Zmień rozmiar tekstu

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 34 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: ODPOWIEDZIALNOŚĆ za innych/młodszych graczy
PostNapisane: 28 01 2012, 18:22 

Ten motyw kieruje do starszych wyg airsoftowych,proszę zatem zielonych ,nielatow by zbytnio nie rozpisywali...

Sprawa moich przemyśleń dotyczy takich sytuacji jak z PANEM OSAMA

Otóż chciałbym przetestować na sobie ,wzięcie odpowiedzialności -w granicach rozsądku oczywiście,za osoby które wkraczają na wojenna ścieżkę airsoftu

Jestem po osobistej rozmowie z tym chłopakiem i być moze trzeba dać druga szanse...

Wiem,ze wkur..czyl większość,w tym mnie na maxa,zwłaszcza ,ze pozwolił sobie na dużo wiecej niż mógłby pozwolić sobie mój najlepszy kolega,ale cóż...tak to już jest gdy się ma 20pare lat..
Tez myślałem wtedy ,ze świat jest mój ...

Dlatego nie wchodząc w szczegóły rozmowy z nim,proszę o zaufanie mi,oraz mojej intuicji,ze należałoby dać szanse ponownie OSAMIE...

Jeśli zawiedzie,rozczaruje swoją postawa,zachowaniem,cwaniactwem,buractwem,czymkolwiek,osobiście wraz z TEam Six Neavy,dopadniemy go i Operacja Geronimo 2, zostanie w Polsce przeprowadzona...

Suma sumarum:

Chce wziąć pod skrzydło Osame i zagwarantować za jego zmienione obecnie zapatrywania na kluczowe dla naszych zabaw kwestie..

Proszę o merytoryczne i sensowne pytania,wątpliwości,poparcie bądź odrzucenie mojego eksperymentu..

Repeat:
Temat przeznaczony dla osób mnie znających,będących żywotnio zainteresowanych brakiem fermentu,kwasu i innych baboli strzelankowych,
Osób które nie jedna strzelankowa konserwe zjedli

Z góry dziękuje i uważnie czytam wasze opinie,akceptując jakiekolwiek zdanie na ten temat

Pozdr

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

Tytuł: Re: ODPOWIEDZIALNOŚĆ za innych/młodszych graczy
PostNapisane: 28 01 2012, 18:35 

DAĆ DRUGA SZANSA 8)

A JAKBY CO TO ODDAĆ DO TUBISIA NA SERVIS :lol:

POKE :twisted: PAŁER :lol:

Obrazek

PostNapisane: 28 01 2012, 19:12 

Niestety Pan Osama wykazał się godnym podziwu kretynizmem, tym bardziej, że pisałem do niego PW, żeby dał sobie na wstrzymanie z obrażaniem ludzi na forum, nie dał sobie. Water - fiuter, itp.

Jestem za "drugą szansą", ale w tym przypadku kara również powinna być ażeby dać nowym/młodym przykład, że kulturalnym być należy - ban przez 2 miesiące na strzelania kadry XXX powinien być. Potem zapominamy.

PostNapisane: 28 01 2012, 19:16 

Co do tego bana, to chyba decyzja należy do Przema.

PostNapisane: 28 01 2012, 19:39 

Lysol zdanie twoje bardzo sensowne,Sruba tez racja,
Myśle ze jakaś karencja,pozwalająca Ibn Ladenowi się wyczytać,pocwiczyc cierpliwość,lekko się zalogować jest jak najbardziej wskazana
Jestem przeciwnikiem karania,to nie sad wojskowy,ale istotnie pewnie i sam Osama będzie chciał się wypowiedzieć prędzej czy pózniej na ten temat
Po wypowiedziach większości mam nadzieje,poprosimy by sam skomentował to co się wymknelo samoczynnie,w końcu nie jesteśmy inni,każdy robi babole,nikt tu tez nie jest omnibusem i nie ma monopolumna racje boska
Natomiast w rozmowie ze mną dał do zrozumienia jasno,ze swoje potknięcie rozumie,tez musiałem klarowne mu powiedzieć ,iż asg to nie bierki
Myśle ze zwłaszcza ci ,którzy byli na owym zawarciu mydlanym obecni powinni zabrać głos,niemniej liczy się zdanie każdego usterka,ponieważ bawimy się razem i inni tez chcą się z nami bawić
Moze czasem nadmiernie chcą z szumem wejście mieć przednie,a wychodzi z tego kleks roztarty na starych galotach..?
Liczy się dla mnie wasze zdanie,ponieważ odpowiedzialność za jego postawę wezmę na swój łeb,co nie jest małym obciążeniem
Mam rownież zamiar pojawić się na strzelaniu z Nim,w momencie kiedy uznanie/uznamy ze jest to możliwe

Jak mnie łapią na radar kap.Zbik i por.Borewicz,zawsze proszę żeby byli wyrozumiali i ze nie muszą mi dawać 500 oraz 8 pkt,ale ze mam nie ważna gaśnice i moze się skończyć na upomnieniu,
Mając dyżurne 100zeta,zazwyczaj jest majonez 8)

Więc moze i Osama nie ważna gasnice,a tu nikt przecież sznaucerem nie jest? 8)

Pozatym gdybym Przemka poprosił by go przeszkolil na jednym,dwóch spotkaniach,tez byloby by to lepsze wprowadzenie i niejako filtr przed spotkaniami ze Starszakami

PostNapisane: 28 01 2012, 20:26 

Ja od siebie dodam że owszem, nie powinien był tak zrobić, ale również część winy jest po stronie naszej, zamiast z wyrozumiałością do tego podejść, panowie komentujący nie oszczędzali ironii i cynizmu. Nie każdy od razu był specem, każdy zaczynał, każdy sie musiał odnaleźć w środowisku, wyrobić sobie opinie, spędzić wiele czasu na strzelaniach. Zapomniał wół jak cielęciem był :wink:

PostNapisane: 28 01 2012, 20:58 

PRzemO napisał(a):
Ja od siebie dodam że owszem, nie powinien był tak zrobić, ale również część winy jest po stronie naszej, zamiast z wyrozumiałością do tego podejść, panowie komentujący nie oszczędzali ironii i cynizmu. Nie każdy od razu był specem, każdy zaczynał, każdy sie musiał odnaleźć w środowisku, wyrobić sobie opinie, spędzić wiele czasu na strzelaniach. Zapomniał wół jak cielęciem był :wink:

Otóż to,kiedyś tez miałem taki wiek,i pryszcze z ryja wyciskalem,
Pytanie jest takie,jak od Edwarda G..."pomozecie?"

Odpowiedz:.....
Edek:"no!" 8)

PostNapisane: 28 01 2012, 21:24 

Blackwater bierze Osamę pod "skrzydła".... Pora umierać... :D

Ale serio: jestem za daniem Osamie drugiej szansy - jeżeli się nie sprawdzi, lub podskoczy "wyżej własnej d*py", to wiem że Water go sprowadzi do poziomu 30 cm ponad chodnikami.

Niemniej koleś powinien teraz pokazać, że ma jaja i coś chce wynieść z tych nauk i przysługi, jaką mu Water robi.

Też kiedyś bucem byłem i dzięki krótkiej reprymendzie Borii na ludzia wyszedłem (mniej lub bardziej).

Reasumując: DRUGA SZANSA!
W razie potknięcia w okresie próbnym: wylotka.

PostNapisane: 28 01 2012, 22:33 

Ja uważam, że to nie Caritas. Trzeba się szanować. Nie może być tak, że ktoś nowy nas obraża i w ten sposób próbuje wywalczyć sobie pozycję. Nie tędy droga. Żółta kartka.

EDIT: kolega musi zrozumieć, że asg to sport, który oparty jest na współpracy pewnej społeczności. Jeśli ktoś od początku postanawia robić rozróbę, to niestety musi pomyśleć albo o zmianie zachowania, albo poszukać innej zabawy. Kiedy ja zaczynałem, to robiłem wszystko, by nie podpaść "starszyźnie", choć od niektórych jej członków byłem starszy. I to się do dziś nie zmieniło, czego przykładem jest mój szacunek m.in. wobec Witka, Cześka czy Tubisia (i nie tylko 8) ).

Stowarzyszenie Krakowski Airosft pozdrawia

Ostatnio edytowano 29 01 2012, 0:33 przez STALKER, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 28 01 2012, 23:51 

STALKER napisał(a):
Ja uważam, że to nie Caritas. Trzeba się szanować. Nie może być tak, że ktoś nowy nas obraża i w ten sposób próbuje wywalczyć sobie pozycję. Nie tędy droga. Żółta kartka.

+1

PostNapisane: 29 01 2012, 0:45 

zacne!
drugie żółtko i robi sie krwiste jajko Panie Osama,bo mysle ze to czytasz i sie zastanawiasz,ale poczekaj prosze z wypowiedzia swojego zdania,bo jeszcze licze kilka istotnych wypowiedzi osob,ktorym lezy na sercu nie tylko wlasna satysfakcja z asg,ktora pojawia sie ,uwierz- w momencie gdy inni z toba sie bawiacy,chca sie z toba pstrykac a szczypac..

poprosze Zgredzikow o kontynuowanie,mysle ze dla wilelu swierzych bedzie to jakas "Alejka Slusznego Poczatku"

PostNapisane: 29 01 2012, 9:00 

Mnie na akcji nie było i to nie mnie obrażano - ale jak już gdzieś napisałem - jeżeli to pierwsza wtopa i to jeszcze świeżaka, to należy domniemywać, że jest perspektywa poprawy i dawanie drugiej szansy ma sens.

Niemniej uważam, że dla zaspokojenia poczucia sprawiedlowości ludowej, jakaś forma ekspiacji powinna być - np. ban na 2 miesiące jak Łysol proponuje, albo chociaż publiczna samokrytyka :twisted:

PostNapisane: 29 01 2012, 12:39 

Przebaczać należy, jak nasz Papa Smerf.
Jeżeli przeprosi osoby obrażone i się zgodzą, przebaczyć i już.
Tym bardziej jeżeli ma "opiekuna", nie czekać, nie odwlekać, jak ma nawalić drugi raz to niech nawali od razu, szkoda czasu.

PostNapisane: 29 01 2012, 13:19 

Jak dla mnie jeśli Woda chce się podjąć to niech Osama chodzi z nim na strzelania a po powiedzmy 4 strzelaniacha będzie mógł pojawić się bez taty

PostNapisane: 29 01 2012, 13:35 

Panowie, nie pierrdolta bo niebylita na tej strzelance. Zresztą fajna impreza to była. Niech się wypowiedzą: Stalker, Bedu, Mearik, Czesio, Tubiś.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 34 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona