Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 5   [ Posty: 66 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Czy warto być pod wspólną nazwą ?
Ankieta wygasła 23 12 2006, 10:02
Tak 64%  64%  [ 9 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Nie mam zdania 7%  7%  [ 1 ]
Kocham Fruga 29%  29%  [ 4 ]
Liczba głosów : 14
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 11 2006, 12:40 
Administrator

AASG napisał(a):
A zastanówcie sie dlaczego jest nas coraz więcej, niczym nie skrępowanych świrów i dlaczego nam z tym dobrze...

N - No
R - Rules

Nikt nie mówi, że chcemy wprowadzać zasady. Zresztą mamy demokrację
a ona mówi że mamy tu 7 ZA, jedną kobietę i dwuch pedałów. W każdym razie nikt nie jest przeciw.

Pozatym skoro nazwa jest niepotrzebna to czemu podpisujesz się na wmasg.pl jako AC GRUP ?? Co to jest AC Grup ??
Obrazek

A więcej jest nas dlatego, że niektórzy aktywnie promują naszą ekipę i przyprowadzamy kolegów z pracy, ze szkoły czy jednostki oraz szwagrów etc.. Niema to nic wspólnego z brakiem zasad i jakąś migracją niezadowolonych dusz do naszego środowiska spragnonych wolności i dobrze, bo tworzy się grupa ludzi którzy sie naprawdę znają i szanują a nie grupa ludzi z przypadku, z łapanki.

Na ostatnim strzelaniu Frugas zarzucił temat organizacji dużego zlotu etc, więc jest jakaś wola wyjścia na zewnątrz do innych ekip. Jest spora grupa nowych ludzi z nowym zapałem i pomysłami. Nie wszyscy sie strzelaja uż 3 lata jak Ty i są lekko znudzeni tematem.

Jak będziemy postrzegani jako jedno ciało będziemy mieli większą siłę nacisku na inne środowiska [ Lepper i Giertych juz się o tym przkonali ;) ]

Do nieba nas nie wezmą w piekle nas sie boją... USMC

Zobacz profil Prywatny album  

Tytuł:
PostNapisane: 28 11 2006, 16:02 

Ja myślę że AC GROUP nie jest takie złe

Tytuł:
PostNapisane: 28 11 2006, 16:38 

a możeAK GROUP

(ANORMALNI KILEżY)

Tytuł:
PostNapisane: 28 11 2006, 19:12 

w sprawie pytania co to jest na wmasg. bo mi wolno
tak sobie wpisalem, takie moje zbójeckie prawo.

co do zlotow :-) to nie jest to jakis nowy calkiem pomysl.
Bedac jeszcze w SGGA z Jackiem i Regiem (tak tak tym regiem) zrobilimy dwa dosc spore zloty krajowe. CAMO I i II w duzej czesci powstal przy udziale moim, jacka i wacka. :-)
....

Ostatnio edytowano 28 11 2006, 23:25 przez Frugo, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 28 11 2006, 19:41 
Administrator

Chopoki. Bo mi to wygladac zaczyna na lekka klotnie. Dajcie spokoj, czy to warto. Jest zawodowo tak jak jest i jesli ktos chce to jakos nazywac to niech nazywa a jak nie to nie.

Jestesmy zgraja podgrupek, ktore sie super dogaduja i niech tak zostanie. Jednym teamem nie bedziemy bo te podgrupy sa totalnie rozne. Moznaby te calosc jakos nazwac, ale skoro ma to powodowac spory to nie ma sensu.

Nie chce sie szarogesic, ale nie klocic mi sie tutaj i nie wytykac sobie bo nam sie cala banda rozp^$# :) i po co?

Tytuł:
PostNapisane: 28 11 2006, 19:49 

ja to bym sie jakoś nazwał bo przyklad :

Gdy idą Mazgi wołacie ,,o ***** znowu wszystko mające Mazgi''

gdyby nie mieli nazwy to wygladalo by tak : ,,o ***** znowu te wszystko mające pedałki''

Mnie tam rybka jaka nazwe mozemy,bedziemy ewentualnie kiedyś miec ale lepiej byc po 1szyldem niz druzyną szwendającą sie po lesie bez żadnej nazwy,podnazwy,ksywy czy co tam..

chyba ze nazwiemy sie Bezimienni i wszyscy bedą zadowoleni =]

Tytuł:
PostNapisane: 28 11 2006, 20:03 
Administrator

Frugo napisał(a):
w sprawie pytania co to jest na wmasg.
odpowiedz: Gówno :-)
tak sobie wpisalem, takie moje zbójeckie prawo.

Oczywiście, że tak. Ale to też oznacza że w pewnym momencie odczułeś potrzebę nazwania tej grupy ludzi.

Frugo napisał(a):
co do zlotow :-) to nie jest to jakis nowy calkiem pomysl.
Bedac jeszcze w SGGA z Jackiem i Regiem (tak tak tym regiem) zrobilimy dwa dosc spore zloty krajowe. CAMO I i II w duzej czesci powstal przy udziale moim, jacka i wacka. :-) :cry: :cry:
....

Świetnie, to znaczy że masz cenne doświadczenie i należy z niego korzystać, można dzieki temu zrobić kolejne zloty wieksze lub mniejsze.
Pozatym pozwol sie dowartościować innym, daj im szanse powiedzieć jestem w jednej paczce z Frugo (uhm tak z TYM Frugo) ;)

Nazwa nie jest dla nas, nazwa jest naszą wizytówką na zewnątrz.

Tytuł:
PostNapisane: 28 11 2006, 21:54 
Administrator

Wasza polemika jest malo celowa a niektore wypowiedzi Tomku jak dla mnie sa napastliwe.

Z tego co ja pamietam to Frugo poczul potrzebe reaktywacji naszych zabaw na Pasterniku po rozpadzie CAMO i w tym celu korzystal z forum WMASG (musial wiec zarejestrowac jakis "team" coby dostac podforum). Natepnie pojawilem sie ja i stwierdzilem, ze nie chce uzywac WMASGu i zapytalem co chopy na nasze wlasne forum. Laskawie sie zgozili :) i powstalo asg.krakow.pl

Wszystko co do tej pory zostalo wokol tej grupy ludzi przez nich zrobione, zostalo zrobione dla wspolnej ZABAWY i strzelania. I niech tak zostanie.

Nikt tu nikomu nie zabrania laczenia sie w teamy i nazywania sie, ale na milosc boska nikt do tego nie bedzie nikogo przymuszal. Od przymuszania do noszenia karteczek z grupa krwi i pytania czemu mamy biale szmatki skoro MAJA BYC czerwone sa na pasterniku inni.

To ja w ankiecie zaznaczylem, ze nie mam zdania (czyli ja to ta baba) ale teraz widze ze nie ma sensu.

Ja mam za slabe serce na takie watki, wlasnie dlatego nie chcialemuzywac WMASGowego forum :D ide po herbatke z melisy.

Bawmy sie dobrze, pijmy piwko i siejmy plastikiem po lesie a do teatu wrocimy jak nazwa bedzie potrzebna bo jak narazie to... kazda jest dobra i ja bede mowil ze strzelam sie z KRK CEPY.

Tytuł:
PostNapisane: 28 11 2006, 22:44 

No

Tytuł:
PostNapisane: 28 11 2006, 22:57 

Nazwa nie jest dla nas, nazwa jest naszą wizytówką na zewnątrz.

a ja z tym sie zgodze ze jako COś na zewnątrz powinnismy byc ale sie nie upieram przy tym i wszystko zostaje w rękach Wacora co zrobi,jak postanowi.

Tytuł:
PostNapisane: 28 11 2006, 23:24 

no to jest asg.krakow.pl i to wystaczy.
jak juz jest potrzeba stworzenia grupy to moze by sie tworcy dorzucili na oplate domeny :-) bo na razie to Wacek wszystko postawil. a kasiorka :-) dżentelmeni nie rozmawiaja o kasie przeciez. ;-)

wogole to proponuje wywalic caly temat. jest kompletnie bez sensu, wiekszosc wypowiedzi tez, zostawcie tylko posty o nazwie jak ktos chce.

Tytuł:
PostNapisane: 28 11 2006, 23:41 
Administrator

Szczepan napisał(a):
wszystko zostaje w rękach Wacora co zrobi,jak postanowi.

Co Ty tu ze mnie szefa robisz :?: :) Ja tu jeno sprzatam a bawimy sie razem. Ja moge jedynie postanowic co ja mysle na ten temat. Nazwa forum pozostanie asg.krakow.pl bo nie ma wspolnego pomyslu na zmiane. A grupy tworzcie, przeciez mamy Ryjow, Uesowych, Mlodych itp to jest nawet bardzo wygodne w umawianiu sie. Jak ktos mi powie ze mam na mowic Super Combo Squad to bede tak mowil :)

Tytuł:
PostNapisane: 28 11 2006, 23:43 
Administrator

Frugo napisał(a):
jest kompletnie bez sensu

A Ty misiu nie przesadzaj. :)

Tytuł:
PostNapisane: 29 11 2006, 0:35 

bijcie się. bijcie.

Tytuł:
PostNapisane: 29 11 2006, 9:59 
Administrator

Z babami i pedałami to był żart, i Ty Wacorku powinieneś znając mnie 20 pare lat doskonale o tym wiedzieć.

(jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam, niemiałem takiego zamiaru)

Co do sprowadzania rozmowy na tory sprzeczki to jest wogóle jakiś bezsens.

Chciałbym zauważyć że pomysł zjednoczenia sie pod jakąś wspólną nazwą powstał dlatego że mial przynieść jakieś korzyści dla naszej grupy, choćby takie że jeżeli będziemy rozpoznawalnym team'em to możemy zostać przez kogoś zaproszeni, lub jako grupa cos zorganizować. A bylibyśmy dość znaczna grupą bo około 20 osobową.

A Tak to możemy conajwyżej zostać zaproszeni przez Fruga na Frugo Rally albo i nie.

Podsumowując:
Połączenie się pod wspólna nazwą było inicjatywą o charakterze propozycji do rozważenia a nie próba narzucania czegokolwiek.

Z dyskusji na poczatku wynikało, że wiekszość jest za i w zasadzie przeszliśmy do rozważań jaka ta nazwa ma być i nagle przeszła na tory jakis egzystencjalnych rozważań co można co nie etc... i wogóle że jest to kłutnia bez sensu i najlepiej wogóle sie nie nazywać.

Ja uważam, że niema co sie obrażać bo niema o co. Zamiast myśleć negatywnie trzeba myślec pozytywnie i tyle...

Ostatnio edytowano 29 11 2006, 10:40 przez Tomek, łącznie edytowano 1 raz

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 5   [ Posty: 66 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona