Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 60 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 09 2010, 21:15 

co już nikt z pretorią się nie chce strzelać ?

Tytuł:
PostNapisane: 27 09 2010, 21:30 

Niestety... Jak tak dalej pójdzie, będziemy musieli strzelać się z wami... :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 28 09 2010, 9:30 

Konrad, wystarczy poczytać forum. Do kadry B należysz niejako z automatu mając 16+, to o przystąpieniu do kadry XXX musisz pogadać z Texiem/Białym.

Tytuł: Re: KADRA XXX - PROPOZYCJA POŁĄCZENIA KADRY A z B*
PostNapisane: 22 01 2012, 21:47 

Przepraszam za odkopanie tematu, ale najwyższa pora aby zaktualizować parę rzeczy.
"Kadra XXX" istnieje tylko teoretycznie, w praktyce jest to pare osób które są przeze mnie dopuszczone do strzelań otwartych, bez jakiejkolwiek organizacji.
Dlaczego tak sie dzieje? Otóż dlatego że PRAWIE nikt nie egzekwuje na strzelaniu tego czy gracze mogą uczestniczyć w strzelaniu, czy wszyscy mają pozwolenia aby grać.
Wiele osób nadal na forum stoi jako opiekunowie lub patroni a mimo to nikt nic nie robi. Krótko mówiąc chce się poskarżyć że zostałem z tym wszystkim sam 8)
Fundamentem tego że kadra B/XXX itp. została stworzona, było to że gracze są sprawdzani na strzelaniach przez organizatorów!
Jeśli tego nie ma, to następuje rozprzężenie i ludzie to olewają.
Nie wiem czy wszyscy mają świadomość tego, że jeśli sie coś stanie niepełnoletniemu na strzelaniu, który nie miał karteczki, to wszyscy mają przechlapane.
Jeśli tak ma być, to ja umywam ręce, bo to że ktoś jest w kadrze XXX lub B nic mu nie daje, jeśli każda inna osoba może wejść na strzelanie. Dostaje coraz to nowe PW od ludzi chcących się dostać do kadry, ale po co to, skoro i takPRAWIE wszyscy mogą przyjść na praktycznie każde strzelanie?
Wniosek: Nie widzę sensu istnienia kadry jeśli zasady tutaj ustalone nie są egzekwowane przez wszystkich!
Proszę o merytoryczną dyskusje w temacie.

PostNapisane: 22 01 2012, 21:54 

nie chcialbym sie wpierdal....
ale przeczytalem wlasnie jatke w dziale strzelania krakow z Mydlnikami w tle i to co sie tam dzialo to chyba wlasnie wynik tego,iz naplynela fala swierzej krwi,ktora jest ze stali i lubi postrzelac na probe w okna pociagu,i inne tego typu jajeczka,

faktycznie moznaby bylo sie zastanowic nad jakims filtrowaniem

bo zlo rodzi sie w łonie 8)

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

PostNapisane: 22 01 2012, 22:15 

Dokładnie, jestem za tym. Sam bym chciał się tym zająć, ale jeszcze nie mam do tego predyspozycji :) Pomysł jak najbardziej popieram, nowe osoby niepełnoletnie filtrować.

PostNapisane: 22 01 2012, 23:41 

Po prostu organizator powinien pisać +18 + kadra XXX - dawniej to działało. A jeśli nie pisze, to znaczy, że kadra B ma wjazd na jego odpowiedzialność.

Kwestia jest taka, że od czasu zburzenia Łapianki kadra B zaczęła wbijać na inne strzelania. Trzeba to jakoś unormować.

Stowarzyszenie Krakowski Airosft pozdrawia

PostNapisane: 23 01 2012, 7:50 

Tak dokładnie , org musi pisać ,all or only , po sprawie będzie wtedy
Znowu większość będzie rozpoznawalna,nikt nie będzie zmobilizować itp zjawiska znikną jak intercity ostrzelane,"chciałem uniknąć rekoczynow", "zapomniałem umyć uszu a jeszcze miałem kominiarke"

Miks wniosków Przemka i Stalkera i kwestie znikną
Jeżeli będzie filtr na spotkania jak dawniej,nerwy zostaną nadal w konserwie

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

PostNapisane: 23 01 2012, 8:42 

A jak nie, to ktoś się na kogoś wydrze, zbluzga... dadzą sobie po gębach i będzie el gitarra.

Wymiana ostrych zdań się zdarzała i nikt nie płakał z tego powodu. Tak samo nikt nikomu po gębie nie dał - a przynajmniej nie byłem świadkiem czegoś takiego.

Się nie nosi czerwonej szmaty, to się dostaje serią z automatu, albo nawet z pizdoletu "za niewinność".

A Przemo bardzo trafnie zauważył, że trzeba filtrować młodzież, a przynajmniej z założenia odcinać tych 16-. Są miejsca w Krakowie, gdzie mogą iść się postrzelać, obowiązuje ubezpieczenie, organizator jest "kryty" i jest git.

PostNapisane: 23 01 2012, 21:23 

[Edit: Poniżej odnoszę się do wcześniejszego spamu]
Prosiłem o merytoryczną dyskusję!
Wchodze, patrzę a tu syf jak wuj sie zrobił. Wstyd! :roll:

Pan Osama napisał(a):
Forum i hobby to tylko niewielka czesc naszego zycia, to ze sie komus nie podoba moja osoba to juz jego problem n_n ja mam wieksze zmartwienia na glowie
Na pewno nie zrezygnuje ze strzelania z tego powodu ;)

Drogi użytkowniku tego forum, nie interesują mnie Twoje wywody na swój temat. Na tym forum obowiązują pewne prawa, które Ty łamiesz. To co właśnie robisz to nazywa się zaśmiecanie forum, o braku kultury osobistej którą okazałeś w stosunku do dużo starszych od Ciebie użytkowników forum nie wpomne. Chce Ci tylko powiedzieć że na pewno kiedyś na strzelankach zapewne któregoś z nich spotkasz, i jestem bardzo ciekaw czy byłbyś gotów powtórzyć to co teraz tak śmiało piszesz tutaj w stosunku do nich. Nie życzę sobie abyś pisał więcej w tym temacie jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, a wątpie żeby tak było.

Pan Osama napisał(a):
Jak skoncze 14 to jej powiem ze pale, ale wiesz ja sie nie zaciagam bo slyszalem ze to szkodliwe
Szelma.. jakie oszustwo? Jesli chcesz mnie o cos oskarzyc to mow wprost, nie pozwolil bym sobie na nie przestrzeganie zasad

Na forum również są zasady, ale ich juz nie przestrzegasz.

Srubokret napisał(a):
A to jest syndrom WMASG, popełnisz jeden błąd interpunkcyjny i 4 stron pouczającego spamu o interpunkcji :D

Nie popisałeś się Śrubokręt...

Nie chciałbym widzieć żeby ktoś jeszcze coś niezwiązanego z tematem tu pisał, inaczej będe musiał użyć magicznego przycisku x.

PostNapisane: 23 01 2012, 21:26 

Oooook, zobowiazuje sie ze to moj ostatni spam post w tym teamcie :) przepraszam za smiecenie, juz nie bede Przeniesiemy sie z flejmem do innego dzialu

A więc życze powodzenia, jeśli będziesz tak nadal robić to ktoś "z góry" sprawi że Twoje konto zostanie usunięte.
Przemo

Zobowiazalem sie ze to bedzie moj ostatni post w tym topicu a wiec...
EDYTKA: (do tego tam na dole)
u_god napisał(a):
Pierwsze dwie wypowiedzi świadczą, że nie jesteś kontrowersyjny tylko jesteś zwykłym prostakiem.

To sa zwyczajne odpowiedzi na zaczepki wymierzone w moim kierunku, fakt troche prostacko ale musialem sie znizyc do poziomu kilku osob zeby zrozumialy co do nich pisze, rozumiesz... inaczej sie nie dalo

edit by wtk: Osz jasna ciemna! Dzięki zgłoszeniu tego posta odkryłem, jakie możliwości daje nowy panel moderatora! Nawet nie wiem, do czego służy połowa tych ikonek :lol: W tym temacie: narazie nie dopatrzyłem się łamania zasad forum. No chyba, że Przemo już coś wyedytował przede mną. Odpuście sobie wzajemnie grzechy i idźcie na bronka na zgodę.

Ostatnio edytowano 23 01 2012, 21:42 przez Pan Osama, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 23 01 2012, 22:12 

Wczoraj i dziś padło wiele nie potrzebnych postów. Pamiętajmy o tym że jesteśmy użytkownikami tego forum, i powinniśmy się odnosić do siebie z szacunkiem. Pan Osama nie powinien był robić tego co zrobił, ale z waszej strony wcale nie było lepsze zachowanie, zaczepki itd. Nie brałem udzialu w tym, i oceniam to z boku, neutralnie.
Prosiłbym, jeśli znajdzie się ktoś na tyle honorowy aby się przeprosić, jeśli nie tu w temacie, to przez PW.
Szelma, Śrubokręt, Pan Osama, Water,

PostNapisane: 23 01 2012, 22:16 

Coz... to moze ja zaczne, przepraszam wszystkich uzytkownikow forum za moje zachowanie, za wycieszki osobiste i moje ogolne wrodzone chamstwo... to sie wiecej nie powtorzy : /

PostNapisane: 23 01 2012, 22:22 

Nikogo nie przeproszę, bo nikogo nie obraziłem.

To przeproś grzecznie innych za spamowanie.
Przemo

PostNapisane: 23 01 2012, 22:24 

Wracając do merytorycznej dyskusji, która została zakopana kilka stron wcześniej.

Prosimy tych, którzy zakładają tematy (nie nazywajmy ich organizatorami ze względów prawnych, bo nimi nie są), aby jasno i czytelnie wpisywali, jacy wiekowo gracze moga się pojawić na strzelance. Osoby niesprawdzone lub nie posiadające dokumentu potwierdzającego wiek nie wchodzą - strzelania ASG Kraków to nie Tesco, nie każdy ma tu wstęp kiedy mu się podoba.

Dziękuję za uwagę.

Stowarzyszenie Krakowski Airosft pozdrawia

Ostatnio edytowano 23 01 2012, 22:30 przez STALKER, łącznie edytowano 1 raz

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 60 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona