Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 6   [ Posty: 90 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wieczna Wojna - opinie
PostNapisane: 20 06 2011, 10:34 

W TAKIM SZELMUŚ RAZIE DZIĘKUJE ZA RASOWĄ TERMINATORKE CAŁEJ GRUPIE, KTÓRA STAŁE W WEJSCIU DO NAMIOTU, BO DOSTALI WSZYCY, KULE SIĘ OD NICH ODBIJAŁY, A PRESTON KRZYCZAŁ, , ŻE RESP NIE JEST W NAMIOCIE 8)

POZA TYM SZELMUŚ PZRYSTOPUJ ZE SWOIM PIERDOLENIEM O RUCHANIU BEZ GUMY I PALENIU SZAT BO JAK DALEJ BĘDZIECIE MNIE WPIER... GŁUPIMI TEXTAMI UJAWNIE JAWNE OSZUSTWO I ZAŁMANIE ZASAD FAIR PLAY PRZEZ JEDNAGO Z CZŁONKÓW PRETORI :evil:

ORGANIZATOR ZOSTAŁ O TYM POINFORMOWANY, ALE SPRAWY NIE CHCIELIĆŚMY PORUSZAĆ BO WSTYDZIOR :oops:

ALE JAK MACIE OCHOTE NA PRZEPYCHANKI TO ZAWSZE JESTEM DO DYSPOZYCJI :twisted:

POKE :twisted: HYDRA :twisted:POWER

Obrazek

Tytuł: Re: Wieczna Wojna - opinie
PostNapisane: 20 06 2011, 11:57 

widze że walkę braliście bardzo serio co mnie cieszy że wszyscy wczuli się w klimat. :twisted:
walka się skończyła i wszelkie sprawy terminatorki czy jakiś innych niesnasek jak zawsze powinne być wyjasniane na miejscu a nie na forum. :evil: :evil:

PostNapisane: 20 06 2011, 12:13 

panowie co tu dużo pisać wszyscy się dobrze bawili impreza była taka jakiej oczekiwałem baa nawet lepsza wielkie brawa dla organizatorów i czekamy na następna

PostNapisane: 20 06 2011, 13:00 

JESZCZE RAZ POWTARZAM, ŻE ODPOWIADAM TYLKO NA ZACZEPKI SZELMY I MAJZOKA

I BARDZO PROSZE KOLEGE MAJZOKA O WYJAŚNIENIE SKĄD MA WIEDZE O JAKIEJKOLWIEK BALANDZE W BAZIE HYDRY, SKORO NIE WYKONALIŚCIE ZADANIA JEJ ODNALEZIENIA WIĘC NIE MOŻECIE WIEDZIEĆ, CO SIĘ W NIEJ DZIAŁO

ALE WAM POWIEM - OD 22 00 OBOWIĄZYWAŁĄ CISZA NOCNA I CAŁKOWITE ZACIEMNIENIE 8)

PROSZĘ WIĘC O NIE PIERD... BEZ ŁADU I SKŁĄDU JAK SIĘ NIE MA WIEDZY W TEMACIE
ZWIADOWCY HYDRY ODNALEZLI I ZLOKALIZOWALI BAZE GŁÓWNĄ BRACTW OK GODZ 15 15 W SOBOTE

OTO PIERWSZE SZPIEGOWSKIE ZDJĘCIA DOSTARCZONE vIA SATELITA :lol: :

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

OD TEGO CZASU BAZA BRACTWA BYŁA PRAWIE CAŁY CZAS POD OBSERWACJĄ I PODSŁUCHEM ( BARDZO SMIESZNE BYŁY DYWAGACJE , GDZIE ZAKOPAĆ ZDOBYTE DIAMENTY, ABYŚMY ICH NIE ZNALEZLI :lol: )

POKE :twisted: HYDRA :twisted: POWER

Obrazek

PostNapisane: 20 06 2011, 13:53 

Ja nikogo nie prowokuje wiec proszę sam zluzuj... Napisałem że dostały dwie osoby bo to widziałem stojąc wewnątrz gdy ładowałem magazynki, widziałem również jak z puszki piwo zaczęło się dołem wylewać, co bylo dla mnie przejawem dobrej zabawy. Jak przesadziłem że ruchanie było bez gumy to lajt niech będzie że kondomy były pozakładane :wink: - Cała moja wypowiedź była pełna patosu i dobrego poczucia humoru, a nie jak to Ty nazwałeś "Zaczepką" wiec proszę Cię... Wiecej luzu niż frustracji, przynajmniej jeżeli chodzi o moje wypowiedzi. To była przecież zabawa do cholery jasnej a nie gra o zlote gacie i o to kto zostanie największym przechujem imprezy.

Jeżeli ktoś z Pretorii zachował się niehonorowo to idąc za ciosem ujawnij ksywę tej osoby.
Nie pozwalamy na rzucanie oszczerstw pod naszym adresem i powinno to zostać natychmiast wyjaśnione.

11:05 PM

PostNapisane: 20 06 2011, 14:07 

PROSZE BARDZO :

DRUGI ATAK NA BAZE BRACTWA RANO :

PO PRZEJŚCIU PRZEZ CAŁĄ PUSTYNIE Z NASZEJ BAZY DO WASZEJ ZLIKWIDOWALIŚMY PO CICHYM PODEJŚCI W 5 SEKUND 3 OSOBY BRONIĄCE BAZY

POSTANOWILIŚMY PRZYGOTOWAĆ ZASADZKĘ NA RESZTE WASZEJ EKIPY POWRACAJĄC DO BAZY GŁÓWNEJ Z DIAMENTAMI ABY PRZJĄĆ WASZĄ SKRZYNIE

WIEDZIELIŚMY, ŻE OBROŃCY NIE ZDĄZYLI POWIADOMIĆ WAS PRZEZ RADIO O ATAKU I PRZEJĘCIU BAZY ZANIM ZGINELI

GRZECZNIE WIĘ PRZYPOMNIAŁEM ZASADY I PODSTAWY FAIR PLAY W TAKI MOMENCIE, PROSZĄC TRUPY, ABY PRZYPADKIEM NIE KONTAKTOWALI SIĘ ZE SWOIMI ( PRZECIEŻ TRUPY NIE GADAJĄ ) - I CO .... ?

I 15 SEKUND PÓZNIEJ JAK TYLKO TRUPY WESZŁY W KRZAKI W KTÓRYCH BYŁ WASZ RESP KOŁO BAZY GŁÓWNEJ TRUPY ZAMELDOWAŁY DOWÓDZTWU O ZDOBYCIU PRZEZ NAS BAZY GŁÓWNEJ I O TYM , ŻE PRZYGOTOWUJEMY ZASADZKE - MIELIŚMY CAŁY CZAS NASŁUCH WASZEJ CZĘSTOTLIWOŚCI

MATII MOŻE PODAĆ DOKŁĄDNĄ TREŚĆ MELDUNKU - JAK PAMIĘTAM ALBO DO PRESTONA ALBO DO ZULA ....

JA OSOBIŚCIE NIE BEDE SKARŻYŁ KTO TAK PRZYWALIŁ W CHOOJA - BO BRADZO GO SZANUJE I BYŁEM W CIĘŻKIM SZOKU, ŻE ODJEBAŁ TAKI NUMER - NIECH SIĘ SAM PRZYZNA :twisted:

PO TEJ AKCJI WKOORWIENI WRÓCILIŚMY DO BAZY BO JAKI BYŁ SENS ROBIĆ ZASADZKE O KTÓREJ WIE PRZECIWNIK - ZERO ZABAWY :evil:

Obrazek

PostNapisane: 20 06 2011, 14:21 

Panowie luuuuuzik :D
Nie ma o co się kłócić - każdy przyznał, że impreza zajebista. Sorry, że się uniosłem - emocje wzięły górę, a niesłusznie. Zostawmy ducha wrogości na strzelania, kiedy będziemy po przeciwnych stronach luf - przecież to nieostatnia WW, wyrównamy wszystkie rachunki następnym razem kompozytem.

Jakby nie patrzeć zacząłem tą głupią dyskusję, więc może ją też zakończę:
Dzięki dla CAŁEJ HYDRY za zajebistą zabawę. Dobrze, że konflikt się zaostrzył - walka będzie następnym razem jeszcze bardziej zacięta -ale pamiętajmy, że to konflikt między Hydrą, a Krwawym Bractwem, a nie między Majzokiem i Borysem, czy kimś innym.
Jeśli Cię wkurwiłem, przepraszam, nie miałem racji i nie było to moim celem. Jeden headszot w dupę masz gratis ;

Ostatnio edytowano 20 06 2011, 14:31 przez Majzok, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 20 06 2011, 14:28 

LUZ MAJZOCZEK 8)

ALE Jak wiesz zawsze będe bronił dobrego imienia swojej strony konfliktu 8)

Podeszliśmy do was z wielkim szacunkiem, zaskoczyliście nas waszą taktyką na to spotkanie i jak pisałem dopiero rano doszliśmy do tego jak uratować sytuacje

Jedynym rozwiązaniem na odniesienie przez nas zwycięstwa okazało sie po policzeniu zasobów kopalini zdobycie waszej bazy, w której wg umowy z organizatorem miały znajdować się zdobyte diamenty.

Tak więc zaryzykowaliśmy i opuściliśmy kopalnie nr 1,2 i 3 które kontrolowaliśmy od 5 rano, wrócili do bazy i przypuścili II szturm na Baze Bractwa.

NIE CZUJE URAZY DO NIKOGO ALE NA ATAK ZAWSZE ODPOWIEM :wink:

POZDRO MAJZOK 8)

Obrazek

PostNapisane: 20 06 2011, 14:29 

Faktycznie Boria mogłeś się wkurwić...
Mnie też się to nie spodobało bo odebrało nam to "ostatnią walkę wieczoru" na którą po cichu liczyłem.
Byłaby to walka na pewno do ostatniej kropli krwi i podsumowująca zajebistość imprezy.
Nie mniej jednak impreza była wyjebista w chooj za co dziękuję organizatorom i całemu stowarzyszeniu Krakowski Airsoft :!:

11:05 PM

PostNapisane: 20 06 2011, 14:32 

A teraz jedzimy dalej, grzecznie i uroczyście :twisted:
Borys: To, że nie atakowaliśmy waszej bazy, to nie znaczy, że nie wiedzieliśmy gdzie jest - zaszliśmy się przy okazji szukania kopalni nr 3 i wleźliśmy koło 15 wam prawie do bazy ;)
Tylko z góry mieliśmy założenie, że nie będziemy szturmować wam bazy (nie miała dla nas wartości), a swojej nie będziemy bronić, bo nasza z kolei była widoczna z kilometra i trudna w obronie - stąd pomysł noszenia diamentów przy dupie (równie zresztą ryzykowny - raz wpadliśmy w zasadzkę i było ciężko).

No i nie myśl, że tylko Ty miałeś "podsłuch". Z drugiej strony zastanawia mnie fakt, że tak strasznie piszesz o fair play, podsłuchując nasze radia - a z tego co wiem, domyślnie i grzenościowo się tego nie robi.

PostNapisane: 20 06 2011, 14:36 

WYWIAD RADIOELEKTRONICZY DZIAŁA OD ZAWSZE NA IMPREZACH I NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z FAIR PLAY - DLATEGO NIE UZYWANY RADYJEK DO PRZEKAZYWANIA WAŻNYCH WIADOMNOŚCI, ZĘ WZGLEDU NA TO , ŻĘ WIEMY, ŻE SKANOWANIE CZĘSTOTLIWOŚCI I PODSŁUCHIWANIE PRZECIWNIKA TO STANDART - CZASEM SIĘ UDAJE CZASEM NIE - TYM RAZEM SIĘ UDAŁO 8)

ps. to gdzie dokłądnie na mapie była nasza baza i zdjęcie ewentualnie prosze :wink:

Obrazek

PostNapisane: 20 06 2011, 14:42 

Zdjęć nie robiliśmy bo to było przed tym zadaniem, wleźliśmy niechcący z krzaków i zdjęła nas przednia straż. Dokładnego miejsca na mapie nie oznaczałem, ale jeśli dobrze pamiętam to gdzieś koło F9 (ktoś napewno by miał dokładinejszy namiar, ale tak jak napisałem, sztab mieliśmy w głębokim poważaniu :D )

Ostatnio edytowano 20 06 2011, 14:43 przez Majzok, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 20 06 2011, 14:43 

Ja wiem gdzie była, była 15 min drogi od kopalni nr 3. cały czas drużką :mrgreen:

PostNapisane: 20 06 2011, 14:46 

MYLISZ SIĘ KOLEGO 8)

Obrazek

PostNapisane: 20 06 2011, 15:06 

LIGA POKEMON napisał(a):
MYLISZ SIĘ KOLEGO 8)

Nie myle się, bo prawie wlazłem Wam na namiot - nie oznaczyłem na mapie, ale za drogą bym trafił ;)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 6   [ Posty: 90 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona