Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 11   [ Posty: 159 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: WOŚP. 12 stycznia2014
PostNapisane: 12 11 2013, 22:32 

Do końca tygodnia dodamy wszystkie informacje związane WOŚP ale ze względu na incydent w tamtym roku, bedzie to inaczej zorganizowane. 8)

https://www.facebook.com/DlaWOSP?ref=ts&fref=ts

Ostatnio edytowano 18 11 2013, 10:01 przez DENEK, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re: WOŚP. 12 stycznia2014
PostNapisane: 12 11 2013, 22:43 

Ale ktory incydent?

Z wpraszajacymi sie polglowkami?

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

PostNapisane: 12 11 2013, 22:49 

To jest mały incydent.Wieksza byla akcja z ZW przez jedna osobę.wiec w tym roku bedzie specjalny system. Sory panowie to jest dana szansa ostatnia jesli ktos odwali znowu numer bedzie odpowiadał przed policja.

PostNapisane: 17 11 2013, 22:37 

Witajcie!

Zapewne część z Was już tu zagląda z niecierpliwością, aby zobaczyć informacje dotyczące kolejnej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oto i one (w formie wstępnej).

Tak jak przed rokiem główny sztab, do którego będziemy przynależeć, jest sztabek Gazety Krakowskiej, a jego siedzibą w dniu Finału będzie Muzeum Narodowe. Podczas Finału będzie prowadzona zbiórka na rzecz sprzętu do ratowania małych dzieci oraz godnej opieki zdrowotnej osób starszych.

Ja osobiście będę działał w Sztabie - co za tym idzie, będę się starał lobbować za przychylnością Sztabu. Ze względu na kilka incydentów (nieautoryzowane wejścia grup ASG o których nie wiedziałem, przez cwaniakowanie oraz rażąco niegodne zachowanie po udawanie wojskowych) zostaną wprowadzone znaczne obostrzenia, co do liczby i trybu pojawienia się na płycie Rynku Głównego w Krakowie.

1. Osobami odpowiedzialnymi za organizację naszego forumowego środowiska i rozdzielanie zadań będzie Denek oraz Maerik - ich decyzje są ostateczne i niepodważalne, aczkolwiek mogą być (i zapewne będą) konsultowane ze mną.

2. Początkowo liczba miejsc dla chętnych zostaje ustalona na 40 - jeżeli lista ta się zapełni, będziemy rozważać następne miejsca.

3. Wprowadzone zostaną IDENTYFIKATORY dla forumowiczów, których posiadanie może być (i raczej będzie) weryfikowane nie tylko przez nas (Mnie, Denka, czy Maerika) ale również przez służby mundurowe - Policję, ŻW, SM. Osoba w umundurowaniu i z repliką bez identyfikatora będzie traktowana przez te służby tak, jak w każdy inny dzień na ulicy (albo gorzej).

4. W tym roku Wolontariusze powinni sami zadbać o swoje identyfikatory i puszki - zapisy już się odbywają! Nie będzie "specjalnej" puli puszek dla naszego środowiska, ponieważ w zeszłym roku na 10 zgłosiło się i czynnie zbierało 5 osób. Nie mam zamiaru kolejny raz robić z siebie idioty i wprowadzać zamieszania w Sztabie.

5. Absolutnie nie ma stania i jarania fajek w kółkach wzajemnej adoracji! Jak ktoś będzie miał ochotę zapalić, to proszę odejść w ustronne miejsce i to zrobić - nie możemy kojarzyć się z bandą kolesi klnących i jarających pety. O innych jaraniach czy jakimkolwiek alkoholu nie wspominam - NIE MA PICIA PODCZAS WOŚP! Jak się przebierzecie w "cywilki", to mnie to już LOTTO.

6. Głównym naszym zadaniem jest pomoc Wolontariuszom, jak również w Sztabie - jak będę potrzebował pomocy, albo którakolwiek osoba ze Sztabu, to Waszym obowiązkiem będzie pomagać. W tamtym roku na całą ekipę ludzi chętnych naprawdę do pomocy i pomagających mogę policzyć na palcach.

To na razie wszystko - dalsze informacje na dniu.

Pozdrawiam,
Drav.

PostNapisane: 18 11 2013, 9:42 

Lista idzie 1puszka=4osoby do obstawa.nie bedzie ze 40 osób do lansu i 3do puszki,jesli bedą 3 puszki to na logikę 12osob.Swobodne chodzenie bez puszek zabronione.

PostNapisane: 18 11 2013, 19:45 

Niestety,musze wam lekko zasrac temat,ale...

Zawsze popieralem wszelakie inicjatywycharytatywne
Od lat czynnie i monetarnie,jadlem i napitkiem wspieram WOŚP
jednak w tym roku chyba zrezygnuje...

Rozumiem wkurzenie twoje Wojtek po wyczynach debili z tegorocznego Wospu,niemniej ograniczen uczestnictwa nie powinno byc zadnych,

Oczywiscie to moje zdanie...

Swoje zdanie buduje na ideii charytatywnych inicjatyw
Takie inicjatywy,a zwlaszcza to co Owsiak robi od kilkudziesieciu lat polega wlasnie miedzy innymi na bezgranicznym ,dowolnym,bezosobowym niemal poparciu
Polega na calkowitym zaangazowaniu,czesciowej pomocy,dowolnych datkach,lub wsparciu samej ideii ,czasem za doslowny grosz...
To dlatego,ta impreza ma tyle edycjii
Dolaczali do niej ludzie przygodni,czesto antagonistycznie na codzien nastawieni,w czasie ktory im na to pozwalal,groszem ktory mogli sobie przekazac...

Robienie ograniczenia,robienie jakiejs selekcji,robienie " kto zdazy w 40 miejscach to super" moim zdaniem kloci sie z tym,z czym mi sie kojarzy WOSP...

To niemal tak jakby powiedziec," masz slaba stylizacje" lub " nie strzelasz sie z nami" wiec nie mozesz zbierac tych datkow...

Sorry Panowie Orgowie...czapka z glowy,ze wam sie chce i poswiecacie sie,ale chyba to nie tak...

Co ma powiedziec chlopak,ktory chce przyjsc z tata strzelajacym sie w asg.krk ale jest 41 albo ma 15 lat i ma tylko wz93, lub poprostu chce sie napatrzec na innych,wesprzec chocby swoja obecnoscia,zeby moc powiedziec ,ze tez wspieral tak jak potrafil?
Ze braklo miejsca?
Ze nikt go nie znal i dlatego lipa?

Jezeli moge zaproponowac,to zrobcie spis danych i zapisujcie wszystkich,abyscie mogli potem identyfikowac wpelni,ale nie ograniczajcie nikomu mozliwosci uczestnictwa w inicjatywie,ktora budowalismy tu wszyscy wspolnie...

Bardzo was szanuje ,za checi i serce,czas poswiecony i profesjonalne ogarniecie problemow,jednak uwazam to za slepa uliczke...

Przepraszam,nie chce nikogo urazic,ale nie podoba mi sie taka opcja...

To tylko moje zdanie...

PostNapisane: 18 11 2013, 21:59 

viewtopic.php?p=162231#p162231 Artur twoja wypowiedz z tamtego roku

PostNapisane: 18 11 2013, 22:37 

DENEK napisał(a):
http://asg.krakow.pl/viewtopic.php?p=162231#p162231 Artur twoja wypowiedz z tamtego roku

Może się mylę ale uważam że DENEK trochu nadinterpretujesz. Co innego "znać swoja grupę" a co innego robić selekcje. Może czas zrobić lepszych i lepsiejszych niech sb każdy w swoich grupach strzela,spotyka się i alienuje. Bo to zaczyna być śmieszne. Idea WOŚP-u się z tym wszystkim mija. Dziś nie mam czasu na głębsze zapoznanie się ze wszystkim ale na pierwszy rzut oka tak to widzę.

PostNapisane: 18 11 2013, 22:38 

Denek ,No wlasnie o tym mowie... :roll:

"..Wprowadzimy xywy na rzepach i kazdy kto chce uczestniczyc,bedzie wczesniej zapisany z danymi osobowymi
To oczywiscie wyeliminuje anonimowosc i blade twarze

Wszyscy chcacy brac udzial beda zglaszac sie duzo wczesniej a dwa ,trzy dni wczesniej ktos z nas zamknie liste i tyle.."

PostNapisane: 18 11 2013, 22:43 

water napisał(a):
Denek ,No wlasnie o tym mowie... :roll:

"..Wprowadzimy xywy na rzepach i kazdy kto chce uczestniczyc,bedzie wczesniej zapisany z danymi osobowymi
To oczywiscie wyeliminuje anonimowosc i blade twarze

Wszyscy chcacy brac udzial beda zglaszac sie duzo wczesniej a dwa ,trzy dni wczesniej ktos z nas zamknie liste i tyle.."

DENEK napisał(a):
Panowie i panie mowie od razu to jest wsyepna lista. 1stycznia będzie weryfikowana lista.zostana zatwierdzone osoby znajome w srodowisku.z polecenia zaufanych graczy.oraz sprawdzone osoby z zeszlych edycji. Wiec jak ktos dopisuje to do razu kto moze cie kojarzyć albo kto ręczny głową.

Różnice są dość wyraźne, jak to sb wyobrażasz? Wpisuję się na liste np 7. Virus- znam Watera,Borie Denka i paru innych,bo z nimi strzelem,strzelam i bd strzelał, może mnie zarekomendują,czekam na potwierdzenie?? I teraz każdy,lub jeden z nich ma napisać czy się zgadza? Może podpisać jakieś pismo?!

PostNapisane: 18 11 2013, 22:50 

Niestety ,to co zostalo zaproponowane przez Denka,wypacza calkowicie idee WOŚPowego spotkania..

PostNapisane: 18 11 2013, 23:12 

przynajmniej będzie "ekskluzywnie", nie ma to jak dobra selekcja 8)
no ale w końcu święte prawo organizatora do odmowy udziału komukolwiek z jakiegokolwiek powodu 8) 8) 8)

PostNapisane: 18 11 2013, 23:15 

gRuby88krk napisał(a):
no ale w końcu święte prawo organizatora do odmowy udziału komukolwiek z jakiegokolwiek powodu 8) 8) 8)

Kamil...niepotrzebnie sarkastycznie nawiazujesz...
To sa dwie rozne kompletnie od siebie sytuacje...

PostNapisane: 18 11 2013, 23:17 

gRuby88krk napisał(a):

A brak powodu jako główny z nich 8) a tak serio to zaczyna się dzielenie środowiska już nawet w akcjach charytatywnych... Co dalej?

PostNapisane: 18 11 2013, 23:18 

tu nawet nie chodzi o sarkazm ale o to co się porobiło w towarzystwie
sorry, ale jak w zeszłym roku pomagałem z wośpem to nie miałem takich zapędów
przyszedł każdy kto się zgłosił na czas, nie było lepsiejszych i fajniejszych, wszyscy mieli takie samo prawo by pomóc

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 11   [ Posty: 159 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona