Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 35 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 30 08 2010, 16:38 

dobra jeszcze Was ponudze bo wole miec pewnosc, ze przy jutrzejszym strzelaniu nikt mnie nie zajebie z powodu mojej cm.028c

jest uzywana okolo 2 lata, malo kulek wyplula. podaja 370fps w sklepach internetowych. jako gratis dostalem kulki 0,25 i tylko takie mam w chalpie. podobno w tej replice zostala wsadzona gumka systemy. jestem noobem wiec nudze pytaniami. jutro zrobie odrazu pomiar ile jest fpsow. z tego co czytalem w innym dziale to przy takiej mocy kulki 0,25 to duzo wiec rozumiem, ze musze zakupic mniejsze kulki na jutrzejsza zabawe? :-) oswieccie mnie, jutro oficjalnie pierwszy raz bede z Wami nadupczal i mam nadzieje, ze nie ostatni :twisted: licze na dobra zabawe zwlaszcza, ze w piatek po nadupczani bedzie mozna wspolnie jakies piwka trzepnac. dzieeeki ;-)

Tytuł:
PostNapisane: 30 08 2010, 17:27 

Kulki nie mają nic do rzeczy, moc jest zawsze mierzona na 0,2, zarówno w sklepie, jak i na strzelaniu. Masz zatem mieć 350/260 fps na kulach 0,2. Jeśli masz 350 na 0,25, to znaczy, że na 0,2 będzie ponad 400 fps, czyli masz za dużo.

Stowarzyszenie Krakowski Airosft pozdrawia

Tytuł:
PostNapisane: 30 08 2010, 18:30 

spoko, zdaje sobie sprawe z tego, chce byc fair wobec wszystkich. inaczej nie podejmowalbym tematu. chociaz wiadomo, ze jakbym przemilczal sprawe to i tak wszystko wyszlo by w praniu :wink: nie pozostaje mi nic innego jak tylko trzymac kciuki hehe. wkurwie sie troche jak ak bedzie za mocny do CQB.

p.s bedac na hali pierwszy raz wszyscy wypozyczylismy repliki na miejscu, koledzy testowali kilka modeli i szczerze powiem, ze jednoznacznym glosem doszlismy do wniosku, ze najwieksze siniaki pozostaly po ump.45 :)

Tytuł:
PostNapisane: 28 12 2010, 19:56 

Glock 18C
Benelli M3

Tytuł:
PostNapisane: 17 01 2011, 22:09 

1. Każde MP5 (bo i tak się kolby nie składa a ilość real-magów bije na głowę inne repliki) ... :D
2. Każdy Glock 18C (za serię w standardzie).
3. M4 stubby/G36C (żadnego z nich nie używałem długo, ale potencjalnie mają mój głos).

A tak naprawdę to wszystko co jesteście w stanie wsadzić do pomieszczenia razem z zaglądającą do niego głową (nic więcej). Czyli wszystko co dacie radę unieść w jednej ręce i celując nią wejść stabilnie (potencjalnie oddając celny i bezpieczny dla Was strzał z prawdziwej broni)... czyli tylko krótka i krótsza...

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 35 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3