Forum www.asg.krakow.pl
http://asg.krakow.pl/

Strój mutanta - propozycje i pomysły MUTANTreko
http://asg.krakow.pl/viewtopic.php?f=33&t=15925
Strona 1 z 1

Autor:  Jasiek [ 10 09 2014, 17:42 ]
Tytuł:  Strój mutanta - propozycje i pomysły MUTANTreko

Jakieś pomysły, propozycje i doświadczenia, którymi można byłoby się podzielić? Myślę, że wiele potencjalnych przyszłych mutantów mogłoby skorzystać z rad. Podzielcie się wiedzą 8)

Autor:  dik89 [ 10 09 2014, 17:49 ]
Tytuł:  Re: Strój mutanta - propozycje i pomysły MUTANTreko

maska przeciw gazowa typu "slon", skafander lotnika BW, rozciac gdzie niegdzie i pomaziac czerwona farba a od spodu podszyc materialem, zeby rozdarcia sie nie darly dalej imamy snorke 8)

Obrazek

czyzby moze kryptoafera? :twisted:

Autor:  Ptaq [ 10 09 2014, 19:17 ]
Tytuł:  Re: Strój mutanta - propozycje i pomysły MUTANTreko

Ale jakiego? Nibyolbrzyma to nie zrobisz raczej ;) snork- bojówki glany bandaże na większość brzucha i klatki, jeśli zimno to jakiś sfatygowany waciak obowiązkowo poobklejany taśmą skórzane rękawiczki bez palców, słoń z uciętą rurą i trochę sztucznej krwi i czarnej żeby się wysmarować albo bydlęcej jeśli jesteś hardcore'em 8)
Do kontrolera to tylko podarte, usyfione jeansy i samemu się usyfić. Do tego trzebaby się jakoś ucharakteryzować/wykonać maskę, ale do tego byś potrzebował jakiegoś studia od charakteryzacji :/
A do tego knypka w płaszczu to właśnie podarty, brudny czarny płaszcz jedi i gruube rękawice, pomalowane na kolor skóry. na plecy i ramiona też jakiś zestaw poduszek, bo byl bardzo krępy ten mutek. Ze wzrostem nic nie zrobimy.
Pijawka= rajstopki i golfik w kolorze skóry (jakże seksownie) wszystko przybrudzić, ze słonia wyciągnąc cały metal, na dole doczepić 5-6 masek wykonanych z kawałków rękawiczek kuchennych (odpowiednio pomalować). Wszystko rzecz jasna musi być dobrze spreparowane, tak aby przypominało skórę, koniecznie od macek musi iść plama krwi.

Autor:  Gisher [ 10 09 2014, 19:34 ]
Tytuł:  Re: Strój mutanta - propozycje i pomysły MUTANTreko

Obrazek

Garb i wystający kręgosłup robisz na bazie kombinezonu BW (bo tani), ładujesz tam na plecy "kości" z otuliny, wszystko to maskujesz zabarwionym silikonem na biało i czerwono, gdzie się ta smarujesz czerwoną farbą, rozszarpujesz elementy kombinezonu (warto zrobić w tym miejscu podszycie z tkaniną uwaloną tym samym czerwonym silikonem), wystające elementy skóry malujesz. Pod kombinezon ubierasz camelbacka, bo raz że się przydaje bardzo bo od ganiania jako mutant można paść z odwodnienia, a dwa że robi Ci fajny garb.

Jeszcze nie wymyśliliśmy co z twarzą - częśc chłopaków obcina dół maski, szybki wymienika na twarde tworzywo ale nie polecam. Można zrobić coś na bazie maski siatkowej, żeby nie było Ci widać ludzkich ust - wtedy od czoła w górę masz maskę p-gaz, na ustach maskę siatkową (warto ją czymć opitolić żeby nie była prześwitująca - ja używałem pofarbowanego bandaża), widać Ci tylko oczy (dobrze mieć ciemne okulary, wtedy jesteś "straszniejszy") i nos, króty malujesz farbką do kamuflarzu.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/