Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 11   [ Posty: 159 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WOŚP. 12 stycznia2014
PostNapisane: 07 12 2013, 19:34 

Denek:
I od samego początku o to wszystkim chodziło. Zresztą Szelma to napisał ze 4 strony temu 8)

Preston:
Niektórzy widzą pewne sprawy tylko w jedną stronę, nie mam ani ochoty ani siły by teraz wyciągać kretyńskie teksty i zachowania niektórych osób względem ludzi zajmujących się nie tylko ASG. Zresztą i tak nie ma to sensu, raz już usiłowałem się dogadać i nic z tego nie wyszło. Więc teraz mam zdanie takie a nie inne o polityce i zachowaniach pewnych ludzi.

Ostatnio edytowano 07 12 2013, 19:40 przez gRuby88krk, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 07 12 2013, 19:38 

Как обычно, наши соотечественники видят заговор во всем мире. Где угодно они могут найти повод, чтобы жаловаться.

Czytając wypowiedzi poprzedników czuję posmak rasizmu. Czy mam się wstydzić, że jestem w SKA? Dostrzegam niezdrową nagonkę tylko z powodu tego, że chcę wziąć udział w WOŚPie i nie kryję się z tym, że jestem członkiem SKA. Wątroba gnije? Żal ...

Ludzie taka impreza jak WOŚP powinna łączyć a nie dzielić ! Dajcie na luz ...

PostNapisane: 07 12 2013, 19:39 

A ja powiem tyle od siebie.
Jeżeli do WOŚPU nikt sobie wcześniej łbów nie pourywa to po samej imprezie jedyne co będzie można zrobić to skasować to forum ze serwera. Będzie taki kwas i smród że nic już nie pomoże.

Pierdole politykę i zawsze mówię to co myślę.
Osobiście uważam że tegoroczna formuła WOŚP przeleje czarę goryczy jaka obecnie panuje w naszym środowisku. Zostanie wielki murzyński choooj wbity w nasze/wasze tyłki niezależnie kto kogo reprezentuje.

Niech ktoś pierw kooorwa zacznie myśleć o tym co zrobić żeby w środowisku zażegnać podziały i afery. Bo za chwilę zostaniemy wszyscy, każdy sobie z replikami, sprzętem za grubą kasę i będziemy w domu napierdalać do tarczy zmieniając magazynki jak Chris Costa bo nic innego nam nie pozostanie z naszej pasji.

11:05 PM

PostNapisane: 07 12 2013, 20:05 

Koniec koorwa.wszyscy spotkacie sie 12 to sobie wyjaśnicie. Od dzis prosze was nie pierdolcie juz

PostNapisane: 07 12 2013, 20:17 

Ty za każdym razem kiedy tylko jest okazja jedziesz jadem po SKA, że niby za karę, bo mieliśmy czelność podziękować obecnemu Twojemu Koledze za udział w organizowanej przez nas imprezie. Oczywiście nie przeszkadza Ci w tym samym czasie bronić klatą Kolegi, który na każdym kroku szydzi z niekoszernych. Hipokryzja i tyle.

Preston, jak Cię lubię tak gadasz głupoty. Zdefiniuj proszę o których niekoszernych mówisz? Bo do ASG się nie czepiam, obracając się w innym środowisku i tam owszem, czepiam się niekoszernych jak 500 innych osób które są w tym samym miejscu i czasie. Powiedz mi kiedy obraziłem kogoś kto mówi że jest airsoftowcem, a nie rekonstruktorem. Jakoś z naszywką "jestę rekonstruktorę" SKA nie robi nic. Banda hipokrytów.

PRESTON napisał(a):
Nie zauważasz, że na nasze imprezy ma wejście każdy, w swetrze, adidasach i repliką za 50 zeta. Wejścia nie ma tylko jeden, za to jaki jest, a nie co ma w portfelu czy na sobie.

Miałem czelność skrytykować imprezę którą zawaliliście po całości? Siedziałeś obok mnie i sam przyznałeś mi wtedy rację. Nie podobało się nie tylko mnie, ale jeszcze paru innym znaczącym osobom, ale na forum jak zwykle, było git.
Czy może chciałem zobaczyć wasz supertajny statut kiedy jeszcze rozważałem wstąpienie w te wspaniałe szeregi airsoftowego rycerstwa ze lślniącymi replikami?
Gruby jakoś załatwił sobie miejscówkę bez świstka i każdy średnio ogarnięty człowiek jest to w stanie zrobić. Impreza w szkole na którą się dostaliście? Grubo, naprawdę szacunek. Dla Twojej wiadomości gdyby nie zarobkowa sesja mojej grupy, to też byśmy tam byli, więc błagam nie pieprz mi tutaj że SKA robi coś dla ASG, bo nawet WOŚPa teraz nie organizujecie. Jedyne co widzę (a myślę że nie tylko ja) to raz do roku imprezę pod waszym patronatem, i to wszystko.

PS. I nie nazywaj mnie kolegą, pisz wprost Bryndza, niech wszyscy wiedzą jaki jestem zły. :D

Ostatnio edytowano 07 12 2013, 20:49 przez Piotr1986, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 07 12 2013, 20:27 

Prosze moderatora o wyjebanie tematu nie związanego z WOSP.

PostNapisane: 07 12 2013, 20:31 

Proszę moderatora o zostawienie mojego postu, ponieważ jest w nim nawiązanie do WOŚPu airsoftowego.

PostNapisane: 07 12 2013, 20:51 

Szukam osłony na spust Knight's a
Obrazek

Obojętny stan byle nie przejechana czołgiem.

11:05 PM

PostNapisane: 07 12 2013, 21:33 

Sam już przestaję wierzyć w to, co widzę... Ludzie, no bez jaj - temat organizacyjny na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a nam się tu na forum, jak tak dalej pójdzie, zrobi Wielka Orkiestra Świątecznej Przemocy.
Rozumiem merytoryczną krytykę, kulturalne wyrażanie swojej opinii - ale po chooy tutaj wyskakujecie z prywatnymi wycieczkami? Spotkajcie się, dajcie sobie raz po mordzie, i zastanówcie się czy jest sens psuć atmosferę akcji charytatywnej i odstraszać od niej osoby chętne do pomocy.

Co do organizacji, z mojego punktu widzenia:
Pozwolić ludziom zebrać się w grupy według własnego uznania. Na moim przykładzie - chciałbym być w ekipie z kilkoma osobami (już na listę wpisanymi), puchę ze sobą bierzemy, będzie nas ~6 osób wraz z puchą. I niech to na takiej zasadzie działa.
Nie wiem, może był głębszy sens ze strony orgów w podziale na podstawie kamo, ale moim zdaniem się to nie sprawdzi, bo by się nieraz przez to "podzieliło" kumpli.
Poza tym, moim zdaniem jest w porządku. Rozumiem też, że na początku teoretycznie "ustaliliście limit", ale ludzie... Nikt nie powiedział, że lista na pewno nie będzie wydłużona i stanie na tej magicznej 40!
A pomysł z "identyfikatorami asg.krakow" - zajebisty. Przynajmniej uniknie się kwasów, jakie były w zeszłym roku (akcja z ŻW).

Pozdrawiam, Kali. :)

PostNapisane: 07 12 2013, 21:56 

Panowie...
Spokojniej...
Kazdy moze wyrazic opinie ...ale o formule Wospu
Nie prztykajcie sie no nosach,w roznych zaszlych sytuacjach...
Otworzcie sobie watek " w na kazdy" "SKA - nie lubie,"lub "Rekonstruktoręą-śmieszy mnie to", ale Wospowe spotkanie nie powinno wytwarzac tyle kwasu..

Ja napisalem swoje zdanie,wy tez je napiszcie i nie obrzucajcie sie..śnieżkami...

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

PostNapisane: 08 12 2013, 3:21 

+1 Kali
Afery, wszędzie afery... :roll:

Szczerze? Zraziłem się z początku sposobem organizacji tego wszystkiego w tym roku. Nie jestem w stanie określić co czułem, ale za bardzo to wygląda w tym roku "GRWS to, GRWS tamto, SKA tamto". Może i jestem członkiem pewnej grupy, która z GRWS i SKA niezbyt sympatyzuje (genezę tego pomińmy bo nam to do niczego nie potrzebne), może nie jestem zbyt aktywnym "graczem" i bywalcem strzelanek, może mam alternatywę do przychodzenia na rynek. Ale identyfikuję też się z tym forum, poświęciłem swój czas aby ogarnąć w pewnym stopniu poprzednie 2 edycje naszego WOŚPa i nie bojkotuje tegorocznej - bo reko swoją drogą, ASG swoją, a WOŚP swoją. Ja chcę tylko i wyłącznie spędzić fajny czas z przyjaciółmi pomagając potrzebującym (i troooszku się lansując - tak, lubię się lansić w szpeju), zresztą pewnie jak większość ludzi tutaj. Odpocząć i przypomnieć sobie trochę jak to było 3 lata temu, bez tego całego organizacyjnego bajzlu na głowie i bez żadnej spiny. Tylko na tym mi osobiście zależy w tym wypadku...

A więc, ten jeden raz będę udawał, że mam jakiś głos tutaj xD

@Denek: Ogarnij wszystko od strony Sztabu, Policji, organizacji ludzi na miejscu - ja mogę pomóc w ogarnianiu zapisanych, grup nie grup, itp. przed Dniem Zero (ew. w innych sprawach też w miarę moich możliwości). Bez zbędnego komplikowania spraw, niepotrzebnego mieszania w to oficjalnie jakichkolwiek grup, wyróżniania kogokolwiek z jakichkolwiek powodów.

@Water: Daj temu jeszcze jedną szansę :) Myślę, że jakoś dojdziemy wszyscy do porozumienia i każdy będzie zadowolony. I oby po imprezie znowu się posypały podziękowania dla Ciebie za zaopiekowanie się jakoś tą całą naszą ekipą ;)

@Inni "narzekający": Wiadomo, każdy ma swoje zdanie, każdy ma jakieś inne "ale" do kogoś/czegoś. Ale cholera, to jest WOŚP - ten jeden raz dajcie sobie spokój. I tyle. Bo się z tego robią gównoburze nie na temat. Ktoś coś do kogoś?- tak jak Kali pisał, spotkajcie się sami, dajcie po mordzie i goodbye.

PS: Piszę to o 0300 w nocy więc mogę trochę głupot pierdolić ale ogólny sens raczej zachowałem, tylko proszę nie czepiajcie się słówek xD

PostNapisane: 08 12 2013, 8:15 

Idą święta wiec zakopujemy jakieś topory wojenne jesli były. Prosze tylko o puszki zeby było ich wiecej niż jest na liście. 5 to za mało.

Chociaż uspokojcie sie do wośpa

PostNapisane: 08 12 2013, 8:48 

Odemnie

Z nikim nie wojuje,toporek mam do miesa tylko i lezy zawsze w szufladzie kuchennej...

Max...zobaczymy jak to bedzie w przyszlym roku,poki jest taki syf,sa ograniczenia ogolny kwas,to ja tego. Ie wspieram,bo..

Wsparlbym z automatu "tych a nie wszystkich,a nie tamtych"

Dlatego racje ma osoba ,ktora na pw pisze do mnie...

" moim zdaniem,jesli wesprzesz taka formule,to bedzie to gwozdz do trumny poprzednich prawidlowych rozwiazan.."

Ja proponuje skoncentrowac organizacje przyszlorocznej imprezy na...IDENTYFIKACJI airsoftowcow i osob ,ktore z nim beda chcialy czynnie zbiorke robic

Jezeli chcecie to w tej kwesti,tez moge pomoc
Moim zdaniem nalezy
1.zebrac wszystkie dane osob zapisanych
2. Dac widoczne dane w identyfikatory,ktore maja byc przypiete/wisiec na szyjach np
3. Jezeli ktos,kogos przyprowadza w ostatniej chwili,ktos sie porusza z airsoftowcami,jest bez munduru,w kulawym mundurze itd,ale jest z grupa,- osoba ktora go przyprowadza bierze go na bary ,w razie w
4. Kazda grupka powinna miec swojego lidera,ochotnika,ktory albo od poczatku do konca,albo przekazujac kolejnej osobie w razie wczesniejszego zejscia z placu charytatywnego,swoje obowiazki odpowiedzialnego,bedzie zorientowany kto jest kim,z kim przyszedl
Po to ,aby nie bylo tałatajstwa jak w tym roku,jakis gieroji i cwaniaczkow z geby

To powinno zostac podane na tacy Sluzbom,aby wiedzialy ze ID wyglada tak i tak,a kto niema znaczy " lewus", wtedy biora go pod mur i ....

Kwestia posilkow:
- zaden problem...jak sie pogodzicie i nie bedzie " my jestesmy lepsi tu,a tam gdzie stalo ZOMO sa ci gorsi"
- chcialbym zjesc pizze przy jednym stole ,widzac Grubego,Bryndze,Maxa,Berego,Denka,Prestona i wielu innych ,ktorzy moze wtedy wyjasnia sobie żółć lana tutaj,a stół kaze zrobic tak okragly aby sie wszyscy zmiescili,ktorzy zechca usiasc do niego...

Przemyslcie to wszystko
Zostal miesiac,mamy czas...

Oczywiscie pozostaje jeszcze kwestia ,kto ogarnie katering ,zeby mnie nie spotkalo to co rok temu pod restauracjami...
Przez rok sie nie odzywalem,ale problemy owczesne przekazalem Wojtkowi,zeby wiedzial co sie dzialo...bylo nie fajnie,nie elegancko,cwaniacko itp..
Wojtek napisze przed,jesli wespre jak corocznie cieplym napojem i kesem jadla...
Chociaz ,juz ktos zauwazyl moze slusznie,ze gdyby wykarmienie 100 osob wrzucic do puchy,bylaby znacznie ciezsza 8)

Jestem zawsze chetny do pomocy,niczego NIGDY nie oczekiwalem,nie chce zadnych laurek,specjalnych uklonow,bo mnie krempuje poprostu,ale prosze o zrozumienie mojego postrzegania tego spotkania w tm dniu
Robie to tylko i wylacznie
- celu Wospu i samego Owsiaka
- dlatego ,ze trobi to NASZE forum i NASZE krakowskie srodowisko

Na koniec tego " wywodu"..

- w POLSCE,PRZEZ OSTATNIE TRZY EDYCJE,ZADNA GRUPA AIRSOFTOWA,SRODOWISKO PODOBNE,NIE ZEBRALO TAKICH PIENIEDZY JAK MY,NIE BYLO TAK LICZNE,!

Sprawdzilem to,sami to skontrolujcie...
Jak myslicie ,dlaczego?...( retoryczne pytanie)

PostNapisane: 08 12 2013, 9:06 

Artur.id,lista,i ogarnianie ludzi jest na moich barkach.po raz kolejny prosze o zgłoszenie sie wiecej ilości puszek.

Jesli ktos sie spozni,to bedzie numer telefonu,wtedy dana osoba bedzie kierowana po ID,oraz jeden z organizatorów da wytyczne która grupa w jakim miejscu sie znajduje i wtedy dany uczestnik sobie wybierze.

Od nas z organizatorów bedą osoby które bedą chodzić i koordynować 5grup,w 5sektorach(czas operacyjny w jednym sektorze około 1h,i nie wychodzimy poza obrys sektora.

Chcecie sie pomieszanie mieszajcie.podzial miał byc bo był plan zrobienia "GRY" W której ludzie mieli by uzyskiwać informacje od członków asg.krakow

PostNapisane: 08 12 2013, 11:39 

DENEK napisał(a):

Chcecie sie pomieszanie mieszajcie.podzial miał byc bo był plan zrobienia "GRY" W której ludzie mieli by uzyskiwać informacje od członków asg.krakow

A mix mundurowy wyklucza taki pomysl?
Ma to realny wplyw na " gre"?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 11   [ Posty: 159 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona