Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: ISAF GRH - nowa sekcja?
PostNapisane: 18 12 2012, 1:15 

Jako że ostatnio sezon "reko" jest w modzie...
Dzisiaj przy piwku powstał pomysł na rozszerzenie ekipy Bryndzy o sekcję naszej rodzimej armii. Za jego zgodą działalibyśmy w ramach istniejącej grupy ISAF-GRH, tworząc jednakże samodzielną grupę, opartą o działania WP w Afganistanie.
Nie wiem czy znajdę zainteresowanych tematem, ale wiem że są na forum osoby żywo interesujące się naszą armią :)
Start jest niezły, bo ekipa na poziomie, wstęp na poważne imprezy, pomoc ze strony bardziej doświadczonych "rekowców" też na pewno będzie.
Na razie jest to luźna propozycja, dla chętnych- to co będzie dalej, czy to się rozwinie, to się zobaczy. Sprawa jest "świeża", więc i o konsultacje sprzętowe nie trudno, zdjęcia, filmy, wojenne opowieści przy ogniu i napitku 8)
Co byśmy robili? Nie żadnych "speszal forses"- nie do końca mój klimat, bardziej zwykłych szarych szwejków, z BeDeeSzu. Co do okresu jaki by nas interesował- myślę że do dogadania. Najpewniej byłby to rok 2007 lub 2009, czyli II bądź V zmiana. Myślę że poza mną będzie jeszcze przynajmniej jeden/dwóch kolegów z firmy w to zaangażowanych, a jak temat się rozwinie to i się pchnie to dalej, można zorganizować spotkanie z veteranami, pokaz sprzętu, galeryjkę ciekawych zdjęć niedostępnych w necie itp.

Nie rozpisuję tu sprzętu, bajerów, bo to na razie nie to- jak będzie zainteresowanie to ruszymy tu na forum, wszystko rozpiszę, opiszę, poprę zdjęciami i jak trzeba to pomogę dobrać tak, żeby grało. Temat jest prosty, i przyjemny, nie trzepnie po kieszeni raczej, nie ma tu wodotrysków jak w silsach czy innych specnazach- dowolność olbrzymia.

Tak naprawdę to mam kupę gratów z moich wycieczek, no i beryla od ekipy z Taktycznego(dziękuję chłopaki :*), i nie wiem co ze sobą zrobić :P
Piszcie co sądzicie o inicjatywie i zgłaszajcie ewentualne kandydatury na operatoró...tfu, tempych chooyów z bojówki :mini:

Tytuł: Re: ISAF GRH - nowa sekcja?
PostNapisane: 18 12 2012, 12:31 

Potwierdzam, pomysł został zaakceptowany przez grupę, a Dawid wyznaczony na dowódce sekcji, co znaczy że odpowiada on za wybór sprzętu, porady etc. i do niego proszę kierować wszelkie wnioski dotyczące zainteresowania grupą.

Sprzęt cenowo nie wychodzi tragicznie, a myślę że w razie braków sprzętowych, "starzy wyjadacze" byliby w stanie pożyczyć na zlot jakieś braujące ładownice, elementy umundurowania, kamizelke etc. Posiadamy takzę zniżki w wielu sklepach, co może pomóc szybciej skompletować potrzebny szprzęt.

Co do całej grupy ISAF-GRH dodam od siebie, że mamy zapewnione miejsce na każdej większej imprezie w sezonie rekonstrukcyjnym, więc nie trzeba się bić o miejsca ze "świeżymi" grupami reko które powstają jak grzyby po deszczu i po jednym sezonie znikają. Wystarczy tylko zgłosić liczbę chętnych osób i gotowe. Istnieje też możliwość zwrócenia części kosztów dojazdu od organizatorów niektórych zlotów.

Skłądki grupowe (20zł/mc) i regulamin obowiązywałby taki jak w całej grupie ISAF-GRH, z tą różnicą, że sekcja Polska miałaby osobną kasę i kupowała własny sprzęt na dioramy.

Zapraszamy!

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]