Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 11   [ Posty: 159 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WOŚP. 12 stycznia2014
PostNapisane: 19 11 2013, 0:23 

Ty naprawde nie rozumiesz co pisalem,czy udajesz... :roll: ?

Wszystko podtrzymuje,jedno z drugim sie nie wyklucza,wrecz przeciwnie...

Wujek.... Jak Cie lubie :lol:
Masz ponad siedem tysięcy postów a Ty dalej nie rozumiesz czy udajesz że nie wiesz jak sie kręci afery :lol: ?

ps. nikt nikomu nie zazdrości, nikt nie chce się wylansować ponad, wszyscy chcą zebrać kase na wośp, wszyscy chcą zapobiegać kwasom, zbieżność nazwisk, imion, linków, grup jest przypadkowa

PostNapisane: 19 11 2013, 0:26 

Bastek,mama sie pytala gdzie jestes,bo mleko wystyglo 8)

Tak,nadal nie wiem jak sie kreci afery...
Poucz mnie,ale nie w tym topiku,ok?

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

PostNapisane: 19 11 2013, 0:27 

Życzliwa osoba powiadomiła mnie że odbywa się tu nadinterpretacja moich wypowiedzi :).

Owszem w moim odczuciu 80% ludzi wyglądało jak terroryści. Jednak organizacyjne da się to dograć zupełnie inaczej, ale jeśli organizator widzi tyko swoją rację i 40 osób na rynku to jest to nie do przeskoczenia.

Wystarczy zabronić kominiarek, szalików zasłaniających twarz itd. Osoby które mają tylko mundur i replikę poprosić na puszkowych (których jak widać brakuje).

Popieram też Watera, zabranianie wstępu komukolwiek, to strzelanie sobie w kolano. Izolujecie środowisko Panowie coraz bardziej (akurat to mnie nie dotyczy, patrz niżej).

Na koniec mój WOŚP i paru zaprzyjaźnionych grup, więc moja sprawa i wara mi od tematu, gdzie kto i kiedy. Od dłuższego czasu nie utożsamiam się z ASG i nie kryje się z tym.

EDIT: Bastek - na tym forum nic od dłuższego czasu się nie robi tylko kręci afery. Organizacyjne leży.

Ostatnio edytowano 19 11 2013, 0:28 przez Piotr1986, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 19 11 2013, 0:27 

Bastek,mama sie pytala gdzie jestes,bo mleko wystyglo 8)

Nie rób podziału, scalajmy środowiska i przejdźmy do konkretów co zrobić żeby było dobrze na WOSP-ie :!:

PostNapisane: 19 11 2013, 0:33 

water napisał(a):

Poprostu uwazam
1. Zapisy wszystkich- pelna identyfikacja
2. Dostosowanie sie do zalecen sluzb i pilnowanie przez wyznaczonych porzadku w swoich grupach,pelna odpowiedzialnosc
3.zero jakies selekcji," znam - nie znam" " strzela- nie strzela""lans- lamus""swoj- obcy"...
4. Zero ! Jaiejkolwiek rywalizacji kto uzbiera wiecej,to prowadzi do glupawych niejednokrotnie pomyslow niestety,aby sie wykazac,zdobyc wiecej trosikow..
5. Mega lans,mega spotkanie,wspolna idea i cel ten sam! Zbiorka kasy,nie zaleznie od finalnego wyniku!

PostNapisane: 19 11 2013, 0:34 

ja tak tylko krótko i informacyjnie: nie chodzi o "door selection" tyko o to aby byla udzielona oficjalna, imienna zgoda na "paradowanie" w szpeju; ci co sobie chca robic wlasnego WOSPA to niech sobie robia ale my z ramienia sztabu bierzemy odpowiedzialnosc za tych, ktorzy sa na liscie i mają IDki. dzialania te maja uregulować ubiegłoroczne niezgodności, pomoc w identyfikacji i utrzymaniu porządku, A NIE przeszkodzic, zamknąć, ograniczyć itp "fantastyczne" pomysły o jakich tutaj czytam.

SEKCJA 8
STOWARZYSZENIE KRAKOWSKI AIRSOFT
GRUPA REKONSTRUKCJI WOJSK SPECJALNYCH

PostNapisane: 19 11 2013, 0:36 

Początkowo liczba miejsc dla chętnych zostaje ustalona na 40 - jeżeli lista ta się zapełni, będziemy rozważać następne miejsca.

PostNapisane: 19 11 2013, 0:39 

Piotr1986 napisał(a):
sgtericdraven napisał(a):
Początkowo liczba miejsc dla chętnych zostaje ustalona na 40 - jeżeli lista ta się zapełni, będziemy rozważać następne miejsca.

No wlasnie..

PostNapisane: 19 11 2013, 0:43 

nie ma napisane nic o tym ze jak bedzie ktos 41 to nie ma szans na wpisanie na listę...

ja tu widze same plusy, a wy krzyże ale może jestem chory na optymizm

SEKCJA 8
STOWARZYSZENIE KRAKOWSKI AIRSOFT
GRUPA REKONSTRUKCJI WOJSK SPECJALNYCH

PostNapisane: 19 11 2013, 0:49 

Jak już łapiemy się za słówka to owszem, słowo "rozważać" mówi że jest opcja poszerzenia listy ale nie ma na to gwarancji. Za to jest temat selekcji, które forsuje SKA od dłuższego czasu, "Nie i ch**".

Druga sprawa, jak napisał Denek do 1 puszki max 4 osoby, co jak grupa liczy np. 6? Ma się dzielić?

Ostatnio edytowano 19 11 2013, 0:52 przez Piotr1986, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 19 11 2013, 0:51 

Wracając do tematu . wszystkie zasady zostały ustalone z mundurowymi.wiec nie wiem po co robicie afere...kto chce pomoc to sie zapisze wezmie ppuszkę i bedzie gral na wosp. Kto chce sie popansowac i nie podobaja mu sie zasady ustalone odgórnie to niech nie przychodzi.wtedy bedziecie miec jasnosc komu zalezalo na pomocy a komu nie ...jak dla mnie temat zakonczony.jesli bedzie nawet 15 osob bo reszta odbierze to po przez wypowiedzi osob negujacych jjako podzial. To te 15 osob bedzie smigalo z puszkami i jadło kanapki a nie pizze.koniec

PostNapisane: 19 11 2013, 1:00 

Czyli rozmowa zostala sprowadzona do poziomu p.t. "bedzie tak jak nam sie podoba a komu nie pasuje to niech spie..." :D

p.s.
Mam w ekipie jednego takiego niebieskiego ziomka, zapewniam wszystkich ze jak jest potrzeba to z mundurowym zawsze idzie sie dogadac, wiec zaslanianie sie tym to slaby pomysl :D

PostNapisane: 19 11 2013, 2:38 

Dzień dobry wieczór :D
Denek, uważam że problem "dramatu" ze służbami mundurowymi został przez Ciebie znadinterpretowany. Informacje z KGP należałoby jeszcze raz zweryfikować. Uważam że wjazd na WOŚP powinni mieć wszyscy Ci którzy zgłoszą się na listę, która to zostanie zatwierdzona przez sztab i pały. Następnie zostaną wydana karty ID.

Bryndza po co się odzywasz ?

Cytuj:
Od dłuższego czasu nie utożsamiam się z ASG i nie kryje się z tym

Bądź konsekwentny.

Cytuj:
Za to jest temat selekcji, które forsuje SKA od dłuższego czasu

Strasznie Cię boli to SKA - sól w oku ? Ile osób dotychczas nie zostało dopuszczonych do rozgrywek organizowanych przez SKA ?
Jedna ? Dwie ? Trzy ? Na imprezie na 100 osób ? Nazywasz to selekcją ? - nie żartuj, to była chirurgiczna operacja :)

11:05 PM

PostNapisane: 19 11 2013, 8:10 

I to jest srodiwisko asgeje krakow zamiast zaczac cos robic w kierunku woso to wasz testosteron nie pozwala bo trzeba zrobic afere. Standardowo te same osoby.A bylo napisane ze lista bedzie weryfikowana 1 stycznia-czy ktorys z was dostal na dzien dzisiejszy odmowę? ?? Nie bardzo to po co gruby z wiatrem robicie dym. Chcesz dymu podpal tecze a nie pisz i spamuj bo jeden lepszy od drugiego.nakrecacie siebie na niepotrzebna afere. Zamiast pomoc.zaprzeczacie sobie z postu na post. ..prosze was dajcie sobie siana..

PostNapisane: 19 11 2013, 8:18 

Denek jak Cie lubie tak powiem szczerze ze chyba sie wam pomylila impreza charytatywna z strzelanka albo sesja zdjeciowa na budowie. Na swoje imprezy mozecie sobie robic zasady jakie chcecie ale na WOSP ma prawo przyjsc kazdy kto chce. A tym bardziej nie Wy jestescie od decydowania kto jest prawilny i bedzie zbieral hajs dla dzieciakow a kto jest za malo fajny zeby moc sie z wami bawic. A Szelme to bym prosil zeby jeszcze raz przeczytal co kto napisal i w jakiej kolejnosci.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 11   [ Posty: 159 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona