Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: [S] M27 IAR SA-H03
PostNapisane: 01 12 2017, 8:18 

Cena: 999zł
Przebieg: obstawiam 10k
Zdjęcie: https://www.olx.pl/oferta/m27-iar-sa-h03-asg-specna-stan-bardzo-dobry-mosfet-precka-kable-CID767-IDqwTbL.html
Kontakt: 690011114

Pod młotek leci Specna Arms, seria H03. Zewnętrznie wykonania genialnie. Żadnych luzów ani z przodu, ani na kolbie. Spasowanie body w moim egzemplarzu jest idealne.

Link do olx (zdjęcia)
https://www.olx.pl/oferta/m27-iar-sa-h03-asg-specna-stan-bardzo-dobry-mosfet-precka-kable-CID767-IDqwTbL.html

Replika służyła mi od sierpnia, lecz jest za ciężka i za długa do mojego stylu gry. Kupiona z drugiej ręki, poprzedni właściciel kupił ją w styczniu tego roku.

Z góry chciałbym zwrócić uwagę na jeden fakt - jest to na prawdę świetna okazja dla kogoś potrzebującego repliki świetnie działającej od ręki, bez wkładu finansowego. Ta replika spokojnie jest warta ponad 1000zł (świetny stan zewnętrzny, kompletny tuning), ale chcę ją sprzedać na szybko ponieważ w drodze do mnie jest już inna.

STAN: Jak na zdjęciach, pojedyncze, drobne ryski, brak odprysków, nic nie jest ułamane.

WEWNĄTRZ: przeprowadzony gruntowny tuning, lista części:
-lufa precyzyjna MadBull Steelbull 363mm 6.03mm
-gumka HU zielona G&G
-doszczelniona dysza ArmaTech 21,25mm
-głowica cylindra V2 ArmaTech
-cylinder MODIFY typ 1
-spring guarder M120
-łożyskowana prowadnica sprężyny dostosowana pod E&C
-mosfet JeffTron
-kable 16AWG (bodajże, nie pamiętam na 100%)
-T-connecty zamiast tamyi
-SORBOPAD
-teflonfix na wszystkim co się da ;)
-spiłowany zatrzask magazynka, dzięki temu replika nie jest tak wybredna na magazynki, podają dytaki, battleaxy, aresy, specny plastikowe, guardery podają ale zdarza im się wypaść

Oryginalne pudło!!!

Jedyne wady repliki to zgubiona śrubka od tłumika płomienia (gwint owinąłem teflonem, ciężko to teraz odkręcić a co dopiero zgubić) i nieco za długi kabel - z baterią nie polecam składać kolby do pozycji 1. i 2. ponieważ trochę się wtedy gniotą, niedochodząca do końca osłona zamka.
W zestawie z repliką leci chwyt kątowy i okładziny na szyny RIS oraz stockowy magazynek i stock bateria.

Kolimator, magnifier, dwójnóg, zawieszenie nie jest częścią zestawu. Możemy się jednak co do ich kupna w zestawie z IARem. Chcesz jakieś akcesoria? Napisz, dogadamy się :)

Za dopłatą 60zł dorzucę też trzy magazynki mid-cap od Battleaxe (pasują do niestandardowego gniazda w IARze)

CENA: 999zł

Tytuł: Re: [S] M27 IAR SA-H03
PostNapisane: 15 01 2018, 23:50 

aktualne ?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]