Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 35 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 07 2010, 9:36 

1) Pompka do penisa (jak ktoś nisko poceluje, to może nieźle podpompować czyjegoś "małego":D )
Obrazek

8)

2) MP5K (lub z kolbą PDW - składa się więc miód przy czołganiu się w przewodach wentylacyjnych :P :D )

3) Wszelkie pizdolety jak obrona ostateczna.

4) Przeganiacze komarów: Wszelkiego rodzaju granaty i flashe...

Tytuł:
PostNapisane: 13 07 2010, 10:30 

A ja się zapytam... jakie kabury macie na boczną jeśli macie do nich podoczepiane lasery lub latarki...
Standardowe nie pasują bo są robione na wymiar tak aby nawet przy odbezpieczonej zapince dosyć mocno trzymały replikę chroniąc przed wypadnięciem lub zagubieniem.

Do kieszeni chowacie takie cuda z podwieszonymi latarkami czy co?? :D

PS. a pompeczka bardzo przydatna do CQB, ale raczej takiego realnego, w asg można co najwyżej symbolicznie postrzelać w zamki z przyłożenia aby udawać że szturmujemy zamknięte drzwi.
W SAS dla najprzykładu jeden zawsze idzie z pompką, często gęsto załadowaną plastikowymi kulami. Taka zabawka idealnie nadaje się do otwierania drzwi (2-3 strzały w zawiasy).

Pompki ASG (poza niesamowitym klimatem) są moim zdaniem jednak mało skuteczne z racji:

a) mało kulek - największe jakie widziałem potrafiły pluć max 5 naraz, zazwyczaj dają tylko 3 :D

b) stosunkowo mały rozrzut... nie wiem jak to zrobili ale 5 kulek leciało zdecydowanie za prosto zamiast zrobić mega rozprysk, ala dziadkowa dwururka :D (lecz to niestety już kwestia konstrukcyjna i nie do przeskoczenia z uwagi na konieczność zapewnienia "szczelności" lufy w celu rozpędzenia kulasa)

Tytuł:
PostNapisane: 13 07 2010, 11:01 

oryginalne do ostrej przystosowane do latarek Surefire

ja uzywam Safariland 6360 black
znakomicie chroni samego klocka jak i latarke,ma zatrzaskowe,kciukowe zabezpieczenie odchylno-zwrotne,twarda i skuteczne
laser na rekojesci,nie wymaga poszerzenia w kaburze

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

Tytuł:
PostNapisane: 13 07 2010, 11:50 

water napisał(a):
ja uzywam Safariland 6360 black

Przynieś kiedyś i daj obmacać, może się napalę i kupie taką :D, ta blokada pod kciukiem wygląda genialnie, ale ja jestem jak ten niewierny Tomasz i muszę palucha w ranę wsadzić aby się do czegoś przekonać :D

Tytuł:
PostNapisane: 13 07 2010, 18:43 

1. CAR15, M733 lub M933, oraz każda wersja M4 ze składaną kolbą
2. MP5
3. AK103

Tytuł:
PostNapisane: 22 07 2010, 1:59 

P90, a jak się zamontuje adapter magów do m4 i jakiegoś otwartego kolimatoreczka to jest perfect, do tego kopie prawie tak bardzo jak prawdziwa :D

I nie ma odwrotu - jesteś z nami lub przeciwko nam!

Tytuł:
PostNapisane: 22 07 2010, 17:24 

NoriK napisał(a):
P90, a jak się zamontuje adapter magów do m4 i jakiegoś otwartego kolimatoreczka to jest perfect, do tego kopie prawie tak bardzo jak prawdziwa :D

Ty chyba nigdy nie strzelałeś z żadnej ostrej broni :wink: ale w tajemnicy ci powiem że trochę elektrykom brakuje :roll:

Tytuł:
PostNapisane: 22 07 2010, 20:29 

Biały napisał(a):
NoriK napisał(a):

Ty chyba nigdy nie strzelałeś z żadnej ostrej broni :wink: ale w tajemnicy ci powiem że trochę elektrykom brakuje :roll:

Bialy-badz czlowiekiem :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 22 07 2010, 20:54 

Ma racje...jak źle się złożysz to ci AK obojczyk połamie nie mówiąc o nosie... co zdarzyło się mojemu kumplowi jak z broni etatowej strzelaliśmy na strzelnicy w Przemyślu z PM-63 "RAK" ...
bo jak widzę jak się dużo ludzi składa do strzału to zgroza :twisted:

Obrazek

PM 63 RAK działa na zasadzie odrzutu zamka swobodnego z opóźnionym ruchem powrotnym. „Łyżka” wystająca przed lufę pełni rolę osłabiacza podrzutu, i umożliwia przeładowanie broni jedną ręką. Broń wyposażona jest w mechanizm uderzeniowy z iglicą stałą. Brak jest przełącznika rodzaju ognia, częstotliwość ostrzału reguluje się za pomocą spustu dwuchodowego. RAK posiada bezpiecznik od strzałów przypadkowych nastawny. Broń zasilana jest z magazynków 15- i 25-nabojowych. Przyrządy celownicze to muszka i celownik przerzutowy.

Ciężko nazwać PM 63 bronią dobrą. Innowacje do niej wprowadzone spowodowały, że stała się wręcz niebezpieczna dla użytkownika. System przeładowywania jednorącz często powodował, ze broń przeładowywała się bez wiedzy użytkownika. W połączeniu z kiepskim bezpiecznikiem tworzyło to realne zagrożenie dla użytkownika i jego otoczenia. Istnieją ponoć udokumentowane przypadki wybijania szkieł masek przeciwgazowych przez odkryty zamek RAKa. Ciekawostką jest fakt, iż broń ta została skopiowana bezlicencyjnie przez chiński koncern NORNICO.

Dane techniczne:
Kaliber: 9 mm
Nabój: 9x19 Makarowa
Długość: 333 mm z kolbą złożoną , 583 mm z kolbą rozłożoną.
Długość lufy: 150 mm
Masa: 1600 g rozładowana, 1850 g z magazynkiem 15-nabojowym, 2000 g z magazynkiem 25-nabojowym
Prędkość początkowa pocisku: 320 m/s
Szybkostrzelność teoretyczna: 650 strzałów na minutę
Zasięg skuteczny: 150 m

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 26 08 2010, 8:25 

jestem tu nowy i z gory sorry za offtop ale mam pytanie. nabylem swoja pierwsza replike ak47 cm.028c i jak podaja stronki ma moc 370 fps. i tu pytanko - moglbym wpadac na strzelanki organizowane min. przez sneaka, gdzie limit jest 360? nie mam pojecia czy bedzie mozna poczuc roznice tych 10fps wiecej ale czy ogolnie na strzelankach CQB mile jest widziana ta replika? chce uniknac takich sytuacji, ze ktos bedzie sie sral o to, ze "boli bardziej".... ;-)

Tytuł:
PostNapisane: 26 08 2010, 8:32 

Oficjalnie nie możesz. Limit to limit.

Nieoficjalnie to nikt się nie będzie czepiał o 10 fps.

Trzecia sprawa- sprawdź na chrono bo z tego co czytałem kupiłeś używaną i pewnie masz tam już 300 zamiast 370.

Tytuł:
PostNapisane: 26 08 2010, 8:36 

robal napisał(a):
jestem tu nowy i z gory sorry za offtop ale mam pytanie. nabylem swoja pierwsza replike ak47 cm.028c i jak podaja stronki ma moc 370 fps. i tu pytanko - moglbym wpadac na strzelanki organizowane min. przez sneaka, gdzie limit jest 360? nie mam pojecia czy bedzie mozna poczuc roznice tych 10fps wiecej ale czy ogolnie na strzelankach CQB mile jest widziana ta replika? chce uniknac takich sytuacji, ze ktos bedzie sie sral o to, ze "boli bardziej".... ;-)

bardzo fair play z twej strony taka troska i info o 10fpsach przekroczenia
lecz zmierz na chrono i kulkach 0,20
jesli to uzywka ,padlo juz pewno ze 30-40 fps

Tytuł:
PostNapisane: 26 08 2010, 8:46 

na hali przy ul. Centralnej rozumiem, ze bedzie mozliwosc zmierzenia fps'ow? tak, uzywana okolo 2 lata. Bardziej zalezy mi na walce w terenie niz w budynkach ale niestety nie mam za bardzo z kim sie bawic. Hm jak cos to bede pozyczal mp5 od kolegi, ktore ma 359 fpsow po ostatnim pomiarze :-) dobrze, ze doczytalem limity bo jak bylem pierwszy raz w ogole na Centralnej to wzialem m16 od kumpla, ktory zrobil sobie dluga przerwe od asg i z tego co mowil ta replika ma az 490 fps po mega tuningu. nie mialem wtedy pojecia o fps'ach, limitach itd. finalnie okazalo sie, ze jest zdupcona i nie nabiera kulek z magazynku wiec zabawe zaczalem z wypozyczonem g36c :-)

i chyba cale szczescie....

Tytuł:
PostNapisane: 26 08 2010, 8:50 

Możesz zmierzyć- sneak ma chrono.

490 fps - gdybyś to wziął na halę to wyleciałbyś z hukiem. Jeszcze dla początkującego taka moc to w ogóle kosmos.

Nie przejmuj się i przychodź z kałachem. Może się okazać, że zupełnie niepotrzebnie się przejmujesz bo i tak nie dobijesz do 360.

Tytuł:
PostNapisane: 26 08 2010, 8:55 

super, wielkie dzieki za pomoc :-) jestem wlasnie na etapie siedznia w pracy i szukania na allegro reszty osprzetu (maska, google itd.) ehehe wiec pewnie jak zorganizujecie cos w przyszlym tygodniu pod wieczor lub w weekend to na pewno sie zjawie.

pozdrawiam

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 35 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona