Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Więcej INFO o Desert Eagle, TM czy KWC
PostNapisane: 16 02 2016, 16:20 

Po długich latach zwlekania wreszcie się zdecydowałem. Niestety mało informacji jest o tych dwóch D'eaglach. Zastanawiam się miedzy tymi dwoma, tylko jeden kosztuje ponad ok 200e (TM) a od KWC jakieś 160e. Pytania do tych co mieli styczność lub co posiadają takowe.

1. Jaka różnica jest w konstrukcji ? Wiem że TM ma zamek z Absu, a o KWC ? Full metal czy też ma coś z ABSu ? (konkretnie jakie częsci to ABS a jakie z metalu w TM i KWC)

2. Wytrzymałość, w TM zdarza się pękający zamek, odpadająca muszka, coś jeszcze ? A w KWC ? na nic się na natknąłem.

3. Magazynek, W TM jest GG i niby jedno napełnienie wystarcza na 2/3 magi (ile u was ?) A jeden kartridż 12g na ile ?

4. Blow Back, Czy w obu jest porównywalny czy może któryś jest mocniejszy

Ogólnie który z tych dwóch jest lepszy ?

Tytuł: Re: Więcej INFO o Desert Eagle, TM czy KWC
PostNapisane: 18 02 2016, 14:22 

Widzę że ta replika jest bardzo mało popularna... W takim razie gdy przyjdzie (zamówiłem, będzie na połowę marca) Z tego co już dopytałem to zamek jest metalowy i HU regulowany.

Mam jednak inne pytanie. Nie chce zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj.

KONSERWACJA !!!

Naczytałem się o tym na różnych stronach i forach i wszędzie mówią inaczej. Jedni przeczą drugim i na odwrót.

Smarowanie - Czy do tego wystarczy tylko olejek silikonowy czy np takie cześci jak prowadnica zamka przesmarować dodatkowo smarem, gdzie jeszcze mogę użyć smaru? na uszczelki od maga też ? Czy może też tylko lekkie psiknięcie olejkiem ?

Czyszczenie - Jedni mówią żeby do lufy nic nie psikać, a na niektórych filmikach widzę jak psikają olejkiem i jadą wyciorem. Na Hop Up psikać czy nie ? Jedni mówią że zabronione inni zeby psikać. Zawory od magów też psiknąc czasami ? i też widziałem że gdzieśktoś psikał ten wlot CO2, dobre czy złe ?

Sprężyna powrotna - To jest najbardziej mokre miejsce, Czyscic to do sucha i czysta i czym poten nasmarowac, czy może lepiej tego nie czyścić ?

Naboje CO2 z olejkiem silikonowym - Ja często je używać i w jaki sposób ? Strzelać na sucho czy strzelać z kulkami ?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]