Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 47 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: JAk poprawnie zoorganizować imprezę ASG
PostNapisane: 08 04 2013, 8:32 

anusiak napisał(a):
Bardziej chodzi o to ze muszę w coś zainwestować tą kasę.Po prostu nie mam innego pomysłu który ma jakikolwiek sens.

Najlepsza inwestycja to w samego siebie - kurs CAD/ CNC i masz pewny dobry zarobek.

PostNapisane: 08 04 2013, 11:49 

Mnie osobiście nie przypadła do gustu Twoja retoryka, bo z tego jaki odebrałam message to : masz jakąś flotę która gdzieś musi popłynąć, zrobiłeś recon, że jako gracze asg potencjalnie mamy kasę więc zwracasz się do nas z pytaniem w jaki najlepszy sposób ją od nas wyciągnąć....czyli o porady jak byśmy chcieli żebyś nam się dobrał....do anusa :twisted:

Może najpierw kino...kolacja...a Ty tak od razu :twisted:

PostNapisane: 08 04 2013, 12:07 

jakbyś nie miał żadnego innego pomysłu na wydanie tej kasy to zawsze możesz się zgłosić do mnie 8)

PostNapisane: 08 04 2013, 12:21 

Chłop już nie odpisuje...
Zrezygnował albo bajerzy na forum Paintballistów.

Nie był w stanie psychicznie nas udźwignąć :lol:

11:05 PM

PostNapisane: 08 04 2013, 12:44 

Nie ujęliście czarnego mazaka, a to istotny detal dla udanej imprezy.

PostNapisane: 08 04 2013, 13:17 

Szelma napisał(a):
Chłop już nie odpisuje...
Zrezygnował albo bajerzy na forum Paintballistów.

Nie był w stanie psychicznie nas udźwignąć :lol:

spieprzyliśmy sprawę 8)
trzeba było go namówić na zrobienie nam imprezy za te 25 tysięcy :D
dziwki, wódka, koks i helikopter (ciągle czekam na ten przelot blakhałkiem) 8) 8) 8)

PostNapisane: 08 04 2013, 15:23 

W kasynie zawsze ma szanse pol na pol :twisted: czarne czerwone 8)

Zaratustra napisał(a):
..do anusa :twisted:

Może najpierw kino...kolacja...a Ty tak od razu :twisted:

Matylda kocham cie coraz intensywniej 8)

Zmarła Żelazna Dama ...niech żyje Żelazna Dama2 :twisted:

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

PostNapisane: 08 04 2013, 18:03 

Najlepsza inwestycja to w samego siebie - kurs CAD/ CNC i masz pewny dobry zarobek.

Mam kilka lat doświadczenia CNC i jakoś nie widze w tym potencjału . Chyba ze założenie własnej firmy ale nie dysponuje takim kapitałem aby dokonać zakupu sensownej maszyny . A robienie pod kimś mnie znudziło bo nie spotkałem firmy, która doceni mój wysiłek, oraz wkład w funkcjonowanie firmy.

gRuby88krk - jak doładujesz 1k kulek załatwię cie helikopter ale możesz nim tylko posterować :wink:

Z dnia na dzień odkrywam dodatkowe konkurencje w okolicy, i już nie robi się tak różowo, ale nadal mnie to nie zniechęca a bardziej motywuje:)Mają mocno wygórowane ceny, a u tych co zdzierają mniej (nawet z własnym poligonem) nie przelewa się :?

I kto powiedział, ze ja chce z kogoś zedrzeć kasę ? na pewno nie wezmę więcej niż inni, a że doświadczenie w prowadzeniu takich imprez mam marne, jakoś muszę to zrekompensować.

A ma ktoś zamiar odpowiedzieć na jakieś pytania ? :roll:

PostNapisane: 08 04 2013, 18:25 

Anus przyjdz na strzelanie teraz w niedziele do Przema

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

PostNapisane: 08 04 2013, 18:37 

chłopie posłuchaj co Ci piszą ludzie, nikt Ci tego złośliwie nie napisał ale z takim hajsem i z taką wiedzą na temat środowiska to raczej wielkiego biznesu nie rozkręcisz

chcesz wydać te 25koła to poszukaj jakiejś sensownej inwestycji 8)

PostNapisane: 08 04 2013, 19:09 

Chciałbym tylko aby o wiele więcej ludzi było wciągniętych w ASG z mojej okolicy, a każdego nie jest stać na repliki.
Na początek i tak testowałbym na kolegach (kolegach kolegów), a dopiero brał się za osoby nieznajome, aby nie popsuć komuś imprezy.Chciałbym także docelowo mieć swoje miejsce ale wiem ze to już wiąże się z inwestycja już nie na mój portfel, chyba ze bym zarobił na nim wystarczająco, w to wątpię.

To któryś z Panów byłby na tyle miły aby podać mi kontakt do kogoś kto poświeci mi chwile czasu na imprezie i wytłumaczy o co w tym biega od strony organizatora ?Mogę dojechać do Katowic,Mysłowic,Sosnowca,Będzina,Dąbrowy Górniczej oraz miast sąsiadujących z nimi jakich nie wymieniłem.

Co do sensownej inwestycji, to nic sensowniejszego nie znalazłem. Paintball mi się nie podoba, i jest o wiele droższy od ASG, a otwieranie czegoś, gdzie muszę płacić czynsz wiąże się z większa strata niż zyskiem, bo wszystkiego już jest pełno .

A jakie według was są minusy otwarcia takiej działalności ? Wy macie już repliki i nie będziecie przecież komuś płacić za kulki, bo lepiej pojechać do Krakowa, i za 20zl postrzelać się na zaje.. terenie, niż wydać 50zl żeby pobiegać po lesie.

PostNapisane: 08 04 2013, 19:24 

Cytuj:
A jakie według was są minusy otwarcia takiej działalności ? Wy macie już repliki i nie będziecie przecież komuś płacić za kulki, bo lepiej pojechać do Krakowa, i za 20zl postrzelać się na zaje.. terenie, niż wydać 50zl żeby pobiegać po lesie

lepiej zapłacić 5zł na mpk aby dojechać na forty

PostNapisane: 08 04 2013, 19:37 

Cytuj:
A jakie według was są minusy otwarcia takiej działalności ? Wy macie już repliki i nie będziecie przecież komuś płacić za kulki, bo lepiej pojechać do Krakowa, i za 20zl postrzelać się na zaje.. terenie, niż wydać 50zl żeby pobiegać po lesie

lepiej zapłacić 5zł na mpk aby dojechać na forty

jak dobrze być studentem mam tańsze mpk

PostNapisane: 08 04 2013, 20:35 

rzadko wchodzę już na forum bo inne szmery bajery i innymi zabawkami się już bawię ale z tego co zrozumiałem to:

nie masz tych pieniędzy tylko zapewne dostaniesz z UP lub innego dofinansowania na otwarcie nowej firmy i zatrudnienie człeka na min. 2 lata.

a teraz coś o życiu: jak rozpoczynałem zabawę z organizacją imprez to też byłem laikiem i nie twierdzę, że to najlepsze rozwiązanie bo jednak experience to połowa sukcesu.

zamknąłem swój kramik w 2012 (zaczynałem w 2008)r, ponieważ przerosły mnie koszty utrzymania miesięczne (wynajmowałem podziemia hotelu forum), brakło mi już pomysłów na nowych/stałych klientów, wpierdzielił się "kryzys" ze swoimi butami i co najważniejsze, przestało mnie to już cieszyć (tak zwane wypalenie materiału).

Patrząc z perspektywy czasu, jeżeli miałbym to zrobić jeszcze raz to na zasadzie dodatku, tak jak to ma Staszek z areną. Biznesu nie zrobisz a stracisz czas, który nie wróci.

Jeżeli masz kasę w ręcę, to wydaj na swój rozwój: angielski lub inny język. Popracuj, zdobądź doświadczenie w branży a potem ruszaj na podbój świata. Lepiej uczyć się na czyiś błędach aniżeli na swoich - mniej to Cię będzie kosztować.

pozdro

PostNapisane: 08 04 2013, 20:54 

I w końcu doczekałem się uzasadnionej odpowiedzi.Nie twierdze, ze lepiej to zrobię od ciebie ale lokalizacja ma wiele do znaczenia.

Nie wiem jak Staszek ruszył z Areną, ale na początku zapewne nie miał lekko.

Co do inwestycji w siebie to : angielski znam na poziomie komunikatywnym . Kilka lat pracowałem poza granicami kraju (myślałem nad organizacja ASG w Anglii ale to niebywale leniwy kraj) i nie chce już nigdzie wyjeżdżać . A w naszym pięknym kraju, czy masz własna firmę, czy robisz w czyjejś masz te same problemy. Niby 8h i do domu ale nieraz te 8h potrafi zniszczyć psychicznie i fizycznie człowieka. Jedynym plusem to pewna kasa na koniec miesiąca.

Za kwotę do tych 30 tys nic nie ogarnę. Jest to zbyt mały wkład na rozwiniecie czegoś co mooooże przynieść jakiś rozwój.

Jeżeli mowa o datacji z UE to jeżeli wynajmę kumplom repliki ew zorganizuje jedna imprezę w miesiącu to zwraca mi się ZUS który muszę płacić przez rok ''jako warunek'' wiec 12 wypadów i jestem na 0 plus cały sprzęt zostaje już u mnie za free . Brałem to pod uwagę :)Bardziej jednak wolałbym ich kasę na rozwój i stworzenie własnego poligonu, ale do tego, muszę już mieć doświadczenie i swoja grupę.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 47 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona