Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy bolle x800 przepuszczają kulki przez szczeliny ?
PostNapisane: 24 11 2018, 10:28 

Denerwują mnie moje okulary ochronne, które notorycznie parują, chcę kupić coś co mi za cholerę nie zaparuje. Po przeczytaniu paru stron internetowych doszedłem do wniosku, ze bolle x800 będą najlepsze jeśli chodzi o wentylacje. Wszystko fajnie, ale niektórzy pisali, że przez tą szczelinę przeleciała mu/koledze kulka do oka (bez użycia modernizacji polegającej na odchyleniu bocznych krawędzi wizjera w celu poprawy wentylacji). Jednak bezpieczeństwo stawiam definitywnie na pierwszym miejscu, stąd moje pytanie - czy ORYGINALNE bolle x800 są w stanie przepuścić kulkę przez szczelinę jednocześnie stwarzając zagrożenie dla moich oczu ? Na youtube znalazłem taki filmik: https://www.youtube.com/watch?v=J2q4btbRhfI za 200zł to jednak nie chciałbym mieć gogli, które spadną mi z oczu i stracę wzrok... Czy to jest możliwe ? Przeczytałem masę pozytywnych opinii na temat bolle x800, jednakże w/w dane sugerują coś zupełnie innego. Co o tym sądzicie ?

Pytania drugorzędne:
-Czy polecacie Bolle x800?
-Czy może lepsze (na pewno droższe :P) są x810, które mają mniejsze szczeliny, ale co wtedy z wentylacją ? Czy jest ciągle tak dobra jak w x800?

Pozdrawiam

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]