tytuł: Re: Rozluzowany CM.045
PostNapisane: 25 02 2014, 21:40 

1. Przełącznik trybu ognia sam zjeżdża w dół. Na szczęście nie wchodzi sam na tryb ognia(póki co), ale jest bardzo blisko.=> Dokręć kombinerkami zaślepkę przy selektorze - powinno pomóc

Problemem jest tutaj tylko to, że jak dokręcam mocno tłumik ognia, to przejściówka zaczyna się odkręcać, więc muszę znaleźć odpowiednie miejsce "na środku" i niestety nie mogę skorzystać z tej blokady dzyndzlem. => Odkręć tłumik płomienia, na przejściówce powinien być mały imbusik, który wkręca się w lufę. Dokręć go, a to powinno pomóc.

Problemów jest jeszcze kilka, ale są one mniej ważne albo mam już pomysł jak je rozwiązać :wink:

Pisz śmiało na PW

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]