Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dodatki do CM.045
PostNapisane: 24 03 2014, 20:40 

Czy da się zamontować do niego jakiś dodatkowy sprzęt(np: kolimator)? Tutaj zdjęcia: http://www.taiwangun.com/cm-045-cm
Szyn nie posiada, ale może są jakieś zaczepy, albo możliwość wymiany część(np: na coś takiego z szyną jak tu http://www.taiwangun.com/img/imagecache ... 189493.jpg) - nie znam się za bardzo na tym.
Warto coś jeszcze do takiej repliki dokupić/wymienić?

Dodatkowo, polecilibyście jakieś dobre mid-capy w niskiej cenie i najlepiej metalowe?

Pozdrawiam.

Tytuł: Re: Dodatki do CM.045
PostNapisane: 24 03 2014, 20:53 

Kolimator jest jak najbardziej możliwy do dołączenia. Musisz tylko nabyć szynę (jeśli masz taką replikę jak na zdjęciu, to szynę boczną już masz wmontowaną, brakuje tylko montażu RIS.). Kupiłem jakiś czas temu bardzo fajnego RIS-a: http://www.specshop.pl/product_info.php ... s_id=12196. Mam podobnego, a montaż boczny, jak już wspomniałem masz. Co do magów polecam je sprawdzać na miejscu w jakimś sklepie. Może być sytuacja, ze dokupione magi nie spasują do repliki(miałem kilka razy taką sytuację) i trzeba piłować, by spasowały. A czy warto jeszcze coś dokupowywać, to już sam określisz, jak będziesz miał wymogi co do repliki w zależności od terenu. Najczęściej na początek się jednak wymienia np. gumkę hop-up, bo stockowe są dosyć słabej jakości. Z gumek polecam Guardera przezroczyste, Gumka G&G zielona (bardzo przydatna w czasie gry w niskich temperaturach), albo Systema Energy.

PostNapisane: 24 03 2014, 21:56 

Gumkę miałem wymienianą(tylko nie wiem na jaką, wymienili za free, więc pewnie nie najlepsza), ponieważ stockową zepsułem :D

Trochę drogawy ten RIS, nie mówiąc już o samym kolimatorze, więc zapewne na razie wstrzymam się z zakupem.
A czy takie coś będzie pasować do mojej repliki: http://www.taiwangun.com/chwyt-przedni- ... aign-id=23 ?
Ale w sumie i tak chyba nic sensownego na tym nie zamontuje się.

Co do magazynków, to chciałbym wiedzieć z jakiej firmy są dobre, żeby nie padł szybko, nie przycinał się itd.
Co powiecie o tym od CM: http://www.taiwangun.com/metalowy-magaz ... aign-id=19 ?

PostNapisane: 24 03 2014, 23:38 

Sprawdź na jaką gumkę ci wymieniono, ale też jeśli to było free, to nie sądze, by ci dobrą wmontowali. Jak wspominałem Guarder przezroczysta, G&G zielona, albo Systema Energy. Co do kolimatora i RIS. Wiesz co pasja kosztuje. :D Więc twój wybór, czy chcesz inwestować czy nie. To co ty podałeś to bym na pewno tak na "czuja" nie kupował, tylko zgarnął repliczkę i maszerował do sklepu, by przypasować. A poza tym jest tańsza raptem o 30 zł. Poza tym, masz już szynę przymocowaną do body, więc połowa problemu jest już za tobą. ALe wybór należy do ciebie. Ja tam wolę troche więcej wydać i mieć coś co mi posłuży dłużej niż uparcie oszczędzać i kupować sprzęt, który może być czasem loterią. A jak dopiero rozpoczynasz przygodę z ASG to radziłbym sie oswoić, powalczyć z tym co masz i stwierdzić czy na bank chcesz w tym siedzieć. ;) W kwestii magów no nie poradze ci za abrdzo firmy. Sam mam magi od taiwanu, ale nie jestem pewny, czy to tej samej firmy. Pamiętaj jednak o tym co pisałem w kwestii przypasowania magów do repliki.

PostNapisane: 25 03 2014, 6:26 

W ASG jestem już kilka lat, ale dotychczas bardzo amatorsko(strzelanki z kilkoma kumplami po okolicznych lasach) bez dodatkowego sprzętu prócz replik.

Jeśli zamontuję tę szynę, to kolba nie będzie mi się składać, więc trochę lipa :/
Taka szyna łatwo się montuje/rozmontowuje?

PostNapisane: 25 03 2014, 19:54 

Blindman25 napisał(a):
Jeśli zamontuję tę szynę, to kolba nie będzie mi się składać, więc trochę lipa :/
Taka szyna łatwo się montuje/rozmontowuje?

Jesli ci bardzo zalezy na tej kolbie to idź do sklepu i sprawdź to co chciałeś, ale od razu mówie, że akurat co do tego sprzętu nie jestem pewny. Żeby zdemontować, albo zamontować tą szynę, którą podałem wystarczy pokręcić kilkoma śrubkami (3 do przymocowania, pozostałymi do dopasowania wysokości do body.), nie jest więc to zbyt wymagające.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]