Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 21 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: CO WYMIENIĆ W MP5A4 OD JG !!!???
PostNapisane: 01 04 2014, 8:34 

Czarny 447 napisał(a):
Zapoznaje się z tematem i ucze się. Napisałem tylko to co sam zastosowałem i mi działa. Więc nie rób z łaski swojej halo z niczego i daj innym pisać, wszak mamy wolność wypowiedzi. Chcesz kupuj cymowski, jakbyś czytał ze zrozumieniem, napisałem "PRZYDA SIĘ" aliminiowy tłok, a nie że osobiście nakazuje kupno takiego, bo inne są o kant krzaka rozbić. Czyli logicznie rzecz biorąc dałem autorowi pewną alternatywę co mógłby kupić. Jak mi się zachce, to walnę tu i wypracowanie na 3 strony, kija ci do tego, jak masz mi tylko działać na nerwy.

Oszczędź nas Czarny, a szczególnie miej litość nas budżetem kolegów, którzy mogliby skorzystać z twoich rad. Sam piszesz, że się uczysz, więc np. nie dawaj rad typu "przyda się aluminiowy tłok" bo to zła rada. Aluminiowy tłok to najgorsza opcja, jest cięższy od np. wykonanego z POM-u, wcześniej czy później (w zależności od zastosowanej sprężyny i rodzaju GB) może rozwalić szkielet. Oczywiście czynników jest więcej, szkoda pisania, o wszystkim już było na forum. Są inne lepsze tłoki, u mnie i Prestona zwykłe G&P wykonane z właśnie z POM-u działają z powodzeniem na M-150 już ponad 2 lata.
I nie denerwuj się. Widać że masz potrzebę pisania, ale nie rób tego za wszelką cenę bo prowokujesz innych do działania "ulubionego na tym forum". :wink:

PostNapisane: 01 04 2014, 16:07 

Czarny, chyba Ci się coś poj**** od tego oglądania czarnych panów i się zapominasz. Kolejny "doradczy" elaborat, który nie wnosi nic do tematu, bo po prostu nie masz o tym zielonego pojęcia. Myślisz że będziesz kimś jak nabijesz sobie postów? To nie działa tak na tym forum. Powiedz mi jeszcze ile to już replik asg serwisowałeś w swoim życiu?

Ostatnio edytowano 01 04 2014, 16:10 przez Slawek, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 01 04 2014, 16:24 

Czarny 447 napisał(a):
Zapoznaje się z tematem i ucze się. Napisałem tylko to co sam zastosowałem i mi działa. Więc nie rób z łaski swojej halo z niczego i daj innym pisać, wszak mamy wolność wypowiedzi. Chcesz kupuj cymowski, jakbyś czytał ze zrozumieniem, napisałem "PRZYDA SIĘ" aliminiowy tłok, a nie że osobiście nakazuje kupno takiego, bo inne są o kant krzaka rozbić. Czyli logicznie rzecz biorąc dałem autorowi pewną alternatywę co mógłby kupić. Jak mi się zachce, to walnę tu i wypracowanie na 3 strony, kija ci do tego, jak masz mi tylko działać na nerwy.

Czy ja robię halo? Nie, tylko nie cierpię (tak jak Dekster) jak ktoś kto nie ma bladego pojęcia o temacie radzi innym - jedyne co się wtedy dzieje to wysyp replik "bo mam trudną sytuację finansową". Wytknęli Ci to wszyscy w tym temacie więc mam nadzieję że dotarło. Co do działania na nerwy - ależ nie przejmuj się żyj myśląc że jesteś ekspertem w każdym temacie i syp swoimi złotymi radami.

PostNapisane: 01 04 2014, 18:29 

Przyjąłem do wiadomości swoje błędy. Nie bedę się więcej wypowiadał. I przepraszam za uniesienie sie, ale (nie usprawiedliwiając się) kilka rzeczy w chacie pod rząd mi się sypnęło przykładowo drukarka i lampa, więc błem po prostu już rozjuszony.

PostNapisane: 01 04 2014, 18:33 

Dziewczynie tez czasem przypierdolisz jak Ci kran zacznie kapać?

Zaczynam się bać ludzkości :D.

PostNapisane: 01 04 2014, 18:59 

Dexter napisał(a):
Dziewczynie tez czasem przypierdolisz jak Ci kran zacznie kapać?

Wtedy bym się zachował jak na człowieka z honorem przystało - strzelił wódkę na znieczulenie i palnął sobie w łeb z 9 mm.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 21 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2