Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 37 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Recenzje usług serwisantów
PostNapisane: 10 02 2011, 16:25 

(używam smarów przeznaczonych do replik ASG) nie Grafitowych, Łożyskowych czy też różnego typu olejów teflonowych, nie daj skusić się niską ceną, tylko odpowiednie smarowanie zapewnia długie działanie twojej repliki

Toś pojechał... A myślisz że smary "przeznaczone do replik ASG" to jakie smary? Magiczne? Są to najczęściej takie same smary jak można kupić za 1/3 ceny w sklepach ASG tylko że bez nalepki że jest to super smar do replik. Są to najczęściej smary na bazie litu, silikonu i teflonu. Pomijając już że są lepsze smary od tych "do replik" to nie rób ludzi w balona.

Tytuł: Re: Ogloszenia napraw/tuningu replik
PostNapisane: 14 02 2011, 18:32 

A jednym z najgorszych smarów do replik jest sylikon w aerozolu :D. Przecie to sie nie nadaje do smarowania... (do czyszczenia jest spoko)

PostNapisane: 14 02 2011, 18:53 

Panowie, przypominam, że temat zbiera ogłoszenia, a nie osobiste wycieczki.
Może warto pomyśleć nad recenzjami usług poszczególnych serwisantów, ale w tym temacie tego nie widzę.

PostNapisane: 14 02 2011, 20:27 

wtk napisał(a):
Może warto pomyśleć nad recenzjami usług poszczególnych serwisantów, ale w tym temacie tego nie widzę.

Mogę z całą pewnością polecić Dextera - serwisant z niego porządny (jeśli nie najporządniejszy wśród speców od replik gazowych), żadnej chałtury nie robi, służy radą przy wyborze, użytkowaniu, jak i konserwacji repliki. Za jego pośrednictwem kupiłem swojego boczniaka, z którym przychodzę do niego na czyszczenie, smarowanie czy instalacje nowych części.
Polecam! B.N. "Ookami"

PostNapisane: 14 02 2011, 22:21 

Wtk ale niektóre rzeczy należy prostować od razu ;)

A żeby nie było że tylko nadaje to także polecam Dextera jako speca od replik gazowych i wyborowych sprężyn. Nie ma drugiego takiego ;P

Tytuł: Re: Recenzje usług serwisantów
PostNapisane: 15 02 2011, 8:23 

Pewnie, że trzeba, ale widzisz co się dzieje - Ty sprostujesz, ktoś odpowie i 10 postów spamu i burdel w wątku z ogłoszeniami, jak się patrzy. Wolny rynek niech weryfikuje, co kto potrafi, a w tym wątku można teraz spokojnie wrzucać swoje opinie o poszczególnych serwisach. Serwisanci też niech tutaj odpowiadają na ewentualne uwagi.

PostNapisane: 04 04 2011, 11:31 

Jeżeli potrzebował by ktoś pomocy to przy klamkach z GB v.2 , v.3 i gazówkach chętnie pomogę.

PostNapisane: 04 04 2011, 21:29 

Jeśli ktoś potrzebuje niestandardowego tłumika albo coś w ten deseń, śmiało bić do Kramera :!: solidnie i porządnie a nade wszystko cenowo przystępnie, POLECAM :!:

PostNapisane: 20 01 2012, 21:51 

poraz kolejny WIELKI ELEKTRYK/ELEKTRONIK
Lukasz BOLESTA
namiary w poscie o elektryku moim
polecam ponownie

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

PostNapisane: 19 09 2012, 23:31 

Cytuj:
Grzecznościowe polecenie usług tworzenia profesjonalnych układów MOSFET do replik ASG

Mam przyjemność polecić specjalistę który zajmuję się tworzeniem profesjonalnych układów MOSFET do elektrycznie zasilanych replik borni airsoftgun.
Wszystkie układy są tworzone na tranzystorze: http://www.irf.com/product-info/datasheets/data/irl3713.pdf
Dzięki zastosowaniu tego dokładnie wyselekcjonowanego tranzystora, użytkownik nie musi się obawiać o problem grzejącego się układu, bo dopiero przy bardzo długich seriach może się pojawić delikatne podniesienie temperatury.
Dzięki zastosowaniu tego konkretnego serca układu, zyskujemy mniejsze kształty całkowite, dzięki czemu można go zamontować w replikach z bardzo ograniczonym miejscem.
Wszystkie gotowe układy są zabezpieczone termokurczliwą tuleją i są dodatkowo uszczelnione żywicą, co daje ochronę przed wilgocią i samą wodą np: w czasie deszczu.
Do każdego zestawu dodawany jest zestaw konektorów i tulejek termokurczliwe do samodzielnego zamontowania z okablowaniem, dając zestaw gotowy do instalacji w chyba każdej replice dostepnej AEG, za cenę o wiele niższa niż większe i grzejące się układy dostępne na rynku.

Michał oferuje możliwość wykonania prostych układów na tranzystorze MOSFET oraz złożonych układów MOSFET z Active Breaking, polecanych do replik z tuningiem mocowym:
- na płytce laminowanej przy zastosowaniu elementów przenikliwych(na awersie płytki elementy, na rewersie luty i gniazda konektorów).
- na płytce laminowanej przy zastosowaniu elementów powierzchniowych, tak zwanych SMD (poszczególne elementy i luty znajdują się na jednej stronie płytki), przez co otrzymujemy mniejszy układ.
- bez płytki laminowanej,przy zastosowaniu elementów przenikliwych, tak zwany montaż "na pająka", z możliwością dodatkowego zabezpieczenia przed urazami np: poxiliną.
- indywidualne zamówienia po ustaleniach szczegółów preferowanego okładu

dowodem na bardzo wysoki poziom wykonania i możliwości miniaturyzacji, może być stworzony przez Michała układ zainstalowany moim osobistym pistolecie Glock 18C ;)

Zapraszam do kontaktu, dik89

Kontakt bezpośredni z Michałem:
GG: 1676728
Konto Wmasg: http://wmasg.pl/pl/profil/show/67142

gorąco polecam ;)

KOMIS-moje aktualne ogłoszenia

PostNapisane: 20 09 2012, 17:01 

Ookami napisał(a):
wtk napisał(a):

Mogę z całą pewnością polecić Dextera - serwisant z niego porządny (jeśli nie najporządniejszy wśród speców od replik gazowych), żadnej chałtury nie robi, służy radą przy wyborze, użytkowaniu, jak i konserwacji repliki. Za jego pośrednictwem kupiłem swojego boczniaka, z którym przychodzę do niego na czyszczenie, smarowanie czy instalacje nowych części.
Polecam! B.N. "Ookami"

Oprócz gaziaków zajebis.ie składa serwisuje i radzi jeśli chodzi o sprężynowe snajperki-moją "opiekuje"się tylko i wyłącznie ON :sniper: Więc polecam jak najbardziej.

PostNapisane: 24 10 2012, 20:11 

Kolega andrew_1205, zrobił cuda z moim Kałaszkiem, więc polecam jego usługi 8)

PostNapisane: 01 01 2013, 0:30 

Hitem była naprawa mojej emki w tajwanie. Oddałem bo jestem zupełnie zielony w naprawach. Gość z serwisu zadzwonił z diagnozą - pęknięta sprężyna. Poprosiłem o założenie identycznej. Przyjeżdżam po replikę, dostaję oczywiście zapewnienie, ze naprawa została przeprowadzona zgodnie ze zleceniem. Zapytałem się o ilość fps (bo bywało pomiędzy 460 a 480) a gość mi daje tekst, że jest 360.
Okazało się, że serwisant pomylił sprężyny i założył 100 czy 110 zamiast 140.
No comment

Ostatnio edytowano 26 02 2013, 21:25 przez hryztuz, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 08 01 2013, 9:38 

Mogę śmiało polecić Kicpę - bardzo dobry i sumienny serwisant ;)

PostNapisane: 26 02 2013, 18:57 

Witam.
Panowie, co możecie mi powiedzieć o użytkowniku Kramer? Ogłasza się jako serwisant i osoba która sama tworzy mosfety. Może ktoś już korzystał z jego usług?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 37 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona