Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sprzedam (prawie)dowolny sprzęt, zbieram chętnych na zamówie
PostNapisane: 29 08 2016, 20:11 

Witam.

Jako szczęśliwy (choć w naszym pięknym kraju może nieszczęśliwy? ;)) posiadacz firmy pomyślałem sobie ostatnio, że nic nie szkodzi rozszerzyć trochę działalności gospodarczej o handel wszystkimi dobrami związanymi z asg po godzinach pracy.

Dlatego też wychodzę z taką ofertą, że zbieram chętnych na zamówienie dowolnego towaru dostępnego na gunfire.pl, jako ten uprzywilejowany klient b2b jestem w stanie zamówić dowolny towar taniej. O ile? Ano jeżeli ktoś byłby chętny, to może liczyć na co najmniej 10% taniej niż na ww. stronie, wiadomo, im wyższa cena towaru tym większa przebitka, ale zakładam że nikt nie będzie raczej chętny w tym momencie na repliki za 2500zł (bo przy takiej 10% zamienić się może w jakieś 20% niższą cenę). No, przede wszystkim na ten moment ja nie będę chętny, bo nie dysponuję wolnymi środkami na koncie, aby złożyć tak duże zamówienie. :)

Oczywiście oferta możliwa tylko w sytuacji, w której znajdzie się wystarczająco dużo chętnych bywalców Krakowa (ew. wystarczająco dzianych ;)), ale jeżeli ktoś coś potrzebuje - kulki, gaz, łądowarki, magazynki, baterie, itp. itd. piszcie, ja ze swojej strony postaram się zawsze jak najszybciej potwierdzić ewentualną cenę (choć jak mówię, można bezpiecznie odliczyć 10%).

No i, chyba że czyta to obsługa gunfire i nie spodoba im się taki sposób pośrednictwa i usuną mi konto firmowe, ale tam na pewno pracują mili i uczynni ludzie. :D

Tytuł: Re: Sprzedam (prawie)dowolny sprzęt, zbieram chętnych na zam
PostNapisane: 14 03 2017, 11:45 

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]