Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 10   [ Posty: 143 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy ASG KRAKÓW umarło, śmiercią naturalną?
PostNapisane: 27 01 2015, 22:59 

Jakbym siebie słyszał dwa lata kilka lat wstecz 8)

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

PostNapisane: 27 01 2015, 23:34 

Dexter napisał(a):
Małolaty, nieogarnięte dzieciaki, szczeniackie zachowania (i nie jest to nawet ściśle związane z wiekiem!),

Pewnie dlatego trafiaja sie imprezy od 21 lat i to bez wyjatku, ze ktos przyniesie jakies pozwolenie od opiekuna

PostNapisane: 28 01 2015, 12:36 

Albo imprezy na indywidualne zaproszenia. Różnica jest wtedy ogromna w jakości rozgrywki i ogarnięciu ludzi.

PostNapisane: 28 01 2015, 13:14 

Dlatego że imprezy są od +18 czy nawet więcej nie ma dużo ludzi teraz większość są to ludzie poniżej +18 lecz niektóre "dzieci" są nieraz bardziej ogarnięte niż jakiś 30 latek.Powinno być tak że jak jakas osoba nie stosuje się do zasad to go wywalic lub dać mu ostrzeżenie a jak to nie pomoże to dopiero wywalac.

Pozdrawiam.

PostNapisane: 28 01 2015, 15:33 

Nie wiem ile masz lat ale stawiam, że nieletni :D.

Nie, nie dlatego niema dużo ludzi. W zasadzie mogę zaryzykować tezę, że tak patrząc na ASG w Krakowie z perspektywy 10 lat to wszelkiej maści nowi, młodzi i tek dalej psują zabawę a nie stare wory. Możesz sobie wmawiać, że "niektóre "dzieci" są nieraz bardziej ogarnięte niż jakiś 30 latek", prawda jest taka, że większość gnoju na strzelankach to albo nowi albo młodzi i tyle. Czasem trafi się jakiś ogarnięty ale to wyjątek a nie reguła i niczego to nie zmienia.

PostNapisane: 28 01 2015, 16:15 

No tak zgadza się, ale powiedz mi jak nowi mają się uczyć jak większość tak ja już powiedziałem nie ma 18 lat więc nie mają wstępu na większość imprez.

PostNapisane: 28 01 2015, 16:20 

A przykro mi, to nie mój problem bo ja się obecnie prawie nie strzelam, pare razy w roku tylko :D.
W sumie mi obojętne jak się bedą uczyć, byle z dala ode mnie.

PostNapisane: 28 01 2015, 16:44 

Niestety ostatnio jest więcej sprzętu niż talentu.na 50 ustrzelilem kolegów w którzy mieli kontrakty i 90% sprzętu na ostrych częściach i potem się do mnie zburzyli że ich zabiłem, limity FPS powiiny być wprowadzone 350/450 a nie ze ludzie z 550-580 przychodzą i są dumni ze trafiają kiedy ja do nich nie mam zasięgu. A teraz praktycznie ile m2 trzeba na taką nielegalną napiepszanke na teamy 10 osobowe? I jak wgl zapatrujecie się na nielegalne bicie

PostNapisane: 30 01 2015, 0:45 

water napisał(a):
Jakbym siebie słyszał dwa lata kilka lat wstecz 8)

Water, nie wierzysz we mnie? :)

Krew09 napisał(a):
Niestety ostatnio jest więcej sprzętu niż talentu.na 50 ustrzelilem kolegów w którzy mieli kontrakty i 90% sprzętu na ostrych częściach i potem się do mnie zburzyli że ich zabiłem, limity FPS powiiny być wprowadzone 350/450 a nie ze ludzie z 550-580 przychodzą i są dumni ze trafiają kiedy ja do nich nie mam zasięgu. A teraz praktycznie ile m2 trzeba na taką nielegalną napiepszanke na teamy 10 osobowe? I jak wgl zapatrujecie się na nielegalne bicie

Ciągle słysze zarzuty na nowych, małolatów, czy nieletnich, natomiast mało co widać pewne zarzuty do nieco starszych graczy. Nie tak dawno jak w grudniu byłem na strzelance na F50. Wszyscy fajnei się przygotowywali, tylko jakaś grupa ASG jawnie się od nas wszystkich dystansowała. Rozpakowywali się oddaleni od nas. Nawet nijak było pogadac w przerwie czy coś. Poza tym na F50 panuje często terminatorka, której nikt nie kontroluje, a kulturalni gracze po prostu z grzeczności, zeby atmosfery nie psuć (choc i tak już takimi zjawiskami jest nieźle psuta)przemilczają to. Na Tactic gamesach takie zjawiska są wyłapywane i jest reakcja, choć nie zawsze. Niech nowi zwyczajnie pokazuja kulturę i starają się o akceptację ze strony nieco bardziej doświadczonych ludzi, a z kolei niech stare wory będą nieco bardziej wyrozumiali dla zielonych, nie dystansowali się tak od nich typu "zielony, nowy? To be." itp itd. Wybaczcie panowie, ale widać u niektórych doświadczonych, starszych graczy to dziwne zdystansowanie od nowych - u niektórych widac nawet przesadne wywyższanie się.

PostNapisane: 30 01 2015, 9:15 

O tym samym mówię tylko z drugiej strony. Czemu niby narybek zakłada, że każdy na strzelance to z automatu ma być jego kolega?! Kolegami czy znajomymi się staje kiedy się kogoś polubi lub pozna bliżej. Sympatia nie jest wobec nikogo automatyczne czy obligatoryjna. Do obcych ludzi w teatrze tez podchodzisz i próbujesz zagadywać?!

Cytuj:
Poza tym na F50 panuje często terminatorka

Przyznam, że z terminatorką spotkałem się głównie na strzelankach pod egidą asg.krakow.pl. Pewnie dlatego, że to forum jest najbardziej otwarte na nowych i młodych i jest ich na tych strzelankach najwięcej. Co tylko umacnia moje zdanie w kwestii nowych.

Ktoś kiedyś, w podobnej dyskusji, napisał, że problem nie istnieje bo to nie MY potrzebujemy nowych, to NOWI potrzebują nas. Póki grono o tym pamięta- da się strzelać nawet z początkującymi :D. Dla mnie EOT bo póki nowi z którymi dyskutuję nie przestaną być nowi i nie postrzelają z nowymi nowymi- nie zrozumieją w ogóle o czym ja mówię.

PostNapisane: 30 01 2015, 22:45 

Każdy za przeproszeniem pierdoli, a nic nie robi, więc po co w ogóle o tym dyskutować?

PostNapisane: 03 02 2015, 16:47 

Dexter napisał(a):
O tym samym mówię tylko z drugiej strony. Czemu niby narybek zakłada, że każdy na strzelance to z automatu ma być jego kolega?! Kolegami czy znajomymi się staje kiedy się kogoś polubi lub pozna bliżej. Sympatia nie jest wobec nikogo automatyczne czy obligatoryjna. Do obcych ludzi w teatrze tez podchodzisz i próbujesz zagadywać?!

Nie chcesz rozmawiać z nowymi, nie rozmawiaj. Ja też nie gadam na strzelankach z każdym. Chodzi o co innego. Każdy nowy chciałby się czegoś nauczyć od doświadczonych. A poprzez postawę niektórych doświadczonych, która bywa zamknięta, taka nieco wywyższająca się, powoduje, ze nowy czuje się taki izolowany, niezbyt zachęcony do spotkań ASG, bo jest nowy.Poza tym mieszasz dwie rzeczy. W teatrze, moja obecnośc na spektaklu nie jest ani trochę uzalezniona od współpracy z innymi. Nie próbuje, ale nie mam nic przeciwko jak ktos obcy mnie zagadnie. Żeby gra była spójna i szło sie jakoś dogadać, nie masz wyjścia, tylko jakoś podjąc współpracę. Współpraca bez dogadania się nie istnieje.

Dexter napisał(a):
Cytuj:
Poza tym na F50 panuje często terminatorka

Przyznam, że z terminatorką spotkałem się głównie na strzelankach pod egidą asg.krakow.pl. Pewnie dlatego, że to forum jest najbardziej otwarte na nowych i młodych i jest ich na tych strzelankach najwięcej. Co tylko umacnia moje zdanie w kwestii nowych.

Org winien byc od tego, żeby tepić terminatorkę,c zy tego typu podobne zjawiska.

PostNapisane: 03 02 2015, 18:59 

Ja uważam że nie było by żadnego rozłamu starzy kontra młodzi gdyby nie Windurin

PostNapisane: 03 02 2015, 19:05 

No i przedewszystkim ,ze Ugoood gdzieś zniknął bez śladu..

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

PostNapisane: 03 02 2015, 20:05 

Czyli wszystko co złe, wynika z mojej strony....
Podział starych na młodych, wina że org nie tępi terminatorów, itp. ....

Może najwyższy czas, abym przeszedł na emeryturę airsoftową?
Wtedy, może się zakończą spory.....

Tel. 696160766 - WinduriN
Tel. 730802011 - Chuck
L.P.K. - KLIK!

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 10   [ Posty: 143 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona