Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: dziwna sprawa z Fps w G36
PostNapisane: 13 07 2012, 15:10 

witam ostatnio wlożylem do gutka 190%CA, co teoretycznie powinno podciągnąć mi fpsy do ponad 400fps. Oazało się po przestrzelaniu na chrono, ze fps-y wachaja sie od 270 do 370. Dziwna sprawa... Doszczelniłem w srodku GB wiec wydaje mi sie ze nie tam przyczyna (choć moge sie mylic! jesli tak niech mnie ktos poprawi) (GB w środku stock), zastanawia mnie jeszcze jedno bo zmieniałem komore HU na aresa i ktos mi powiedzial iz moze byc tak, ze dysza ktora do niej wchodzi moze byc za krotka, z racji nie dokladnego spasowania elementow i niema pelnej kompresji, jak myslicie co moze powodowac takie wachania? dodam jeszcze ze przy strzale wachania te nie przekładają sie kompletnie na zasieg.
dzieki za pomoc!
pozdro!

Tytuł: Re: dziwna sprawa z Fps w G36
PostNapisane: 14 07 2012, 14:18 

rozbierz gb złóż go tak aby tłok był w początkowym położeniu ( obie głowice jedna przy drugiej) złóż lufe z komorą gumką itd. jak do założenia do karabinu, złóż karabin odkręć tłumik płomienia i dmuchaj w lufę powinno Ci się w ten sposób wszystko Ci się wyjaśni. Jeśli mówisz że taka dobra szczelność to wyjdzie w ten sposób, ja stawiam 99,99% że to przez zmianę komory. Dysza jest za krótka, nie uszczelnia się na gumce jak powinna. Ewentualnie gumka jest pęknięta.

PostNapisane: 14 07 2012, 19:00 

rozbierz gb złóż go tak aby tłok był w początkowym położeniu ( obie głowice jedna przy drugiej) złóż lufe z komorą gumką itd. jak do założenia do karabinu, złóż karabin odkręć tłumik płomienia i dmuchaj w lufę powinno Ci się w ten sposób wszystko Ci się wyjaśni. Jeśli mówisz że taka dobra szczelność to wyjdzie w ten sposób, ja stawiam 99,99% że to przez zmianę komory. Dysza jest za krótka, nie uszczelnia się na gumce jak powinna. Ewentualnie gumka jest pęknięta.

Dodam jeszcze do tego że ten człowiek zna sie na rzeczy i w podobny sposób uszczelniliśmy mojego AKS74.

PostNapisane: 17 07 2012, 10:37 

dzieki panowie sprawdze to tylko jak tylko bede miał czas 8)

PostNapisane: 17 07 2012, 12:13 

Mówisz że doszczelniłeś Gearbox...
Powiedz proszę czy robiłeś coś z oringiem na głowicy tłoka ?
Jeżeli tak, sprawdź czy nie zasysa ci powietrza podczas cofania tłoka.

Zrób tak:
dosuń tłok do końca, zatkaj palcem dyszę i odciągnij energicznie tłok do tyłu.
Jeżeli czujesz że wytwarza się próżnia to znaczy że masz zatkane kanaliki w głowicy tłoka, i podczas strzału odsysa Ci powietrze z lufy gdy kulka w niej jeszcze jest a co za tym idzie FPSY idą w dół.

Nie mówię że to rozwiąże twój problem ale jeżeli z oringiem przekombinowałeś powinieneś to sprawdzić.

11:05 PM

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]