Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 17 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sposób na łączność w Airsofcie - urządzenia Motoroli
PostNapisane: 30 08 2013, 13:36 

PS, Dexter, to ze czegoś wcześniej nie opisano i stwierdzono komisyjnie to nie znaczy ze nie zaistniało.
a jeżeli coś może zaistnieć teoretycznie to wystąpienie tego zjawiska to tylko kwestia czasu.
Reasumując, nie spotkałem się z przypadkiem opisanej naocznej czy udokumentowanej kontroli UKE w ASG ani nawet z takowym przekazem słownym..

Wątek jest w części forum czysto technicznej, i co najwyżej taka dyskusję chciałem podjąć, jeżeli ktoś będzie miał jakieś uwagi czy pytania techniczne czy praktycznego wykorzystania to zapraszam,
natomiast jak ktoś chce bym wyjaśnił wizję oraz domenę UKE czy tez chciał by się zapoznać z przypadkami kontroli urzędu komunikacji elektronicznej czy cokolwiek nie związane z tematem to zapraszam na priv lub proszę o utworzenie osobnego tematu, na pewno się wypowiem!

Tytuł: Re: Sposób na łączność w Airsofcie - urządzenia Motoroli
PostNapisane: 23 03 2014, 1:59 

Ostatnio testowałem motorolę z moim byłym wouxun kg-uv6d i zaprogramowany wouxun kg-uv6d na częstotliwość 446,000 odbierał pierwszy kanał PMR a motorola była cicha. co świadczy o jakości zastosowanego odbiornika, oczywiście na korzyść profesjonalnych rozwiązań.

Sorry, że odgrzebuję stary wątek, ale trochę mnie zainteresował.
To o czym piszesz, na pewno nie świadczy o wyższości "profesjonalnych rozwiązań".
Przede wszystkim - w ten sposób nic nie jesteś w stanie sprawdzić. Bo niby o czym to świadczy i z czego wynika?
Poza tym to, że wouxun odbieral ta częstotliwość może świadczyć o 2 rzeczach - o marnym nadajniku lub o tym, że częstotliwośc która podałeś mieści się w paśmie pierwszego (jest na skraju) kanału PMR, jako zadekaroway radiowiec - powinienes wiedzieć.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 17 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2