Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 19 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problemy na Łapiance
PostNapisane: 10 08 2008, 20:21 

Dziś byłem tam z grupką znajomych, strzelało się fajnie... do momentu aż przyszła "dresiarnia". Ogólnie przeszkadzali i nie posłuchali naszych próśb by zeszli, w końcu zaczęli pić, lecz po jakimś czasie się zwinęli do środka bunkrów. I tam doszło do najgorszego.... PODPALILI FORT. Może ogień nie był za duży lecz była potrzebna interwencja Straży Pożarnej.

Czy macie jakieś propozycje by zapobiec tego typu wypadkom? Bo trochę było by żal gdyby miejscówkę nam "zamknęli"

Pozdrawiam, Kuba

Tytuł:
PostNapisane: 10 08 2008, 20:56 

W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak zgłoszenie tego aktu wandalizmu na policję

Tytuł:
PostNapisane: 10 08 2008, 21:15 

CZA BYŁO WYSZCZELAĆ BĘCWAŁÓW :twisted: :twisted: :twisted: !!!!

Tytuł:
PostNapisane: 10 08 2008, 21:51 

Skłaniam sie ku opinii Lysola. Lub jesli stosunek sił jest stosowny argumenty manualne :D

Tytuł:
PostNapisane: 10 08 2008, 22:31 

jak nie kulki to kolbą :D

" Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości,
ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości ani
prawa do przyszłości "

Tytuł:
PostNapisane: 10 08 2008, 23:32 

Ja także zgadzam się z Łysolem, lecz niestety takich idiotów trzeba łapać za rękę gdy coś wywiną, bo tak to nawet policja nie wiedziała by kogo szukać... (zanim zauważyliśmy dym to wandale uciekli)

Pozdrawiam, Kuba

Tytuł:
PostNapisane: 11 08 2008, 7:17 

Zgadzam się z kolegami z nimi tylko siłą bo inaczej się nie da albo jak się pojawią to na policje.

Tytuł:
PostNapisane: 11 08 2008, 10:03 

Paczcie jak w środę będą dresaże to odrazu po pały się zadzwoni. Ktoś niby pójdzie do auta po coś czy co tyrknie my wrócimy do akcji. Podjedzie policja ktoś incognito zagada i już po kłopocie.

Tytuł:
PostNapisane: 11 08 2008, 11:30 

Taa pewnie, świetny pomysł, zadzwońmy na policje, przyjadą Panowie w czarnych mundurach i wszystko za nas załatwią. A potem pójdzie fama że maniacy ASG i społeczniary sterczące w oknach to to samo. Dresiarnia rozumie tylko argumenty siły i takich argumentów trzeba użyć. Gwarantuję wam że oni po policję na pewno nie zadzwonią...

Tytuł:
PostNapisane: 11 08 2008, 12:56 

Ale chwila...co Ty wygadujesz Stalker? Jak masz ochotę na ustawkę z tymi typami, to się ustaw z nimi tam, gdzie policja wam nie przeszkodzi.
Póki co, z tego co wiem, policja jest poinformowana o naszych strzelaniach i jeśli dresy podpaliłyby fort, a my tego nie zgłosimy to będzie na nas i zamkną nam tam wejście jak zamknęli malarzom(z zupełnie innego powodu).
Tego chcesz? Zastanów się...

Tytuł:
PostNapisane: 11 08 2008, 15:09 

Panowie, przecież wiadomo że taki element jest odważny tylko jak ma przewagę liczebną / wiekową / argumentacyjną. Mieliście problemy, bo było Was kilku. Jak w środę przyjedzie 30-40 osób, to gwarantuję, że nikt nam nie podskoczy. A jak podskoczy to radzę zabrać aparaty fotograficzne - zrobimy parę fotek jako dowód, a następnie zadzwonimy na Policję.

Łapianka już jest straszliwie zdewastowana i według mnie trzeba chronić to, co jeszcze zostało. A ze sprzętem nie wolno nam prać dresików, bo żaden sąd nie uzna, że działaliśmy w obronie koniecznej (choć nie ukrywam, że pokusa byłaby spora :wink: )

Tytuł:
PostNapisane: 11 08 2008, 18:56 

Ja jestem w trakcie wymyślania działa na dresy. Myślę że dres z takiego działa będzie miał z 1000fps i poleci na jakieś 200m :]

Tytuł:
PostNapisane: 11 08 2008, 19:07 

Panowie, jeszcze raz - strzelanie z replik nawet do debilii nie jest dobrym pomysłem. Co do bijatyki to na forum sie łatwo pisze a jak przyjdzie co do czego do z 40 chłopa pewnie z 5 stanie. Dlatego w razie takiej sytuacji robimy foty i na policję.

Tytuł:
PostNapisane: 20 08 2008, 20:21 

Goście chyba podpalają ten fort notorycznie, być może właśnie licząc, że pójdzie na nas i zabronią przychodzić. Jakiś tydzień temu mieliśmy z grupą identyczną sytuację. Na dachu budynku obok transformatora, w którym stoi zazwyczaj butelka siedziało kilku gości. Podszedłem i wytłumaczyłem, że mamy zgodę policji i nie chcemy kwasów, gdy nagle któryś dostanie zabłąkaną kulką. Zgodzili się (bo pójść sobie nie chcieli), zatem uznałem, że możemy grać. Goście się zwinęli, po czym po upływie jakichś 30 minut ze środka fortu zaczęło się dymić. Zanim dotarłem do źródła (inni bali się tych studni :P ) to już nie było innego wyboru, jak tylko po straż pożarną zadzwonić. Ludzie są naprawdę niepoważni.

Myślę, że następny razem trzeba zwyczajnie zadzwonić po straż miejską/policję i poinformować o sprawie. A o bijatykach nie wspominajcie, bo to śmieszne. Mało kto wyskoczy, a w razie wsypy mamy zdrowo przegwizdane, no i fort definitywnie dla nas zamknięty.

Tytuł:
PostNapisane: 21 08 2008, 23:05 

Straż miejska nic nie wskóra. Dam sobie głowę uciąć, że będą się bali podejść, a dresy będą się z nich śmiać, a potem jeszcze wam napier****, za sprzedaż :wink: . W takich wypadkach tylko policja, oni się bać nie będą na pewno :wink: .

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 19 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona