Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 34 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Polecenia sprzętu dla początkujących
PostNapisane: 22 04 2017, 14:37 

Witam wszystkich, podepnę się pod temat, mam nadzieję, że nikt się nie obrazi:)
Przeglądam to forum już od dłuższego czasu, wiele jest informacji. Prosiłbym o konkretną podpowiedź, przepraszam jeśli coś źle napisałem, albo chaotycznie zbytnio:) wszystko wyjasnię "po drodze":)
Witam
Chciałbym rozpocząć swoją przygodę w ASG. Dlatego też rozglądam się za replikami, kiedyś posługiwałem się Waltherem CP99 (rekreacyjnie) i trochę Glock'em RAM.
Na początek chciałbym wydać ok 500zł (może być i taniej:D). W zasadzie wiem, ze najlepiej powinienem szukać jakichś karabinków szturmowych/pistoletów maszynowych, jednak jestem zainteresowany trochę opacznie zakupem broni bocznej, jakiegoś pistoletu.
Nie do końca jestem przekonany do tego czy to ma być elektryk, GG czy co2.
Zadowolony byłbym z systemu Blow Back, najlepiej z pozostawaniem zamka w położeniu tylnym przy pustym magazynku:) takie niepotrzebne widzimisie:)
Chodzi mi bardziej o strzelanie rekreacyjne, potem ewentualnie dołączenie do jakichś gier ASG i zakup "większej broni", ewentualnie CQB. W kazdym razie wpierw zabawa dla mnie:)
W zasadzie to nie byłoby problemu bo wziąłbym tego Walthera CP99, ale w zasadzie też rozmyślam nad zabawą w ASG kiedyś tam i chciałbym żeby to też się przydało na ewentualną "przyszłość".
Nie wiem do końca jeszcze dobrze co i jak, więc proszę o pomoc i doradzenie.

Pozdrawiam
S.
Zmiana planów:)
Poszerałem troszkę. Stanęło na tym, że jednak kupię M9 STTI, raczej ma dobre opinie, na początek wystarczy:)
Ale....co mogę zrobić z kasą pozostałą (oczywiście nie liczę tutaj okularów itp), jaki karabinek obecnie jest wart uwagi? Dużo jest tutaj postów opisujących, ale też większość ma datę sprzed roku i starszą.

PostNapisane: 23 04 2017, 21:09 

Witam jestem nowy na forum. Mam do wydania jakieś 300 zł, polecicie cos ciekawego. Jestem początkującym zajawkowiczem ASG stąd ma niewiedza.

PostNapisane: 08 06 2017, 12:53 

Fajny temat - dzięki za ogólne rozjaśnienie tematu, sam jestem początkującym w asg.

PostNapisane: 13 07 2017, 10:26 

Bardzo dobrze, że powstał taki post, początkujących tutaj nie brakuje - ja jestem jednym z nich!

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 34 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3