Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 11   [ Posty: 159 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WOŚP. 12 stycznia2014
PostNapisane: 19 11 2013, 8:51 

p.s.

Tak, szczegolnie Water powinien dac se siana bo nie ma nic do powiedzenia w kwesti Wospu.
Denek wez sobie porzadnie ustaw paski w helmie bo Cie chyba za mocno cisna jak wyskakujesz z takimi tekstami do kogos kto tyle zrobil dla wospu i udzialu w nim ludzi z asg.

PostNapisane: 19 11 2013, 8:53 

Gruby jak bedziesz chodzil ba spotkania sztabu i bedziess w sztabie WOŚP to sie dowiesz jakie jest podejscie w tym roku do asglansu.wiec prosze cie krec sobie afere gdzie indziej. Masz poretensje to idz na zebranie wosp powiedz ze ci to sie nie podoba.idz na policje powiedz to samo.idz do ZW im yez zrob afere ze vi sie to nie podoba i wtedy napisz co ci odpowiedzieli.

PostNapisane: 19 11 2013, 8:54 

Dorzucę Wam paliwa do tych pochodni trzymanych w jednej ręce, a przed widły trzymane w drugiej wyskoczę później.

A więc:
1) Lista jest celowo ograniczona na 'dzień dobry'. Będzie więcej osób, to się będziemy zastanawiać, co z nimi zrobić. Na razie mamy plan dla 40stu. Na samo chodzenie 'i wyglądanie' w zupełności wystarczy. Powiecie, że macie pomysł i wymaga to dwudziestu chłopa - proszę bardzo. Widzę sens rozszerzenia listy do 60. Rozumiecie?

2) Chcę uniknąć kompletnych no-name'ów na liście - stąd prośba o ewentualne polecenie od kogoś, kto pojawia się na strzelaniach lub jest ogólnie rozpoznawalny i potwierdzi, że nie ma z osobą ogólnych przypałów. Będą ID, bo każdy może gacie moro włożyć i biegać po mieście z flintą i muszę mieć możliwość dodatkowej weryfikacji osób, niż po ksywie. Dodatkowo 'Polecenie od kogoś' częściowo zobowiąże do porządku. Jeżeli dopuścimy wszystkich bez absolutnie żadnego 'ale', to nawet personalnie docierając do osoby która wywinie numer, nie da się zmyć syfu, który wyleje się na całe forum, czy WOŚP. Powoli zaczynamy być identyfikowani z krakowskim Sztabem, a co za tym idzie przelewa się na nas coraz większa odpowiedzialność za nasze poczynania. Lekko dane mi zostało to do zrozumienia rok temu, gdzie sztab odwiedzili funkcjonariusze Policji i ŻW i chcieli dodatkowych wyjaśnień po akcji z 'żołnierzem' oraz telefonach od babć.

3) Sens naszego udziału w WOŚP jest w ZBIERANIU DATKÓW/WZBUDZANIU ZAINTERESOWANIA - Super! Co roku to się sprawdza mniej lub bardziej. Ale zawsze chciałem, żeby ktoś z tej całej szarej masy pomógł w czymś więcej, niż ubraniu wojskowych gadżetów i jaraniu szlugów.
W tamtym roku udało mi się zobaczyć i namówić do większej pomocy kilka osób - dzięki wielkie za to!

Rozumiem Wasze rozterki i wątpliwości - serio. Ale należy nałożyć na to przedsięwzięcie jakieś ramy i normy, bo w zeszłym roku o mało nie wymknęło się to z pod kontroli. Możliwe też, że w tym roku ktoś do nas dołączy, komu nie chciał bym przedstawiać naszego środowiska jako bandy matołów.

Cheers,
Drav.

PostNapisane: 19 11 2013, 9:46 

Jedyny problem jaki ja widzę w ramach WOŚPu (reszta to bagno na temat którego nie mam siły bić piany) to niefortunna cyfra "40"
Pierw powinna być lista chętnych a potem roztrząsanie czy ktoś jest od penetratoriansów czy innych łachudr zagrażających imprezie.

Jak by chętnych było nawet 60 osób z tego forum (w co wątpie) też by się wszystko ogarnęło.
Obecnie mam obawy czy znajdzie się 30, bo już krążą wiadomości PW z jątrzeniem pod tytułem "Jebać ich" "Pierdole nie idę",

Obrazek

A Ciebie Denuś bardzo proszę nie wyjeżdżaj z "aesgejstwem" w postach bo trochę to trąca hipokryzją.

11:05 PM

PostNapisane: 19 11 2013, 9:50 

Sam jestem asgejem;) Szelma masz racje bo z tego co widać to nigdzie nie jest napisane 40 i koniec.czy jej ty nie wychodzisz door selekszzzyn, ważne zeby zrobic aferę. Napisane jest ze do 1 stycznia bedzie weryfikacja ludzi.

Ps. Gruby po co pijesz dalej do SKA.dlamnie to juz nudne trochę.

PostNapisane: 19 11 2013, 9:59 

Nie pije do SKA bo na ten temat nie chce mi się nawet gadać po ostatniej rozmowie z prezesem.
Pije do tego że kilku osobom w środowisku ostatnimi czasy zdaje się że są nieomylne i mają monopol na działanie w kwestii asg.

PostNapisane: 19 11 2013, 10:30 

Sztuka konwersacji polega na tym by osiągnąć zamierzony cel. Można wszystko załatwić dobierając odpowiednio słowa. Można powiedzieć komuś "wyp@#$alaj w taki sposób by bez żalu z uśmiechem poszedł sobie i jeszcze powiedział dziękuję.

Wystarczyło na wstępie zacząć tamat tak:
Cześć wszystkim, startujemy z WOŚPEm
Bardzo prosimy o wpisywanie się chętnych do udziału na listę
Mamy narzucone odgórnie ramy ilościowe wolontariuszy nie mniej pracujemy nad tym
Nie będziemy póki co siać niepokoju o ile osób chodzi - wpisujcie się kto chce, będziemy się martwić jak dobijemy do tej granicznej liczby

Uważam że taki wpis załatwiłby wszystko i nie było by mowy o kolejnej awanturze.

11:05 PM

PostNapisane: 19 11 2013, 10:57 

Szelma napisał(a):

Uważam że taki wpis załatwiłby wszystko i nie było by mowy o kolejnej awanturze.

to ja tak krótko i zwięźle
+1
o to właśnie chodzi

PostNapisane: 19 11 2013, 11:29 

Może nie ubrałem tego ślicznie w słowa aby nikogo nie urazić.

Co nie zmienia faktu, iż niniejsza dyskusja została by przesunięta w czasie. Powodując jeszcze większe emocje i protesty, gdy musieli byśmy 'przyciąć' listę z jakichś odgórnych względów.
Kto chciałby 'odcinać' wówczas chętnych i na jakich zasadach?

Postanowiłem ograniczyć liczbę i pozostawić możliwość rozszerzenia listy, jeżeli warunki na to pozwolą. Może Rynek jest duży, ale trzeba też pozwolić innym inicjatywom na działanie. (Dla forumowiczów będzie zadanie poza jedynie chodzeniem, ale to później.) Też nie chodzi o zabranianie komukolwiek przyjść, ale chodzi o możliwość jednoznacznej identyfikacji każdego
uczestnika i odsianie zupełnie obcych osób. Prosty przykład: rejestruje się ZdzichuSWAT123, zapisuje się na WOŚP na strych zasadach, po czym podprowadza puchę, albo grozi repliką staruszkom i znika. My go nie znamy, Policja go szuka, a syf spływa na WOŚP ze strony dziwnych dzienników, a nas zaczynają przeganiać z fortów i lasów, bo my łobuzy i złodzieje.
Przejaskrawione? Z pewnością. Ale prościej już nie umiem.

Postawiłem na szczerość i pisanie wprost - bez woalki poprawności kulturowo-politycznej.

Cieszę się, że jest ta dyskusja, bo to pokazuje że Wam zależy na czymś, co w dzisiejszych czasach i tak jest już wielkim osiągnięciem. Ja nie jestem nieomylny, dlatego cały czas dyskutuje i słucham czy też czytam co każdy z Was ma do powiedzenia.

PostNapisane: 19 11 2013, 12:08 

+1 :D

PostNapisane: 19 11 2013, 12:09 

sgtericdraven napisał(a):
. (Dla forumowiczów będzie zadanie poza jedynie chodzeniem, ale to później.)

I tu sie zaczyna dobra strona medalu:) w tym roku bedzie dodana jedna tajna,fajna sprawa dla każdego;)

PostNapisane: 19 11 2013, 12:56 

gRuby88krk napisał(a):
Nie pije do SKA bo na ten temat nie chce mi się nawet gadać po ostatniej rozmowie z prezesem.
Pije do tego że kilku osobom w środowisku ostatnimi czasy zdaje się że są nieomylne i mają monopol na działanie w kwestii asg.

Bardzo Ciekawy jestem kiedy to mieliśmy wątpliwą przyjemność rozmowy ??????
Chyba że ktoś inny podawał się za prezesa SKA to proszę o informację, gdyż nie jest to do końca zgodne z prawem.
Na tyle co mi wiadomo to od początku istnienia SKA pełnię tą funkcję.
jesteś osobą która widzę bardzo dużo wie na temat SKA :)
to tyle w temacie
Sorki za zasmiecenie kolejnej Afery.

PostNapisane: 19 11 2013, 13:10 

[CKSS]fugee napisał(a):
Bardzo Ciekawy jestem kiedy to mieliśmy wątpliwą przyjemność rozmowy ??????
...
jesteś osobą która widzę bardzo dużo wie na temat SKA :)
to tyle w temacie
Sorki za zasmiecenie kolejnej Afery.

Watpliwa przyjemnosc mialem wysluchiwania bajek przez 40 minut gadania po czym i tak nic nie zmieniono w temacie o ktorym rozmawialem. To ostatecznie pozwolilo mi sobie wyrobic opinie.To w takim razie nie rozmawialem z prezesem a z kims z zarzadu, niestety nie ogarniam waszych wszystkich tytulow.

PostNapisane: 19 11 2013, 15:37 

polece frazesem - nie myli sie ten kto nic nie robi, DRAVEN chce i robi coś aby ukrócić nieprzyjemne sytuacje, nie pasuje wam to nie smarujcie tematu mieszajac jeszcze SKA i prywatne wycieczki do tego (kto kogo lubi bądź nie lubi)

jedno jest pewne - NIKOMU z piszących jaja od tego nie urosną! sprawdzcie folder SPAM na swojej skrzynce mailowej jak powiekszyc co nieco, a nie forum ASG.KRAKOW

jeszcze informacyjnie: SKA do tej pory nie ma nic wspolnego z WOŚPEm

SEKCJA 8
STOWARZYSZENIE KRAKOWSKI AIRSOFT
GRUPA REKONSTRUKCJI WOJSK SPECJALNYCH

PostNapisane: 19 11 2013, 15:55 

Na tym forum ostatnimi czasy nie dzieje się nic innego oprócz kręcenia afer. Przeczytaj sobie jeszcze raz wątek z czym mają ludzi problem.
A co do wycieczek osobistych i międzyorganizacyjnych, no cóż jeśli ja słyszę że aktualnie moje hobby to jeżdżenie na zloty, chlanie wódy i rzyganie pod siebie (taki mój osobisty przebój z opinii zasłyszanych) to chyba nie dziwisz się że przestałem się przejmować zdaniem niektórych ludzi.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 11   [ Posty: 159 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona